Тендер з розробки сайту: документи обох учасників і замовника зроблені на одній техніці

21 Жовтня 2020

Державна організація “Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізький області” за результатами тендеру 20 жовтня замовила ФОП Щасливий Олексій Романович послуги розробки веб-сайту вартістю 208 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Послуги включать розробку платформи для малого та середнього бізнесу (60 тис. грн), розробку веб-сторінку проекту (15 тис. грн), розробку електронного гайду (58 тис. грн), розробку навчальних матеріалів для роботи з платформою (30 тис. грн) та рекламування в соціальних мережах (45 тис. грн).

При цьому, сама платформа передбачає як веб-версію, так і мобільні додатки, мати онлайн-чат, CRM-систему, тощо.

Закупівля проводиться в рамках реалізації грантового проекту “Цифрова допомога і впровадження онлайн-інструментів для вдосконалення внутрішнього управління об’єктами зеленого туризму” від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Серед працівників Щасливого вказані, окрім нього безпосередньо, Павло Петраш (розробка сайтів) та Вікторія Кутик (бізнес-ментор), які працюють на аутсорсінгу. При цьому, Петраш вже безпосередньо як ФОП отримував замовлення від фонду підтримки підприємництва в Запорізький області на бухгалтерські послуги, програмування. В свою чергу, Кутик у 2018 році перемогла з проектом “Зелена країна” в конкурсі від Startupfest, співорганізатором якого виступив фонд підтримки підприємництва в Запорізький області.

Підприємцем Олексій Щасливий зареєстрований у квітні 2019 року. Вже у травні отримав перше замовлення від фонду підтримки підприємництва в Запорізький області вартістю 30 тис. грн на юридичні послуги. Потім отримував 2 замовлення від фонду на організаційні послуги і тепер на послуги веб-розробки. Він інших замовників, окрім фонду підтримки підприємництва, Щасливий не отримував замовлень.

На нинішньому тендеру Щасливий конкурував з ТОВ “Ярослав М” Максима Пруглова. Ця фірма також отримувала замовлення виключно від фонду підтримки підприємництва і на закупівлі інших замовників не подавалася. Відтак, “Ярослав М”  замовляли рекламні послуги, комунікаційні і організацій прес-конференцій, тощо загалом на 490 тис. грн.

При цьому, завантажені у систему “Прозоро” документи обох учасників на нинішньому тендері мають ідентичні властивості файлів та позначки на папері, що може свідчити про підготовку документів на спільній комп’ютерній техніці.

Більше того, такі ж позначки на папері мають документи, завантажені в систему самим замовником: договір за результатом тендеру, протокол про визначення переможця.

Очолює ДО “Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізький області” Володимир Степаненко, який на нинішніх місцевих виборах балотується від “Слуги народу”.

 

Ідентичні цятки та довідках обох учасників. Для збільшення натисніть на малюнок

 

Ідентичні властивості файлів обох учасників (для збільшення натисніть на малюнок)

Схожі властивості документів замовника та ідентичні цятки (натисніть для збільшення). При цьому, програма IJ Scan Utility (яка значиться в документах учасників) входить до програмного забезпечення принтерів canon разом з My Image Garden

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

03.10.2023
02.10.2023
01.10.2023
29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023