- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Підрядники у списках партій

Опублікував Editor 23.10.2020 @ 20:30 в Статті | No Comments

Підрядники у списках партій

Публічні закупівлі – найкращий індикатор політичних домовленостей. Коаліція у міській раді чи ручна опозиція – все це легко побачити по улюбленим підрядникам державних установ.

Ну а на виборах всі союзи проявляються ще й у списках партій. Тож ми подивилися, хто з підрядників йде в депутати від якої політичної сили. Хтось з них суми підрядів рахує десятками мільйонів, хтось – десятками тисяч. Але тим не менше, зафіксуємо нинішніх розклад сил для подальшої тендерної історії.

 

“Опозиційна платформа – за життя”

 Олексій Гавріков – головний інженер ТОВ “Селтік Фрост”. Цією фірмою володів [1] підлеглий депутата Запорізької міської ради Олександра Константинова – закупівельник  ТОВ “Епіцентр К”. “Селтік фрост” отримала вже 23,5 млн грн – здебільшого на ремонт ОСББ. Також низку підрядів [2] від міськради отримала фірма, де працює [3] дружина Константинова – ТОВ “Легіон” – на 3,3 млн грн.

 Сергій Бумбу – співзасновник ТОВ “Південь-Промбуд” – фірма отримала [4]підрядів в Запоріжжі на 1 млн грн (переважно від ОСББ). Другим власником “Південь-Промбуд” є Олексій Завіров, особа з його ПІБ керувала ТОВ  “Агро-виробниче підриємство Дружба”, де власниками нині вказуються Юрій Карпенко та ТОВ “Укрспецсвітло” – печатки цієї фірми знаходили [5] під час обшуку за адресою реєстрації ТОВ “Теплобудімпорт”, яке  фігурувало [6] у справі [7] з ймовірного розкрадання грошей при будівництві шкільних стадіонів. “Теплобудімпорт” співволодіє [8] Олександр Білов – батько директора [9] Департаменту культури і туризму Запорізької міськради Сергія Білова. Окрім цього, співвласник “Укрспецсвітло” – Сергій Бріцин співволодіє ТОВ “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд”, яке отримує [10]підряди від міськради. Сам Сергій Бріцин балотується [11] у міськраду від партії нинішнього мера Володимира Буряка “Єднання”.

 Сергій Жеков – на підрядах КП “Запоріжремсервіс” Жеков як Фізична особа-підприємець підігрував [12] своїм колишнім роботодавцям. Загалом отримав [13] підрядів на 705 тис. грн. Фірма ж, якій підігрував Жеков – ТОВ “Комтес-ХХІ” отримала [14] підрядів на 50 млн грн.

 

 “Наш край”

 Роман Кушнір – головний інженер ТОВ “Монтажпромсервіс”, фірма отримала [15] від Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” підрядів на 2,7 млн грн.

“Слуга народу”

 Євген Шаленний – директор ТОВ “Ін солюшнз”, займається [16] IT підприємництвом, організовує форуми. Запорізька міська рада віддала [17]низку [18] дрібних підрядів цій фірмі під час проведення “It forum”. Ініціатором цього форуму був Марк Марченко – брат заступника голови Запорізької облради – Владислава Марченка, який обрався від партії “Самопоміч”. Водночас Євген Шаленний на місцевих виборах 2015 року балотувався [19] від партії “Самопоміч”. ТОВ “Ін солюшнз” була пов’язана з ТОВ “Інфотек-ІТ” – співвласниками якої були Марк марченко та Сергій Єделев – брат тодішнього заступника міського голови Валерія Еделєва (нині він радник мера).

Яна Баткова – директорка ТОВ “Брейн Академі Запоріжжя”, тричі ставала чемпіонкою [20] України з гандболу.  На цій фірмі працювала депутат Запорізької міськради від “Самопомочі” Дар`я Трюхан. Чоловік подруги Трюхан через “Вектор-ЗП” отримував [21] підряд від міськради з задорогими цінами. Водночас “Вектор-ЗП” було зареєстроване в одному будинку з “Брейн Академі Запоріжжя” та низкою фірм з орбіти “Самопомічі”. Загалом “Вектор-ЗП” отримало [22] підрядів від Запорізької міськради на 2,8 млн грн.

Павло Носков – фізична особа-підприємець, отримав [23] низку підрядів (поставка деталей, кухонного обладнання, фарби, будматеріалів та ін.) від Запорізького національного університету на 98 тис. грн. Павло Носков разом з Тетяною Носковою співволодіє ТОВ “Суміші Запоріжжя”. Водночас Тетяні Носковій належить ТОВ “Буд-платформа”, останнє отримало підрядів на 10 млн грн, зокрема [24] 5 млн грн від КП “Запоріжелектротранс” міськради

Анна Денисенко – директорка з управління персоналом ТОВ “Науково-дослідний інститут “Укрекопроект”. Ця фірма фігурувала [25] у справі щодо фіктивної утилізації пестицидів, за що судили [26] колишнього директора Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Володимира Шлею. Фірма загалом отримала [27] в Запорізькій області підрядів на 9,3 млн грн, зокрема і від структур Запорізької міськради.

