Поки підрядника судять за мільйонні розкрадання, його піймали на підробці документів при експертизі коригування проекту

26 листопадаа 2019

Подільське управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві підозрює директора ТОВ “Будмонтажснаб” Андрія Режка у підробці документів при реконструкції очисних споруд у Вільнянську. Про це йдеться в ухвалі Подільського районного суду від 4 листопада.

Згідно з матеріалами справи, Управління капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації у 2016 році замовило ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” виконання проєктно-вишукувальних робіт щодо реконструкції каналізаційних очисних споруд у Вільнянську.

У договорі, зокрема, вказувалося, що проєктно-кошторисна документація та будь-яка інша інформація, виконана ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” у процесі виконання  договору, є інтелектуальною власністю фірми, та не може відчужуватися або надаватися у використання будь-яким третім особам без письмової згоди ТОВ “Юнібуд енерго сервіс”, крім випадків, пов`язаних з реалізацією проєкту.

Крім того, з ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” уклали угоду про здійснення авторського нагляду за реконструкцією.

Саму ж угоду на проведення реконструкції уклали з ТОВ “Будмонтажснаб”, де директором є Андрій Режко.

Однак у вересні 2019 року працівники ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” виявили платіж на користь ДП “Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи” (де саме виявили не уточняється). Вказаний платіж провели за договором від 1 серпня 2019 року – щодо експертизи відкоригованого проєкту реконструкції каналізаційних очисних споруд у Вільнянську. Цей договір від імені ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” підписав як заступник директора цієї фірми Андрій Режко – на підставі довіреності. Також цей підпис засвідчено відтиском печатки, яка візуально схожа з оригіналом відтиску печатки ТОВ “Юнібуд енерго сервіс”. Однак вказана особа ніколи не працювала у цій фірмі, жодних доручень на укладання угод, а також на представлення інтересів від імені вказаних товариств останньому не надавались.

З огляду на це, слідчі у жовтні 2019 року відкрили кримінальне провадження №12019100070003577 за ст. 358 кримінального кодексу (підроблення документів, печаток, штампів) та звернулися до суду, зокрема, для отримання доступу до вказаної експертизи проєкту, інформації про працівника філії ДП “Укрдержбудекспертиза”, який підписував вказаний договір на експертизи відкоригованого проєкту з “Юнібуд енерго сервіс”, а також до відеозапису з камер відеонагляду філії “Укрдержбудекспертиза”. Суд це клопотання задовольнив.

Варто додати, ТОВ “Будмонтажснаб” також підозрюють у непоставці обладнання на цьому підряді. Справи щодо обвинувачення чиновника ОДА Вячеслава Кузнєцова та директора ТОВ “Будмонтажснаб” Андрія Режка окремо розглядають у суді.

ТОВ “Будмонтажснаб” належить Андрію Режку, він також директор з 2012 року.  Фірма була попереднім місцем роботи Олександра Науменка – нинішнього спеціаліста кошторисного відділу управління організації капітального будівництва Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА.

Київське ТОВ “Юнібуд енерго сервіс” належить Юрію Гайворонському.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Вільнянськ

НАШІ ГРОШІ

01.10.2023
29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023