НОВИНИ

02.02.2021
01.02.2021
29.01.2021
28.01.2021
27.01.2021
26.01.2021
25.01.2021
22.01.2021
21.01.2021
20.01.2021
19.01.2021
18.01.2021
Всі новини »

ТЕГИ

“Легіон”, де працює дружина Константинова, вже рік бореться за 12 мільйонів на реконструкцію будівлі під аптечний склад

13 Липня 2020

КП “Аптечне об’єднання “Фармація” планує повідомило про намір укласти угоду з ТОВ “Легіон” на реконструкцію адміністративної будівлі з розміщенням аптечного складу на вул. Олександрівська, 28 вартістю 11,1 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має провести низку демонтажних робіт, внутрішніх оздоблювальних робіт (штукатурення, фарбування; роботи з підлогою, стінами, стелею), налагодити систему пожежогасіння, встановити охоронну та пожежну сигналізації, провести роботи з електроосвітлення, вентиляції та кондиціонування, опалення, водопроводу та каналізації, посилити прорізи, облаштувати навіси, відремонтувати покрівлю, оздобити фасад, замінити двері та вікна.

Конкурентами ТОВ “Легіон” на тендері було ТОВ “МК 7” з дорожчою на 990 тис. грн пропозицією, а також – ТОВ “СВП-2005” та ПП “Промавтоматикасервіс” з дешевшими на 108 тис. грн та 1,17 млн грн пропозиціями відповідно. ПП “Промавтоматикасервіс” відхилили, оскільки його інженера-кошторисника немає у відповідному реєстрі атестованих осіб, також у реєстрі відсутня інформація про дозвіл фірмі виконувати роботи підвищеної небезпеки. Стосовно ТОВ “СВП-2005”, то фірма не підтвердила оренду крану, надала невідповідні аналогічні договори, також в пропозиції відсутня інформації про робітників.

Варто додати, ТОВ “СВП-2005” та ПП “Промавтоматикасервіс” подавали скарги тендерному комітетові щодо наміру укласти договір з ТОВ “Легіон”, і стверджували, що його пропозицію потрібно відхилити. ТОВ “СВП-2005” навіть звернулося до АМКУ, який надалі зобов’язав замовника скасувати рішення про намір укласти договір, бо ТОВ “Легіон” не подало дозволи на роботи з системами пожежогасіння, димовиведення і ОПС; також не підтвердило оренду офісу.

Про намір укласти договір з ТОВ “Легіон” тендерний комітет повідомив 11 вересня 2019 року і з того часу статус закупівлі не змінився. З огляду на це, у березні 2020 року Держаудитслужба почала моніторинг цього тендеру і звернулася до замовника за поясненнями про відсутність дій після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. Відповідно до інформації з системи “Прозоро”, аудитори відповіді не отримали, тому опісля зобов’язали замовника викласти протягом 5 днів документи про усунення порушення (виконання рішення АМКУ), аргументи проти висновку аудиторів або інформацію про неможливість усунення порушень.

Слід вказати, що ТОВ “Легіон” звернулося до суду для скасування вказаного рішення АМКУ. Остання ухвала по цій справі від січня 2020 року, тоді до справи залучили у якості третьої особи ТОВ “СВП 2005”. Також ТОВ “Легіон” намагалося зупинити рішення АМКУ до закінчення розгляду цієї справи, однак суд відмовив. Як повідомили “НГ. З” у замовника, тендер знаходить в призупиненому стані саме через цей судовий позов фірми “Легіон”.

Тендер на закупівлю вказаних робіт вже проводили двічі і обидва рази невдало. Вперше ПП “Промавтоматикасервіс” відхилили, бо фірма надала нечитабельні документи на транспортні засоби, також не надала інформацію про розташування матеріально-технічної бази. ТОВ “СВП-2005” надало неповний переліку техніки та не надало інформацію про розташування нерухомості. ТОВ “Легіон” надало документи лише про намір співпраці з робітниками. ТОВ “Маг енергія” подало пропозицію без документів.

На другому тендері, ПП “Промавтоматикасервіс” не надало документів на автогідропідіймач, також договірна ціна фірми не відповідала вимогам закупівлі (була не у сканованому форматі). ТОВ “СВП-2005” аналогічно надало договірну ціну не у сканованому форматі, окрім цього у пропозиції фірми були відсутні документи на підтвердження оренди автогідропідіймача, автокрану та бетононасосу, не було підтвердження трудових відносин з двома працівниками. ТОВ “Легіон” не надало договори оренди навантажувача, інформацію про чотирьох працівників, листи-відгуки за аналогічними договорами. ТОВ “МК 7” надало документи (стосовно техніки) лише на один легковий автомобіль та на ГАЗ 2705-415.