Олексій Гіренко – директор з розвитку ТОВ “Віват Інвест”, служив [28] в АТО [29].  Ця фірма виконувала [30] роботи для ПАТ “Запоріжсталь” та була субпідрядником ще однієї фірми (підряд з реконструкцію пляжу на Кічкасі за 7 млн грн) з досвідом робіт для “Запоріжсталь”.

 

“Опозиційний блок”

 Ігор Чумаченко (перший номер у списку партії) – керівник юридичного відділу профспілкового комітету у ПАТ “Запоріжсталь”. Депутат [31] Запорізької міськради від партії “Опозиційний блок”, голова комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин. За час головування Чумаченком у цій комісії його колега по партії Руслан Божко через низку фірм отримав [32] щонайменше 245 га землі під сонячні станції, також Божко отримав [33] і низку [34] нерухомості. Окрім цього, Ігор Чумаченко – адвокат [35]заступника міського голови Анатолія Пустоварова, якого підозрюють у розкраданні грошей при будівництві міських стадіонів. Адвокатському обєднанню “Гарантії захисту” Ігоря Чумаченка замовляло [36] юридичні послуги міське комунальне підприємство, керівник якого також раніше працював на “Запоріжсталь” та став депутатом Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” – Юрій Орєшкін. Також об’єднання Чумаченка отримував [37] підряд від Державного підприємства “Завод “Електроважмаш”, де керівником був депутат облради від “Опозиційного блоку” та колишній керівник одного з підприємств групи “Метінвест” – Віктор Бусько. Останній разом з Ігорем Чумаченком також входив [37] в так звану команду Буряка – на парламентських виборах 2019 року. Окрім цього, Ігор Чумаченко був гостем “тіньового офісу [38]” Руслана Божка з якого керували містом.

 Дар`я Трюхан депутатка [39] Запорізької міськради від партії “Самопоміч”. Чоловік подруги Трюхан через “Вектор-ЗП” отримував [21] підряд від міськради з задорогими цінами. Загалом “Вектор-ЗП” отримало [22] підрядів від Запорізької міськради на 2,8 млн грн. Вдома у Трюхан проводилися [40]обшуки у справі з можливого розкрадання грошей при будівництві міських стадіонів.

Тривалий час Дар`я Трюхан працювала у приватному підприємстві “Термо-ресурс”, де власником [41] значився колишній чоловік Трюхан – Роман Трюхан. Нині ця фірма переоформлена [42] на іншу особу і змінила назву. Загальна сума зібраних цієї фірмою підрядів – 3,6 млн грн. “Термо-ресурс” певний час керувала [43] Алеся Ушакова, особа з її ПІБ також керує ТОВ “Ай-ті технології [44]”, яке отримало [45] від Запорізької міськради підрядів на 1 млн грн.

Сергій Дідух (***) – заступник директора у ТОВ “Статусбудінжиніринг”, співвласницею цієї фірми значиться Дідух Карина Сергіївна (вочевидь, його донька). Ця фірма отримала [46] від Запорізької міськарди підрядів на 92 млн грн. Дружина Сергія Дідуха – Вікторія Дідух раніше володіла [47] “Статусбудінжиніринг”. Окрім цього, Вікторії Дідух донедавна належало [48] ТОВ “Лєкса”, яке отримало [49] підрядів від міськради на 20 млн грн.

Ольга Бейм – інженерка-будiвельниця ТОВ “Альянс-буд інжиніринг”, останнє отримало [50] у Запорізькій області підрядів на 23 млн грн. “Альянс-буд інжиніринг” було повязане з ТОВ “УБК “Кіфа”, яке входило [51] у групу підприємств, пов’язаних з родиною директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова. Також “Альянс-буд інжиніринг” мало [52] спільних [53] робітників та бізнес-зв’язки з ТОВ “Лєкса” та “Статусбудінжиніринг”, де власницею була згадана дружина Сергія Дідуха – ще одного кандидата від “Опозиційного блоку”.

Особа з ПІБ Бейм Ольга Михайлівна також вказувалася [54] провідним інженером ТОВ НВПТ “Конструкторське бюро інформаційних систем”, а до цього працювала [54] старшим майстром дільниці №1 Хортицької служби обслуговування житлового фонду КП “Наше місто”. Раніше власником [54] “КБІС” був директор [55] КП “Запоріжремсервіс” Сергій Ращепкін, і саме цій фірмі він замовляв [55] нагляд за своєю комунальною роботою на 1 млн грн.

Олександр Воронцов входив [56] до ГО “Запорізька скеля”, з яким пов’язана низка [57] фірм. Загальна сума підрядів отриманих цими фірмами від міськради складає щонайменше 91 млн грн.

Ірина Чередниченко – менеджерка ТОВ “РемБудДім”. У реєстрі вдалося знайти фірму ТОВ “Рембуддім Запоріжжя”, де власником вказується Денис Чередниченко. Ця фірма отримала [58] від міськради підрядів на 1 млн грн. Денич Чередниченко також володіє ТОВ “Рембуд-Запоріжжя” та зареєстрований як ФОП – вони [59] отримали [60] низку дрібних підрядів від міськради на 200 тис. грн.

