Райадміністрація відмінила тендер після успішних скарг зальотних учасників до АМКУ на обрання переможця

05 Червня 2020

Районна адміністрація Запорізької міської ради у Шевченківському районі скасувала тендер на ліквідацію амброзії через порушення при відборі переможця. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відповідний тендер райадміністрація оголосила 27 лютого. На нього подалися ПП “Профдез плюс” (пропозиція – 859,9 тис. грн), “Еко вік плюс” (860 тис. грн), ФОП Губницький Ігор Вікторович (1,08 млн грн) та ПП “Екомрія” (1,09 млн грн),

ПП “Профдез плюс” відхилили через відсутність тендерного забезпечення, не підтвердження працевлаштування працівників та ненадання належно оформленого оригіналу розрахунку ціни пропозиції.

ТОВ “Еко вік плюс” відхилили через відсутність реєстру документів та інформації, що запропонований фірмою засіб для знищення амброзії дійсно її знищує.

Зрештою, 31 березня тендерний комітет повідомив про намір укласти договір з ФОП Губницький Ігор Вікторович.

Втім, з вказаним рішенням про намір укласти договір та з рішенням про відхиленням своєї пропозиції не погодилося ТОВ “Еко вік плюс”. Тому представники останнього звернулися до АМКУ. Антимонопольники підтвердили неправомірність відхилення ТОВ “Еко вік плюс” і вказали, що тендерний комітет не вимагав надання реєстру документів окремим документом. Окрім цього, у наданій ТОВ “Еко вік плюс” інструкції до засобу вказується, що він пригнічує ріст і розвиток амброзії, сприяє відмиранню її кореневої системи.

Стосовно пропозиції ФОП Губницький Ігор Вікторович, то серед його документів не було інформації про безпечність запропонованого препарату для тварин. Також у його пропозиції відсутні документи щодо працевлаштування робітників (немає трудових книжок). У результаті, АМКУ зобов’язав тендерний комітет  скасувати відхилення ТОВ “Еко вік плюс” та рішення про визначення переможцем ФОП Губницький Ігор Вікторович.

По результату районна адміністрація скасувала тендер, заявивши про необхідність внесення змін до технічних характеристик та вимог тендерної документації.

Варто додати, ПП “Профдез плюс” після свого відхилення також висувало вимогу безпосередньо до замовника про скасування обрання переможцем ФОП Губницький Ігор Вікторович, але тендерний комітет її не задовольнив.

Ніяких вимог чи скарг не висувало лише ПП “Екомрія”, яке подало дорожчу на 9 тис. грн пропозицію, ніж ФОП Губницький Ігор Вікторович. Варто зазначити, “Екомрія” на вказаному тендері не надало інформацію про своїх робітників.

На інших тендерах ПП “Екомрія” та ФОП Губницький Ігор Вікторович вказували спільних працівників – Добрунов Максим Сергійович та Вінокуров Денис Олександрович.

ПП “Екомрія” та ФОП Губницький Ігор Вікторович 9 разів пересікалися на тендерах.

Також ФОП Губницький Ігор Вікторович зустрічався на тендері з ТОВ “Грінтехнолоджи”, у якого і закуповує засіб для знищення амброзії.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023