ТОВ “Легіон” вже звернулося до суду з позовом про скасування тендерним комітетом цього рішення. Остання ухвала по цій справі датується квітнем 2020 року – тоді суд відклав розгляд справи до завершення карантину.

Варто зазначити, що “Легіон” подало судовий позов про скасування дискваліфікації своєї пропозиції в першому тендері вже після того, як за другим тендером АМКУ прийняв рішення про необхідність відхилення пропозиції “Легіону”.

ТОВ “Легіон” належить Валентині та Ірині Негодам. Згідно декларації депутата Запорізької міської ради та директора ТОВ “Епіцентр К” Олександра Константинова, ТОВ “Легіон” – основне місце роботи його дружини.

За адресою реєстрації ТОВ “Легіон” – вул. Перша Ливарна, 48 – також зареєстроване ТОВ “Ерін буд”, де інженером з охорони праці вказувався Ігор Сілін. Останній, водночас, зазначався контактною особою та працівником ТОВ “Епіцентр К” та володів ТОВ “Селтік фрост”, яке вказувало спільний контактний номер з ТОВ “Епіцентр К”.

ТОВ “Селтік фрост” мало низку спільних працівників з ТОВ “Спецторгпроект”. Останнє входить до групи фірм, які пов’язані Андрієм Герасимовим – помічником депутата Запорізької міськради від партії “Укроп” Михайла Прасола. Серед цих фірм є ТОВ “СВП-2005” – конкурент ТОВ “Легіон” на вказаному тендері від КП “АО “Фармація”.

Ще один конкурент ТОВ “Легіон” на цьому тендері – ПП “Промавтоматикасервіс” – вказувало оренду автокрану Bumar KC 5473 у ТОВ “Конкрет сервіс”. Цей же кран у цієї ж фірми і на цьому ж тендері орендувало ТОВ “Легіон”.

Окрім цього, ПП “Промавтоматикасервіс” на іншому тендері вказувало спільного з ТОВ “СВП-2005” та ТОВ “Будсервіс-проект” (ще одна фірма з орбіти “Укроп”) інженера-кошторисника – Нечепуренко Алла Миколаївна.

Окрім цього, однією з помічниць депутата Олександра Константинова зазначається Вікторія Дробілко. Вона на початку 2020 року шукала роботу і вказувала в резюме досвідом роботи: “Голова району, партія Укроп”. Також її нинішнім місцем роботи вказується навчальний проект Investment Business School, який заснував Артур Гарслян (організатор IT Forum в Запоріжжі) разом з віце-президентом спілки вірмен Запорізької області.

Окремо варто зазначити, ТОВ “Легіон” на цьому тендері вказувало, що орендує приміщення у Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міськради. Початково балансоутримувачем цього приміщення було КП “Ремотно-експлуатаційне підприємство з обслуговування гуртожитків”, де директором був Сергій Тихомиров. Нині останній співволодіє ТОВ “Легіон-груп” разом з співвласником ТОВ “Легіон” Валентином Негодою. Також обидві фірми мають спільний телефон – 0612331346.

Також фірма зазначала спільних з ТОВ “Будмонтажснаб” працівників: Сергій Чернєв, Юрій Кільпа, Юрій Кунець, Інна Садова, Леонід Тамаренко. Окрім цього, Юрія Кільпу, Інну Садову та Леоніда Тамаренко серед своїх робітників вказувало і ТОВ “Комунтех”, також останнє зазначало ще одного спільного працівника з ТОВ “Легіон” – Станіслава Рєпіна.

ТОВ “Будмонтажснаб” та ТОВ “Комунтех” орендували приміщення у однієї фірми та за спільною адресою. ТОВ “Будмонтажснаб” вказувало своїм досвідом робіт 10 підрядів (один з них – на субпідряді) для ПАТ “Запоріжсталь” з групи “Метінвест” Ріната Ахметова. Водночас, ТОВ “Комунтех” орендувало техніку у ТОВ “Теплогаз-сервіс”, як і ТОВ “РСУ-строй” та ТОВ “Ділайн інжиніринг”. Дві останні фірми “Наші гроші. Запоріжжя” відносили до представників комбінату “Запоріжсталь”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

20.05.2024
17.05.2024
16.05.2024
15.05.2024
14.05.2024
13.05.2024
12.05.2024
10.05.2024
09.05.2024
08.05.2024