- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Улюбленець мелітопольської мерії з комунальниками на субпідряді і комунальним заводом в оренді відремонтує колектори за 25 мільйонів

Опублікував Editor 11.02.2020 @ 17:40 в Новини | No Comments

Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради 10 лютого замовив ТОВ “АБЗ Промбуд” реконструкцію каналізаційного колектора вартістю 13,64 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро [1]“.

Мають, зокрема: замінити каналізаційний колектор та улаштувати дощоприймачі зливової каналізації, після робіт улаштувати нове дорожнє покриття, провести ремонт кишень, стоянки, тротуарів, бордюрів. Роботи мають проводити на колекторі: вул. Інтеркультурній – від просп. Богдана Хмельницького до вул. Олександра Невського.

Конкурентами переможця на тендері були ПП “Ремводпласт плюс” та ТОВ “Перша спеціалізована будівельна компанія” (остання запропонувала дорожчу пропозицію). ПП “Ремводпласт плюс” запропонувало нижчу ціну, однак його відхилили, оскільки фірма вказала, що буде замовляти асфальт у КП “Мелітопольский асфальтобетонний завод”. Втім, представники цього заводу повідомили тендерному комітету, що вказана фірма не зверталася до них щодо поставки асфальтобетонної суміші. Крім того, виробничі потужності заводу у серпні 2019 року передали в оренду ПП “Візіт-М”.

Варто додати, ТОВ “АБЗ Промбуд” також планують [2] обрати переможцем і на тендері з реконструкції колектора: на вул. Інтеркультурній – від вул. Воїнів-Інтернаціоналістів до просп. Богдана Хмельницького вартістю 12,8 млн грн. Конкурентами переможця були ті ж фірми, і дешевшу пропозицію ПП “Ремводпласт плюс” відхилили на тій же підставі.

Конкурент ТОВ “АБЗ Промбуд” на цих торгах – ТОВ “Перша спеціалізована будівельна компанія” – на тендерах вказує своєю поштою: abz-work@ukr.net [3]. Окрім цього, фірма зареєстрована за однією адресою з ТОВ “Ваді-2012” – Дружківка, вул. Театральна, 5. Водночас, власник ТОВ “Ваді-2012” Дмитро Михайлов раніше володів ТОВ “Інтер ремдорбуд”, зараз засновником останньої є Сергій Колос.

ПП “Візіт-М”, у оренді якого знаходяться виробничі потужності комунального заводу, у рівних долях належить Вікторії Бінчевій, згаданому Сергію Колосу, Наталії Мороз та Володимиру Супруну. Особа з ПІБ Бінчева Вікторія Вікторівна працювала [4] лікарем (нині вказується, що перебуває у декреті) в КУ “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2” Мелітопольської міськради.

ПП “Візіт-М” також [5] отримувало [6] від Мелітопольської міськради дві ділянки площами 0,4 га та 1,19 [7] га  на вул. Шмідта, 116/8 в оренду на 10 років. За цією адресою зареєстроване ПП “Візіт-М”. Ділянки відводилися для розміщення та експлуатації виробничих приміщень.

ТОВ “АБЗ Промбуд” належить Ользі Гудзь, керує фірмою згаданий Сергій Колос. Останній також керував та володів ПП “АБЗ”, нині його частку переписано на Валерію Шульгу, яка у близьких відносинах [8] з його сином Кирилом Колосом. Ці дві фірми ТОВ “АБЗ Промбуд” та ПП “АБЗ” отримали 245 підрядів на 936 млн грн, левову частку від структур Мелітопольської міськради.

ТОВ “АБЗ Промбуд” на вказаних тендерах з реконструкції колекторів вказувало, що буде брати на субпідряд КП “Водоканал” Мелітопольської міськради.

Раніше ПП “АБЗ” орендувало [9] у матеріально-технічну базу у КП “Мелітопольський асфальтобетонний завод” Мелітопольської міськради: стоянку для грузового транспорту, склади та майстерні.

Поліція наприкінці 2017 року відкривала [10] кримінальне провадження за підозрою посадовців Мелітопольської міськради у замовленні ПП “АБЗ” низки підрядів на реконструкцію колекторів, де вагому частину робіт до цього вже виконало КП “Водоканал”. Останній рух [11] у цьому провадженні, відповідно до судового реєстру, відбувся наприкінці 2018 року.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/02/11/uliublenets-melitopol-s-koi-merii-z-komunal-nykamy-na-subpidriadi-i-komunal-nym-zavodom-v-orendi-vidremontuie-kolektory-za-25-mil-yoniv/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-12-28-000899-b

[2] планують: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-01-02-000297-b

[3] abz-work@ukr.net: mailto:abz-work@ukr.net

[4] працювала: http://mlt-ambulatoria.zp.ua/ambulatoriya-9/

[5] також: http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14300&Itemid=265

[6] отримувало: http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14153&Itemid=456

[7] 1,19: http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14244&Itemid=2

[8] відносинах: http://zp.nashigroshi.org/2019/05/17/kil-kist-pidriadiv-donechchan-v-melitopoli-vpevneno-siahaie-tretyny-mil-iarda/

[9] орендувало: http://zp.nashigroshi.org/2019/07/24/abz-z-pozychal-nykom-vlasnoi-tekhniky-rozihralo-44-mil-yony-na-remont-dorohy-v-melitopoli/

[10] відкривала: http://zp.nashigroshi.org/2018/04/04/politsiya-rozsliduje-yak-melitopolski-chynovnyky-pidryadyly-firmu-na-vzhe-rozpochati-komunalnykamy-roboty-vartistyu-68-miljoniv/

[11] рух: http://reyestr.court.gov.ua/Review/78055114

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.