Ще одна фірма з орбіти Божко/Шурми з першої спроби в “Прозоро” обіграла комунальників і обігріватиме поліклініку

21 Січня 2020

Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2” 20 січня замовило ТОВ “Сіті град пром” послуги теплопостачання за 935 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Фірма обіграла на тендері єдиного конкурента – комунальний концерн “Міські теплові мережі”, запропонувавши на 37,8 тис. грн меншу ціну. Тепер “Сіті град пром” має поставити центру 630 Гкал вартістю 1484 грн/Гкал, на противагу запропонованим комунальниками 1544 грн/Гкал.

У поданих документах “Сіті град пром” вказало, що має котельню за адресою Цитрусова, 9-б (джерело енергії – пелета з лушпиння соняшника; котельню ввели у експлуатацію у жовтні 2019 року) і вона приєднана до розподільчих мереж котельні “Міські теплові мережі” за адресою Цитрусова, 9. Раніше міськрада присвоювала адресу Цитрусова, 9-б твердопаливній котельні концерну “Міські теплові мережі”. Також за цієї адресою міськрада хотіла віддати в оренду “Сіті град пром” земельну ділянку для розташування котельні. Окрім цього, на сайті міськради розміщувався інвестиційний договір між “Сіті град пром” та концерном щодо будівництва твердопаливної котельні. Нині ТОВ “Сіті град пром” орендує у концерну електроустаткування на вул. Цитрусовій, 9.

ТОВ “Сіті град пром” належить “Закритому недиверсифікованому венчурному корпоративному інвестиційному фонду “Геліос” (65%) та словацькій компанії “Перцебес енерджі” (Percebes energy, a. s.). Директор “Сіті град пром” – Антон Максимов.

Директором і кінцевим бенефіціаром інвестиційного фонду “Геліос” є Антон Діденко – колишній помічник депутата Запорізької міськради і голови бюджетної комісії Руслана Божка. Останній раніше був фінансовим директором “Запоріжсталі” Ріната Ахметова.

До цього “Сіті град пром” було зареєстроване на бульварі Шевченка 23, де також розташовується Регіональна організація політичної партії Опозиційний блок в Запорізькій області, якою керує вже колишній гендиректор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма. Він же став 18 грудня керівником АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Геліос”.

“Перцебес енерджі” створено ще у 2005 році і компанія займається проектами у сфері відновлювальної енергетики, має  біогазові станції у Словаччині, сільськогосподарський кооператив і потужності з перероблення відходів у Хорватії. Входить до інвестиційної компанії “Across”.

Раніше підряди на опалення освітніх закладів Хортицького району отримувало ТОВ “Енергоспецінвест комфорт”. Цією фірмою володіють власники ТОВ “Сіті град пром” – вказаний вище фонд “Геліос” та “Перцебес енерджі”. “Енергоспецінвест комфорт” збудувало твердопаливну котельню для пелет з лушпиння соняшнику та приватизувала частину котельні і господарчих будівель, якими раніше користувався концерн “МТМ”. Також котельня “Енергоспецінвест комфорт” приєднана до теплових мереж концерну. Окрім цього, “Енергоспецінвест комфорт” викупало і мазутонасосну на вул. Товариська, 47, де розташовується ще одна котельня.

Варто додати, що раніше активісти заявили про наявність тіньового офісу з якого керують містом по вул. Перемоги. 35а. Слідування за будівлею виявило, що туди, зокрема, приїжджає гендиректор концерну “Міські теплові мережі” Олександр Грек, дуже часто перебуває вищезгадані Антон Максимов і Антон Діденко. Також там постійно працює безпосередньо депутат міськради Руслан Божко зі своєю дружиною, навідується безпосередньо Ростислав Шурма.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023