ФОП відремонтує будинки на вотчині “Мотору”, бо дешевший “моторівський” конкурент не подав потрібних документів

16 Вересня 2020

Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради 11 вересня замовив ФОП Білоусов Олег Вікторович капітальний ремонт покрівлі будинку на вул. Вороніхіна, 9 вартістю 1,25 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має вкласти металочерепицю, улаштувати звиси з листової сталі та примикання, встановити водостiчні труби, колiна, вiдливи i лiйки, відремонтувати слухові вікна, частково замінити цегляну кладку стін, огородити покрівлю перилами, замінити вікна на металопластикові.

Єдиним конкурентом ФОП Білоусов Олег Вікторович на тендері було ТОВ “Юкун” з дешевшою на 166 тис. грн пропозицією. Однак фірму відхилили, оскільки вона не вказала низку техніки у відповідній довідці, не підтвердила досвід виконання саме капітального ремонту (надала договір на реконструкцію), також серед документів був відсутній звіт про суми нарахованої заробітної плати, застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Слід вказати, ФОП Білоусов Олег Вікторович також у конкуренції з ТОВ “Юкун” виграв ще один тендер – на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Вороніхіна 8 вартістю 1,26 млн грн. На цьому тендері ТОВ “Юкун” мало аналогічні проблеми з документами.

Олег Білоусов керує ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Белстейд лтд”. Як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, ці дві фірми пов’язані через робітників, досвід та контакти з ТОВ “Анстрой” і ТОВ “Анстрой лімітед” та неодноразово розігрували тендери.

ТОВ “Анстрой лімітед”, зокрема, двічі зустрічалося на тендерах з ТОВ “Співдружність авіа буд”, а ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Анстрой” по разу зустрічалися з ТОВ “Моноліт Січ”. Окрім цього, ТОВ “Анстрой” зустрічалося на тендерах з “Політек буд”. ТОВ “Співдружність авіа буд”, ТОВ “Моноліт Січ” та “Політек буд”– це фірми з орбіти “Мотор Січ”.

Варто зазначити, ТОВ “Юкун” у своїх документах на тендері з ремонту покрівлі будинку на вул. Вороніхіна, 9  вказувало суборенду приміщення у ТОВ “ВКП Гандбольний клуб “Мотор”, останннім володіє ПАТ “Мотор Січ”. Зі сторони спортивного клубу договір підписувала Олена Тютюнник (і зараз є керівником клубу) – нинішній керівник ТОВ “Юкун”. Окрім цього, “Юкун” надало лист-відгук від ПАТ “Мотор Січ” про виконання будівельних робіт.

Власником ТОВ “Юкун” є Юрій Кунаєв , який також володіє ТОВ “Запорізький завод споживчих товарів “Мотор-січ”. Окрім цього, Юрій Кунаєв був помічником колишнього нардепа В’ячеслава Богуслаєва.

Особа з ПІБ Кунаєв Артем Юрійович (вочевидь син Юрія Кунаєва) нині народний депутат. Місцем роботи на момент обрання він вказував – заступник керівника управління з маркетингу та продажів вертолітної техніки АТ “Мотор Січ”.

Вже на іншому тендері “Юкун” вказало досвідом робіт підряд для ТОВ “Співдружність авіа буд” – під час реконструкції Палацу спорту “Юність”, останній входить до спортивного клубу “Мотор Січ”. Саме ТОВ “Співдружність авіа буд” зазначалося у декларації президента АТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва, оскільки часткою фірми володіла його дружина.

Вказані будинки за адресою вул. Вороніхіна, 8 та 9 знаходяться біля спортивного комплексу “Мотор Січ”, а обслуговує ці будинки керівна компанія “Мрія” – з орбіти “Мотор Січ”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023