- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“ЕЛУАШ” виплатив мільйон своєму улюбленцю за недійсними документами

Опублікував Editor 05.02.2020 @ 14:48 в Новини | No Comments

КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” 15 листопада 2019 року замовило ТОВ “Українська будівельна компанія “Континент” експлуатаційне утримання доріг та тротуарів вартістю 1,06 млн грн. Відповідна інформація міститься у системі електронних закупівель “Прозоро [1]“.

Фірма мала підмітати тротуари, прибирати на зупинках громадського транспорту, очищати проїзну частину, тощо.

В грудні об’єм послуг зменшили і виплатили всю договірну суму – 954 тис. грн.

Закупівля проходила за процедурою відкритих торгів. На конкурс “УБК “Континент” подало документи про наявність, зокрема, двох тракторів  Foton. Трактори “УБК “Континент” орендувало угодою від 2 січня 2019 року у ТОВ “Ортак, ЛТД”, яке тоді володіло ними безпосередньо.

[2]

Поданий на тендер договір оренди і право власності на техніку

Втім, виявилося, що вказані трактори ще у вересні 2019 року відійшли у власність ТОВ “Мастех”. Відповідні документи про нового власника на цю техніку подав один з учасників на іншому тендері від КП “ЕЛУАШ”, про що повідомляли [3] “Наші гроші. Запоріжжя”. Про це свідчать відповідні технічні паспорти тракторів. У них змінилися державні реєстраційні номери – але залишилися ідентичними заводські номера та номери кузовів, вказувався номер свідоцтва про попереднього власника – ТОВ “Ортак, ЛТД”.

 

[4]

Трактори Фотон які станом на дату подачі документів на тендер вже належали “Мастех”

 

“Українська будівельна компанія “Континент” подавала документи на нинішній тендер 28 жовтня – юридично вже не маючи вищевказаних тракторів в наявності. При цьому, “УБК “Континент” подавало в тендерній документації згоду на огляд замовником техніки на відповідність даних вказаних в довідках і на підставі цього скласти акт перевірки з підтвердженням даних, згідно вимог комунального підприємства. 

Очолює КП “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” Дмитро Пархоменко.

Як повідомляли [5] раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, фірма “УБК “Континент” входить до сфери впливу менеджменту заводу “Мотор Січ”, який контролює фракцію партії “Нова політика” у Запорізькій міській раді. “УБК “Континент” отримало замовлення виключно від КП “ЕЛУАШ” і загалом на суму 3,8 млн грн.

 

[6]


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/02/05/eluash-vyplatyv-mil-yon-svoiemu-uliublentsiu-za-pidroblenymy-dokumentamy/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-10-15-000521-a

[2] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2020/02/Dohovir-orendy-Foton-vert.jpg

[3] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2020/01/14/firmy-rozihraly-mil-yon-z-odnakovoi-tekhnikoiu-v-sparynh-partnera-na-tsiu-tekhniku-pidrobleni-dokumenty/

[4] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2020/02/Mastekh-vlasnist-.jpg

[5] повідомляли: http://zp.nashigroshi.org/2019/12/13/eluash-cherhoviy-firmi-z-orbity-motor-sichi-zamovyv-prybyrannia-dorih-vzhe-na-3-mil-yony/

[6] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2020/02/Zhoda-na-perevirku.jpg

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.