- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Фірми зі спільними працівниками подалися на тендер з реконструкції споруд для очистки стоків за 7 мільйонів

Опублікував Editor 26.03.2020 @ 15:29 в Новини | No Comments

Василівська міська рада 18 березня замовила ТОВ “ПМК-21” реконструкцію споруд для збирання, очищення та використання вод поверхневого стоку по вулиці Каховській вартістю 7 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро [1]”.

Фірма, зокрема, має виконати фрезерування асфальтобетонного покриття, розібрати бортові камені, влаштувати нове асфальтобетонне покриття, дорожні корита, дощоприймальні круглі колодязi для дощової каналізації, водоскидні споруди з проїзної частини з лотків в укосах насипу.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “Проект-еко-буд” з дорожчою на 12 тис. грн пропозицією. Обидві фірми під час аукціону своїх цін не знижували.

ТОВ “ПМК-21” належить Тимофію Панфілову. Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ця фірма тісно пов’язана [2] з депутатом [3] Запорізької облради від фракції “Наш край” Сергієм Грачовим, членом комісії з питань законності та боротьби з корупцією.

ТОВ “Проект-еко-буд” належить Олександру Михайлову.

Варто додати, ТОВ “Проект-еко-буд” на цьому тендері серед працівників вказувало Стрюка Сергія Володимировича та Щербіну Романа Петровича. Цих же працівників на одному з тендерів вказувало [4] і ТОВ “ПМК-21”.

Вказані фірми загалом зустрічаються на тендерах вже вшосте.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/03/26/firmy-zi-spil-nymy-pratsivnykamy-podalysia-na-tender-z-rekonstruktsii-sporud-z-ochystky-stokiv-za-7-mil-yoniv/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-14-000555-a

[2] пов’язана: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/13/znayoma-hrachovu-firma-peretnula-100-mil-yonnu-poznachku-u-derzhpidriadakh/

[3] депутатом: http://zor.gov.ua/content/grachov-sergiy-volodymyrovych

[4] вказувало: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-06-000693-c

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.