Фірма підстрахувалася дружнім конкурентом на 12-мільйонному тендері в Енергодарі

08 Травня 2020

Управління комунальної власності Енергодарської міської ради планує замовити ПП “Вєспа” капітальний ремонт вулиці Молодіжної (2 черга) вартістю 12,8 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має відремонтувати дощеприймальні колодязі, влаштувати бортовий камінь, газони, дорожній одяг з бетонного покриття та тактильної плитки.

Конкурентами ПП “Вєспа” на тендері були: ТОВ “Ос” з пропозицією 11,3 млн грн, ПП “Будтайм” – 11,75 млн грн та ТОВ “Ландшафт” – 11,76 млн грн, однак їх всіх відхилили. Так, ТОВ “Ос” не подало один з локальних кошторисів; ПП “Будтайм” не передбачило гроші на відрядження працівників;  ТОВ “Ландшафт” не заповнило декілька пунктів у проекті договору та надало гарантійний лист, який не відповідає вимогам тендерної документації (більше деталей не наводилося).

Варто додати, раніше тендер на реконструкцію вказаної дороги (2 черга) вже проводився, однак невдало, оскільки всіх учасників відхилили. Так, ТОВ “Магістральбудмонтаж” не надало забезпечення тендерної пропозиції; ТОВ “Ландшафт” надало довідку про працівників, однак без інформації про освіту та спеціальність; ПП “Вєспа” та ПП “Будтайм” наклали електронну печатку, замість електронного підпису.

Варто додати, ПП “Вєспа” на цьому першому тендері під час аукціону знизило свою цінову пропозицію до 12,2 млн грн.

Також раніше проводили тендер і на реконструкцію першої черги вказаної дороги. Після першого, невдалого, тендеру, у повторному перемогло ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” з ціною 52,7 млн грн (і вказувало, що орендує матеріально-технічну базу (склад площею 5,7 га за 105 тис. грн/місяць) та офіс у ПАТ “Запоріжсталь” – з групи “Метінвест” Ріната Ахметова).

ПП “Вєспа” належить Юлії Івановій, керівник Юрій Тронь.

ПП “Вєспа” та її конкурент на вказаному тендері ПП “Будтайм” зазначали оренду транспорту у ФОП Нуштаєв Георгій Вікторович.

Також ПП “Вєспа” та ПП “Будтайм” вказували спільних робітників Івана Дерево, Івана Кравченка та особу з ПІБ Крамський В.О і Дегтяр О. (останніх двох на одному тендері).

На інших тендерах ПП “Вєспа” та ПП “Будтайм вказували місцем реєстрації одну вулицю – Дніпропетровська область, Апостолове, вул. Б. Хмельницького (проте з різними домами).

Разом з ПП “Вєспа” та ПП “Будтайм” орендувало транспорт у ФОП Нуштаєв Георгій Вікторович, вказувало робітником особу з ПІБ Крамський В.О. та адресу реєстрації на вул. Б. Хмельницього – і ПП “Осса”.

Окрім цього, ПП “Осса” та ПП “Вєспа” вказували спільних робітників: Сергій Сакара, Олексія Дігтяра, Тетяну Захарову, Вікторію Чепурко, Євгена Зінов`єва, Олексія Черевишного.

ПП “Осса” та ПП “Будтайм” вказували робітників з ПІБ Чорнявський А.В. та Ігнатенко А.С.

ПП “Осса” та ПП “Будтайм” вказували одного субпідрядника ТОВ ” Феррум лс”.

“Будтайм” орендувало автомобіль у Оса Андрій Петрович, останній – це власник ПП “Осса”.

ПП “Осса” досвідом робіт вказувало капітальний ремонт будівлі спорткомплексу ПАТ “ДТЕК Дніпроенерго” відокремленого підрозділу Криворізька ТЕС. ДТЕК – це компанія Ріната Ахметова.

ПП “Вєспа” загалом зустрічалося на тендерах 12 разів з ПП “Будтайм” та 10 разів з ПП “Осса”. Водночас, ПП “Будтайм” зустрічалося з ТОВ “Осса” 14 разів.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Енергодар

НАШІ ГРОШІ

11.12.2023
10.12.2023
08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023