Едуард Іванюкович (***) – адвокат у адвокатському бюро “Іванюкович”. Це бюро отримувало [61] низку підрядів від структур Запорізької міськради – на 268 тис. грн. Едуард Іванюкович також засновник ТОВ”Науково-промислове підприємств “Інтеграл” та ТОВ “Торгівельний будинок “Науково-промислове підприємство “Інтеграл” (виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів), які отримали [62] підрядів [63] на 87,7 млн грн (переважно від харківського та запорізького обленерго).

 Павло Ройбул – заступник начальника АТ “Укрзалізниця”, регіональна філія “Придніпровська залізниця”, структурний підрозділ “Запорізька дистанція Сигналізації та зв’язку”. Він у якості ФОП отримував [64] підряд від міськради на 99 тис. грн. Також декларував [65] дохід від ТОВ СП “Сансет ліфтсервіс” та ТОВ “Ліфтовик КП” – ці фірма отримала [66] підрядів [67] на 315 млн грн, левову частку від структур міськради.

Зінаїда Гальчинська – президентка Запорізької міської громадської організації інвалідів “Переможемо рак”. Депутат [68] Запорізької міськради від партії “Опозиційний блок”, до цього була депутатом [69] від “Батьківщини”.  Голова громадського комітету при департаменті охорони здоров’я Запорізької міської ради. Надавала [70] матеріальну допомогу своїм помічникам та їхнім родичам. Також самій депутатці надавали [70] матеріальну допомогу на лікування, однак того ж року в її декларації з’явилася [71] автівка. Також Зінаїда Гальчинська отримувала [71] соціальні виплати від ПАТ “Запоріжсталь”. Зінаїда Гальчинська значиться [72] співзасновником ТОВ “Евро-стиль” – разом з Дмитром Позняком. Останній також співволодіє ТОВ “Фьюче трейдінг”, яке отримало [73] підрядів на 5,4 млн грн, зокрема від структур Запорізької міськради. Влітку цього року Позняк також володів [74] ТОВ “Комтес ХХІ”, яке отримало [14] підрядів на 50 млн грн, зокрема і від структур міськради.

 

 “Перемога Пальчевського”

Аліна Данилко  – директорка ТОВ “Запорізька тендерна спілка”, ця фірма отримала [75] підрядів у Запорізькій області на 62 тис. грн. Співвласник “Запорізька тендерна спілка” Ігор Козленко також співволодіє ТОВ “Вектор 2018” та ТОВ “Авантаж ЗП” – ці дві фірми [76] отримали [77] від Запорізької облради підрядів на 9,5 млн грн. Також Ігор Козленко володіє [78] ТОВ “Кіфа-буд”, яка зареєстрована за однією адресою ТОВ “Укртех-строй” – вул макаренка, 9, офіс 66. Окрім цього, керівник ТОВ “Кіфа-буд” Олександр Шматко також керує [79] ТОВ “Укртех-строй”. Останнє входить до групи фірм, які пов’язані [80] з директором Департаменту культури і туризму Запорізької міськради Сергієм Біловим. Однією з цих фірм – ТОВ “Теплобудімпорт” співволодіє батько Сергія Білова, також ця фірма фігурувала [6] у справі [7] з розкрадання грошей при будівництві міських стадіонів, обвинувачення в чому висунули заступнику запорізького міського голови Анатолію Пустоварову.

Ще одна співвласниця ТОВ “Кіфа-буд” Ольга Василина також володіє [81] “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд”, керівником останнього також є керівник ТОВ “Кіфа-буд” Олександр Шматко. Співвласником “Південь-буд” також є Сергій Бріцин, який балотується [11] у міськраду від партії нинішнього мера Володимира Буряка “Єднання”.

У списку партії “Перемога Пальчевського” є також низка працівників згаданого “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд”: Яна Варфоломєєва (***) – юрисконсультка, Альона Безручко – інженерка-проектувальниця, Ірина Куліш – головна інженерка. На Яну Варфоломєєву також записане [82] ТОВ “Вогнетривавтоматикасервіс”, яке отримало підрядів на 137 млн грн, зокрема і від Запорізької міськради. Раніше журналісти прописували [83]звязок цієї фірми з Артуром Гарсляном – одним з організаторів [84] International IT Forum в Запоріжжі та партнером спілки вірмен Запорізької області. Яна Варфоломєєва раніше працювала [85] юрисконсультом у ПАТ “Запоріжвогнетрив” зі структур Метінвест Ріната Ахмєтова.

Роман Романенко – директор ТОВ “Вега- Пік”, ця фірма раніше [86] належала згаданому Сергію Бріцину – співвласнику ТОВ “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд”. ТОВ “Вега-пік” отримала [87] підрядів від Запорізької міськради на 10 млн грн.

