У Бердянську віддають 5 мільйонів на ремонт медичного відділення підряднику, який шукає роботу

23 Вересня 2020

КНП “Бердянське територіальне медичне об’єднання” планує замовити ТОВ “Запоріжстрой” капітальний ремонт приймального діагностичного відділення першого поверху хірургічного корпусу на вул. Консульська, 23 вартістю 5,19 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має відремонтувати кабінети старшої медсестри та заввідділення, ординаторські, ліфтовий зал, коридори, кабінет ендоскопії, УЗД, санвузол, проявочну рентгенографії, апаратну, кабінети рентгенографії, підсобне приміщення, вестибюль, гардероб, приміщення для гемодіалізу, дезінфекціну, приміщення для персоналу, ґанок.

Конкурентами ТОВ “Запоріжстрой” на тендері були ТОВ “Бердянськбудтрест” та ФОП Табакова Валентина Федорівна з дешевшими пропозиціями, однак обох відхилили, оскільки вони мали проблеми з документами і не усунули їх на пропозицію тендерного комітету.

Варто зазначити, вказаний тендер вже проводили, однак на нього подалося лише ТОВ “Бердянськбудтрест” і, за відсутності інших учасників, закупівлю скасували.

ТОВ “Запоріжстрой” належить Ігорю Владикіну, який у серпні цього року розмістив резюме з пошуку роботи на посаду керівника. До цього разом з ним “Запоріжстрой” співволодів також Олег Реконвальд; його як директора ТОВ ДП “Благоустрій” нині судять за завищення вартості робіт при встановлені дитячого майданчика (наступне засідання призначене на 5 жовтня). Власником ТОВ ДП “Благоустрій” через ТОВ “Запоріжстрой” був і згаданий Ігор Владикін.

ФОП Табакова Валентина Федорівна на вказаному тендері з ремонту відділення вказала своїм супідрядником ФОП Табаков Володимир Михайлович (обидва зареєстровані за однією адресою). На інших підрядах Табаков В.М. вказувався інженером-будівельником у ФОП Табакова Валентина Федорівна.

Окрім цього, обидва підприємці вказували спільних працівників: Равлюк С.О., Іванченко А.М., Алєксов О.Ф., Савон С.В., Кісса С.Ф., Шмигло Р.І., Просвєтова Л.В.

На одному з тендерів ФОП Табаков Володимир Михайлович вказував оренду техніки у ТОВ “Транском” з орбіти народного депутата Олександра Пономарьова.

Конкурент ФОП Табакова Валентина Федорівна на цьому тендері – ТОВ “Бердянськбудтрест” – також входить до орбіти нардепа Олександра Пономарьова.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

26.03.2023
24.03.2023
23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023
19.03.2023
17.03.2023
16.03.2023
15.03.2023
14.03.2023