“Запоріжсталівські” приглянуть за реконструкцією іншими “запоріжсталівськими” площі Фестивальної з частковим фінансуванням “Запоріжсталі”

22 Червня 2020

Департамент капітального будівництва Запорізької ОДА 21 травня замовив ТОВ “АЛД-Проект” авторський нагляд за реконструкцією площі Фестивальної вартістю 466 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Закупівля проходила без конкурсних процедур. Також “АЛД-Проект” займалося розробкою проектної документації реконструкції.

ТОВ “АЛД-Проект” через ТОВ “АЛД інжиніринг та будівництво” належить Олексію Лебедєву – директору з капітального будівництва та інвестицій ПАТ “Запоріжсталь”. Керує ТОВ “АЛД-Проект” з 2019 року Наталя Дуванська.

За декілька днів до отримання вказаного тендеру ТОВ “АЛД-Проект” мало назву ТОВ “Системний інноваційний сервіс-проект” та належало через ТОВ “Система інноваційного сервісу” Валентинові Бондаренку. Раніше власницею фірми також була Наталія Жорж – через фірму ТОВ “Системний інноваційний сервіс”. Останнє вже виконувало часткові роботи з реконструкції площі Фестивальної. Також ця фірма була підрядником ПАТ “Запоріжсталь” – підприємства з групи “Метінвест” Ріната Ахметова.

Валентин Бондаренко через ТОВ “Система інноваційного сервісу” також володіє ТОВ “Системний інноваційний сервіс-Запоріжжя”.

Колишній власник ТОВ “Системний інноваційний сервіс-Запоріжжя” – Сергій Дичко – також виконував роботи для ПАТ “Запоріжсталь”.

Крім того, Наталія Жорж була власницею ТОВ “Міський сервіс”, де директором був Олексій Гончаров – тодішній помічник депутата Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” Руслана Божка. Божко та Гончаров працювали на “Запоріжсталі”.

Представники ПАТ “Запоріжсталь” заявляли про готовність виділити 20 млн грн на реконструкцію площі Фестивальної. Також це металургійне підприємство виділяло гроші на розроблення частини проектної документації.

Підряд саме на реконструкцію площі вартістю 117 млн грн нещодавно отримало ТОВ “Хозхімсервіс”, яке виконувало роботи для заводів з групи “Метінвест” Ріната Ахметова (“Азовсталі”, Єнакіївського металургійного заводу та ін.).

Також “Хозхімсервіс” виконувало роботи для ТОВ “Ентелі”, де виконавчим директором вказувалася Наталія Жорж. У ТОВ “Ентелі” також орендувало обладнання ТОВ “Системний інноваційний сервіс-Запоріжжя”.

Частина ділянки на площі Фестивальній довгий час була в оренді у ТОВ “АБГ Созидатель” – для побудови багатофункціонального комплексу, але ніяких робіт представники цієї фірми на площі не виконували. У 2019 році депутати вирішили припинити цій фірмі оренду начебто “через добровільну відмову орендаря”.

Однак надалі ТОВ “АБГ Созидатель” намагалося відсудити у міськради гроші, які перерахувало як добровільний внесок за умовами конкурсу з визначення орендаря. Втім позов фірми був невдалим.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.03.2023
23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023
19.03.2023
17.03.2023
16.03.2023
15.03.2023
14.03.2023
13.03.2023