Яна Доленко (***) – тимчасово не працює. Дружина [88] Юрія Доленка [89]директора [8]ТОВ “Теплобудімпорт”, яким співволодіє батько [8] директора Департамента культури і туризму Запорізької міськради Сергія Білова – Олександр Білов. Юрій Доленко раніше працював [88] заступником начальника управління, начальником відділу розвитку інженерної інфраструктури управління розвитку інженерної інфраструктури та будівництва Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА.

 

“Партія Володимира Буряка “Єднання”

Юрій Доленко – керує ТОВ “Теплобудімпорт”. Одним з співвласників цієї фірми є Олександр Білов – батько директора Департаменту культури і туризму Запорізької міськради Сергія Білова. ТОВ “Теплобудімпорт [90]” і низка [91] пов’язаних [89] з ним фірм [92] виграли чимало підрядів від Запорізької міськради, а за місцем реєстрації “Теплобудімпорт” проводилися [92] обшуки у справі з ймовірного розкрадання грошей при будівництві міських стадіонів.

Раніше Юрій Доленко працював [93] заступником начальником одного з Управлінь в Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації.

Ще одним підприємцем у списку партії “Єднання” вказується Сергій Бріцин. Раніше він співволодів ТОВ “Вега-пік” – ця фірма отримувала підряди від міськради, також її пов`язували [89] зі згаданою вище фірмою ТОВ “Теплобудімпорт”. Окрім цього, печатки іншої фірми Бріцина – “Укрспецсвітло” знаходили [5] під час обшуку за адресою реєстрації ТОВ “Теплобудімпорт”, яке  фігурувало [6] у справі [7] з ймовірного розкрадання грошей при будівництві шкільних стадіонів. Також Сергій Бріцин співволодіє ТОВ “Архітектурно-конструкторське бюро “Південь-буд”, яке отримує підряди від міськради.

Олександр Онищенко – директор ТОВ “Квант-плюс”. Він також є співзасновником ГО “Запорізька скеля”, яке регулярно [94] перемагало [95] в конкурсі “Ми – це місто”, який проводить комбінат “Запоріжсталь”. Також співзасновниками [56] цієї ГО були заступник міського голови, голова району та депутат. Сам Олександр Онищенко – це помічник депутатки міськради від ”Опозиційного блоку” Ніни Гурської.

Також Олександр Онищенко вказувавався [94] представником фірми ТОВ “МК “Сфера”, яка отримала чимало підрядів від міськради.

Окрім цього, пов’язані [57] з ГО “Запорізька скеля” фірми отримали [57] чималу [96] кількість [97] підрядів, зокрема, і від Запорізької міськради. Директора однієї з цих фірм [57] судили [98] за завищення вартості робіт при ремонті дитсадку на третину, і він свою вину визнав.

 

“За майбутнє”

Світлана Лохманюк – вчителька української мови та літератури вищої категорії Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 87 Запорізької міської ради Запорізької області. На місцевих виборах 2015 року балотувалася [99] від партії “Батьківщина”. Особа з ПІБ Лохманюк

Світлана Володимирівна вказувалася [100] керівником ОСББ “Калнишевського 10-а”, “Курузова [101] 11-а”, № 344 “Дніпроспецсталь [102]-21”. Від останнього отримувало [102] підряди ПП “Мадест” (загалом на 274 тис. грн) – з орбіти [103] депутата Запорізької міськради Олега Афанасьєва.

Артур Нікітенко – голова правління ОСББ “Козача 5”, яке замовляло [104]роботи ТОВ “Руф білдінг” (було зареєстроване за однією адресою з вказаним ОСББ – вул. Козача, 5, кв.42). ТОВ “Руф білдінг” розігрувало [105]тендер на ремонт ОСББ та загалом отримало підрядів на 5 млн грн (здебільшого ремонт ОСББ).

Нікітенко був [106]помічником депутата Запорізької обласної ради Сергія Грачова (Партія Регіонів) та активістом молодіжного крила Партії регіонів. Після втечі Януковича Нікітенко змінив політичну позицію, заявив, що згадування його імені в зв’язку з Партією регіонів вважає образою і став радником [107]“післямайданного” голови Запорізької ОДА Валерія Баранова.

Ще на початку 2020 року Артур Нікітенко володів [108] ТОВ “Керуюча компанія “Наш дім” (нині ТОВ “Строй-опт макс”), яка отримала [109]підрядів на 23 млн грн (здебільшого на ремонт ОСББ). Також Артур Нікітенко значиться керівником ОСББ “Звенигородька 18-а, яке замовляло [110] ТОВ “Керуюча компанія “Наш дім” ремонт мереж за 730 тис. грн.

Тетяна Лазаревич – голова правління ОСББ “Радуга-2016”. Це ОСББ отримало [111] з бюджету міста 7 млн грн на ремонти. Замовлення на 2 млн грн отримало [111] ТОВ “Лєкса”, яким володіла [112] Вікторія Дідух, її чоловік [113] зараз балотується [11] до Запорізької міськради від партії “Опозиційний блок”.

Олександр Сергач – керівник управління безпеки АТ комерційний банк “ПриватБанк”. Особа з ПІБ [114] Сергач Олександр Іванович на початку 2000-них була керівником [115] Комунарської райадміністрації. Також керує [116] ОСББ “Південь-1 [117]”, яке замовило [116] ТОВ “Спеціалізоване підприємство “Сансет ліфтсервіс” (з орбіти [118]Мотор [119] січ”) робіт на 4,4 млн грн.

 

“Європейська солідарність”

Олександр Константинов – директор торговельного центру ТОВ “Епіцентр К”, також депутат Запорізької міськради. Підлеглий Олександра Константинова – закупівельник  ТОВ “Епіцентр К” – володів [1] фірмою ТОВ “Селтік фрост [120]”, яка вже отримала 23,5 млн грн – здебільшого на ремонт ОСББ. Також низку підрядів [2] від міськради отримала фірма, де працює [3] дружина Константинова – ТОВ “Легіон” – на 3,3 млн грн.

Микола Бєлий директор ТОВ “Віконда-Запоріжжя”, також депутат Запорізької міськради та співволодіє “Багатопрофільною клінікою Святого Миколая”. Раніше Микола Бєлий також був власником ТОВ “Компанія позитив”, яка отримала підрядів на 171 млн грн, зокрема і від Запорізької міськради. Нині фірмою володіє колишній директор одного з фірмових салонів “Віконда” в Запоріжжі. Левову частку підрядів “Компанія позитив” отримала від структур мелітопольської мерії, де міським головою був представник “Блоку Петра Порошенка Солідарність”” (нині Європейська солідарність”) – Сергій Мінько, а його заступником був теж представник цієї партії – Іван Федоров. Також Мінько зазначав [121], що серед депутатів у нього є більшість у міській раді. Чималу кількість підрядів у Мелітополі отримала [122] і близька [123] Миколі Бєлому фірма ТОВ “Віконда-Мелітополь” – на 4 млн грн.

 

“Батьківщина”

 Віталій Рябцев – це депутат [124] Запорізької міськради від партії “Батьківщина”, також він балотується на посаду міського голови Запоріжжя і є першим номером у депутатському списку до міськради. Детально ми розглядали кандидатуру Рябцева в окремому [125] тексті про кандидатів міськради, тому тут згадаємо про нього коротко.

До 2017 року Віталій Рябцев вказувався [126] директором ТОВ “Громадсько-політичний портал Акцент”, якому належить новинний сайт “Акцент” [127]. Впродовж [124] 2003-2014 рр. Рябцев очолював ТОВ “Ніка-2012 [128]”, ця фірма отримала [129] підрядів на 7,5 млн грн – переважну більшість від структур міськради. Журналісти вказували [130], що період активного отримання підрядів цією фірмою припав якраз на час депутатства Віталія Рябцева. З 2018 року фірма перестала отримувати тендери від міськради і критика Рябцева до місцевої влади посилилася. Також журналісти зазначали [128], що на близькому Віталію Рябцеву сайті “Акцент” у 2015 році виходила рекламна стаття кандидата в міськраду і тодішнього директора ТОВ “Ніка-2012” Станіслава Капустіна. Водночас, на деяких [128]тендерах у “Прозоро” представником “Ника 2012” вказувався Жуков Антон Юрійович. Особа з таким ПІБ балотувалася [131] до міської ради від “Батьківщини”, а нині вказується  помічником [132] депутатки міської ради від “Батьківщини” Ірини Костенко.

Євгеній Капустін – директор ТОВ “Універсалбуд Запоріжжя”. Помічник [124]депутата Запорізької міськради від “Батьківщини” Віталія Рябцева. Євгеній Капустінза гроші міськради замовляв [133] фірмі [134] своєї співмешканки – ПП “Універсалбуд сервіс” – дрібний ремонт ОСББ, яким він і керує. Євгеній Капустін разом з іншими відстоював [135] прийняття [136] програми співфінансування ОСББ, яка передбачає внесок на ремонт будинків частково самого ОСББ, а частково з бюджету міста Запоріжжя. Фірма ж “Універсалбуд сервіс” отримала підрядів на 1,2 млн грн – здебільшого на ремонт ОСББ.

Євгеній Першин – генеральний директор ТОВ “ІБП Форт” – отримало [137] від міського комунального “Зеленбуд” підряд на 150 тис. грн.

Євгеній Першин раніше був [138] депутатом Запорізької міськради. Як члена земельної комісії його затримували [139] при отриманні хабара в розмірі 1500 доларів США ще в нульових роках. Фірма Першина ТОВ “Сіно-форт лтд” отримувала [138] низку [140] підрядів на роботи в запорізькому аеропорту – загальною вартістю щонайменше 48 млн грн.

Олександр Самойленко – директор ТОВ “Акватранс Системи”, яке отримало підрядів на 13 млн грн – здебільшого від структур міськради. Один з співзасновників [141] цієї фірмии – Віталій Давиденко також співволодіє [142] ТОВ “Дніпроторг-м [143]”, яке отримало [144] від міськради тендерів на 34,8 млн грн (організація харчування дітей).

Катерина Клименко – директор ТОВ “Найкращі страви” – отримало [145] у Запорізькій області підрядів на 240 тис. грн. Ще влітку цього року власником “Найкращі страви” був [146] Дмитро Ляшенко, нині він керує ТОВ “Запоріжінвестторг”, яке отримало [147] підрядів у Запорізькій області на 17 млн грн, 7 млн грн з яких від Запорізької міськради. “Запоріжінвестторг” володіє Борис Плетень, він також співволодіє [148] ТОВ “Запоріжінвестбуд 2015”, яке фігурувало [149] у справі щодо можливої розтрати коштів КП “Паркування”. Слідчі вивчали законність залучення цієї фірми до обслуговування паркінгу.

Сергій Кушнир – проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Запорізького Національного Університету, також він був стажером [150] на посаду начальника Управління капітального будівництва Запорізької ОДА. Колишня фірма його дружини виграла [151] тендер від ОДА на реконструкцію мелітопольського онкодиспансеру за 12 млн грн. Також ця фірма виграла [152] низку підрядів на 620 тис. грн  від Запорізького національного університету, де Сергій Кушнір працює проректором з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення.

Окрім цього, Сергій Кушнир вказував у своїй декларації місце роботи –  юрисконсульт ТОВ “Торгово-виробнича корпорація “Тріумф”. Остання виграла [153] тендерів на 2,6 млн грн, зокрема і від структур міськради.

Юлія Кочнєва – особа з її ПІБ вказувалася [154] керівником ТОВ “АСВ-енерія”, яке входить до групи [1]взаємопов’язаних фірм: ТОВ “Спецремпроект”, ТОВ “Стройвишпроект”, ТОВ “Спецторгпроект”, ТОВ “Стройвишпроект-2005” [155] та ТОВ “Будсервіс-проект” [156] та ТОВ “Техстройбуд” [157]. ТОВ “АСВ-енерія” отримало лише один підряд на ремонт ОСББ – вартістю 68 тис. грн. Втім решта фірм цієї групи отримало тендерів щонайменше на 125 млн грн – левову частку на ремонт ОСББ з фінансуванням Запорізької міськради.

 

“УДАР”

 Олег Дорофеєв – радник ПП “Проф сіті”, фірма отримала [158] один підряд від КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міськради на 857 тис. грн. ПП “Проф сіті” належить Дорофеєвій Ганні Олегівні.

Ілля Шлайфер – директор НВК ТОВ “Діана-92”, фірма отримала [159] один підряд від КП “Запорізький аеропорт” вартістю 30 тис. грн.

Олег Балуєв – голова правління ОСББ “Чумаченка-17”, яке отримало [160] від міськради фінансування на 49 тис. грн.

Ігор Провоторов – директор ТОВ “Жилсервісбуд”, яке отримало від КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міськради підрядів на 52 млн грн. Ігор Провоторов – це колишній [161] начальник служби обслуговування житлового фонду КП “Наше місто”, а перед цим – начальник відділу реконструкції ПрАТ “Запоріжвогнетрив” з групи Метінвест Ріната Ахметова.

Юрій Глущенко – заступник директора ТОВ “Спецмонтажсистема”, ця фірма отримала [162] 2 підряди від КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міськради на 2,9 млн грн.

Тетяна Каскіна – головний бухгалтер ТОВ “Авто-буд”, ця фірма отримала [163] 29 підрядів від КП “Запоріжремсервіс” Запорізької міськради на 5,1 млн грн.

Дар`я Петросян – директор ТОВ “Промбудсервіс [164]-плюс”, яке отримало [165] 79 підрядів на 11 млн грн – переважно від структур міськради.

Борис Носік – ФОП. Він був пов’язаний [164] з вказаним ТОВ “Промбудсервіс [164]-плюс” та з ТОВ “НВП “Темп”, останнє отримало [166] від структур міськради підрядів на 3,9 млн грн.

Лілія Сайко – голова правління ОСББ “Добродом”, яке отримало [167] від міськради фінансування на 23 тис. грн.

Ірина Гришко – начальниця відділу ТОВ “ТВК “Тріумф”, яке отримало підрядів на 2,6 млн грн, зокрема [168] і від структур міськради. Ірину Гришко штрафувало [169] АМКУ за розіграш тендеру.

 

“Партія зелених України”

 Наталія Гавриленко – директор ТОВ “Пролісок Запоріжжя” та ТОВ “Сімбі плюс”, останнє отримало підрядів на 39,4 млн грн – невелика частка з яких від структур Запорізької міськради.

Тетяна Огарьова – директор ТОВ “Екотаймсвіт”. Вона також входить до керівництва ТОВ “Екоризик”, яке отримало [170] декілька підрядів від КП “Водоканал” на 175 тис. грн.

 

“Сила людей”

 Інна Лук’янова – ФОП, отримала [171] підрядів на 2 млн грн, з яких 106 тис. грн від КНП “Пологовий будинок №3” Запорізької міськради.

Максим Гомон – голова правління ОСББ “Рідний дім 13-А”, це ОСББ отримувало [172] від міськради фінансування на 60 тис. грн. Окрім цього, теща Максима Гомона отримувала [173] підряди з депутатського фонду Дмитра Сірого, неформальним помічником якого був Максим Гомон.

 

Олег Шемчук


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/10/23/pidriadnyky-u-spyskakh-partiy/

URLs in this post:

[1] володів: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/02/zakupivel-nyk-konstantynova-otrymav-pidriadiv-na-10-mil-yoniv-hrupa-pov-iazanykh-z-nym-firm-shche-na-36-mil-yoniv-bez-konkursu/

[2] підрядів: https://clarity-project.info/tenderer/23879176

[3] працює: http://zp.nashigroshi.org/2020/07/13/lehion-de-pratsiuie-druzhyna-konstantynova-vzhe-rik-boret-sia-za-12-mil-yoniv-na-rekonstruktsiiu-budivli-pid-aptechnyy-sklad/

[4] отримала : https://clarity-project.info/tenderer/41185009

[5] знаходили: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/19/shche-odna-rodychka-teplobudimportu-otrymala-pidriadiv-na-4-mil-yony-bez-konkursu/

[6] фігурувало: http://reyestr.court.gov.ua/Review/71250328

[7] справі: http://zp.nashigroshi.org/2017/12/27/firma-yaku-obhovoryuvav-marchenko-na-zapysah-prokuratury-otrymala-pidryadiv-na-10-miljoniv/

[8] співволодіє: https://clarity-project.info/edr/38362740

[9] директора: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/217

[10] отримує : https://clarity-project.info/tenderer/43055409

[11] балотується: https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2020/pvm056pid102=10949pf7691=64851pt001f01=695rej=0pt00_t001f01=695.html

[12] підігрував: http://zp.nashigroshi.org/2019/03/14/eks-pratsivnyk-pidihrav-robotodavtsyam-aby-komunalnyky-kupyly-v-nyh-spetsvzuttya-na-tretynu-dorozhche-vid-vyrobnyka/

[13] отримав: https://clarity-project.info/tenderer/2791810415

[14] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/31075689

[15] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/40153458

[16] займається: http://z-city.com.ua/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BB%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2-23.10.2015

[17] віддала : http://zp.nashigroshi.org/2016/09/16/dlya-it-forum-navit-mizerni-6-tysyach-na-veduchyh-viddaly-koleham-marchenka/

[18] низку: http://zp.nashigroshi.org/2016/09/07/tehniku-dlya-it-forum-marchenka-za-byudzhetni-koshty-zamovyly-kandydatu-vid-samopomochi/

[19] балотувався: https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/pvm066pt001f01=100pt00_t001f01=100pid102=10635pf7691=10635pt004f01=13rej=0.html

[20] чемпіонкою: https://www.facebook.com/batkova.yana/posts/3200219523438196

[21] отримував: http://zp.nashigroshi.org/2017/03/31/v-ridni-tryuhan-z-samopomochi-kupyly-naddorohyh-poroshkiv-vykynuvshy-kupu-deshevshyh-uchasnykiv-foto/

[22] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/40950619

[23] отримав: https://clarity-project.info/tenderer/3271613210

[24] зокрема: https://clarity-project.info/tenderer/43312821

[25] фігурувала: http://zp.nashigroshi.org/2017/04/24/shleya-zaplatyv-4-miljony-za-utylizatsiyu-pestytsydiv-yaki-pidryadnyk-prosto-shovav-u-sebe-na-skladi/

[26] судили: http://zp.nashigroshi.org/2017/10/12/spravy-proty-shleji-za-rozkradannya-4-miljoniv-rozvalyujetsya-cherez-porushennya-pidslidnosti/

[27] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/38563155

[28] служив: http://incentre.zp.ua/kompaniya-sabashuka-reshila-izbavitsya-ot-nesoglasnogo-klienta-zaporozhecz-teryaet-kvartiru-i-dengi/

[29] АТО: https://blogs.pravda.com.ua/authors/girenko/view_info/

[30] виконувала: http://zp.nashigroshi.org/2017/06/23/sche-odyn-pidryadnyk-zaporizhstali-za-7-miljoniv-zrobyt-plyazh-na-kichkasi/

[31] Депутат: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/135

[32] отримав: http://incentre.zp.ua/245-gektarov-pod-solncze-v-rukah-shurmy-i-bozhko-kuda-ushla-zemlya-zaporozhya/

[33] отримав: http://incentre.zp.ua/na-ocherednuyu-firmu-bozhko-otdayut-4000-kvadratov-kommunalnyh-skladov-i-poltora-gektara-pod-nimi/

[34] низку: http://incentre.zp.ua/gorsovet-prodal-byvshee-pomeshhenie-rajsuda-za-16-milliona-griven/

[35] адвокат : http://zp.nashigroshi.org/2019/11/28/sud-povernuv-prokuroru-obvynuval-nyy-akt-po-spravi-pustovarova-ta-brativ-marchenkiv/

[36] замовляло: http://zp.nashigroshi.org/2020/02/03/orieshkin-zamovyv-chumachenku-zakhyst-v-sudakh-na-100-tysiach/

[37] отримував: http://zp.nashigroshi.org/2020/02/28/vremia-peremen-vremia-nov-kh-v-zovov-vremia-reshenyy-bus-ko-na-noviy-posadi-zamovyv-chumachenku-iurydychni-posluhy-za-840-tysiach/

[38] тіньового офісу: http://zp.nashigroshi.org/2019/11/27/astra-kapital-hrup-bozhka-ne-vdalosia-zniaty-aresht-z-dilianky-za-spravoiu-u-kupivli-ii-za-menshoiu-v-7-raziv-tsinoiu-vid-rynkovoi/

[39] депутатка: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/136

[40] проводилися : http://zabor.zp.ua/www/content/zaporozhskii-deputat-u-kotorogo-provodilis-obyski-v-svyazi-s-delom-o-korruptsii-pokupaet-kva

[41] власником: http://zp.nashigroshi.org/2017/11/20/bahatorichnyj-pratsedavets-tryuhan-vzyav-miljon-bez-konkursu-na-teplolichylnyky-v-enerhodari/

[42] переоформлена: https://clarity-project.info/tenderer/30599975

[43] керувала: https://clarity-project.info/edr/30599975/history/edrpou

[44] Ай-ті технології: http://zp.nashigroshi.org/2016/12/08/blyzke-otochennya-brativ-marchenko-i-tryuhan-otrymaly-bez-konkursiv-pidryadiv-majzhe-na-2-miljony/

[45] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/40231698

[46] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/41219095

[47] володіла: https://clarity-project.info/edr/41219095/history/edrpou

[48] належало: https://clarity-project.info/edr/38416098/history/edrpou

[49] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/38416098

[50] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/41845084

[51] входило: http://zp.nashigroshi.org/2019/11/29/znayoma-rodyni-bilovykh-i-marchenkiv-firma-otrymuie-pidriad-na-rekonstruktsiiu-fontaniv-navproty-merii-za-12-mil-yoniv/

[52] мало: http://zp.nashigroshi.org/2020/05/06/merchendayzerka-zminyla-firmu-na-otrymannia-pidriadiv-vid-rayadministratsiy-z-prybyrannia-smittia/

[53] спільних: http://zp.nashigroshi.org/2019/12/09/firmy-zi-spil-nymy-pratsivnykamy-tekhnikoiu-ofisom-ta-biznes-stosunkamy-podalysia-na-tender-vid-meduniversytetu/

[54] вказувалася: http://zp.nashigroshi.org/2017/11/29/dyrektor-komunalnoho-zaporizhremservisu-rozhlyadaje-ridnu-firmu-na-pozytsiyu-kontroleriv-svojeji-roboty-za-3-miljony/

[55] директор: http://zp.nashigroshi.org/2018/10/02/dyrektor-komunalnykiv-zamovyv-ridnij-firmi-za-miljon-nahlyad-za-joho-robotoyu/

[56] входив: http://zp.nashigroshi.org/2019/08/01/firma-eks-vlasnytsia-iakoi-zadiiana-v-druzhniy-zaporizhstali-orhanizatsii-otrymala-pidriadiv-na-ponad-40-mil-yoniv/

[57] низка: http://zp.nashigroshi.org/2019/12/12/shche-odna-firma-z-otochennia-zaporizhstalivs-kykh-otrymala-pidriadiv-na-42-mil-yony/

[58] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/40856912

[59] вони: https://clarity-project.info/tenderer/2961614531

[60] отримали: https://clarity-project.info/tenderer/41538401

[61] отримувало: https://clarity-project.info/tenderer/40992533

[62] отримали: https://clarity-project.info/tenderer/38462013

[63] підрядів: https://clarity-project.info/tenderer/39692640

[64] отримував: https://clarity-project.info/tenderer/2898711095

[65] декларував: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_98d1ebc0-1f22-48c6-a96e-a0d837fac86b

[66] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/30295729

[67] підрядів: https://clarity-project.info/tenderer/34766360

[68] Депутат: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/91

[69] депутатом: https://www.061.ua/news/1633375/v-zaporozskom-gorsovete-novyj-deputat-foto

[70] Надавала: https://www.chesno.org/post/3753/?fbclid=IwAR1CGQARBr_geIFyry3jrsMexljJ8ozOaiCGdnlKC-hq67SwJI234-zNItU

[71] з’явилася: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_5a20faf5-5eb9-4820-9ebe-d5414256a452

[72] значиться: https://clarity-project.info/edr/23856525

[73] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/30105806

[74] володів: https://clarity-project.info/edr/31075689/history/edrpou

[75] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/41168271

[76] фірми: https://clarity-project.info/tenderer/42519945

[77] отримали: https://clarity-project.info/tenderer/41864835

[78] володіє: https://clarity-project.info/edr/43640262

[79] керує: https://clarity-project.info/edr/40662744

[80] пов’язані: http://zp.nashigroshi.org/2020/07/10/firmy-zi-spil-nymy-biznes-zv-iazkamy-ta-inzheneramy-rozihraly-7-mil-yoniv-na-pidhotovku-dilianky-pid-budivnytstvo-biytsiamy-ato/

[81] володіє : https://clarity-project.info/edr/43055409

[82] записане: https://clarity-project.info/edr/30938181

[83] прописували : http://zp.nashigroshi.org/2020/01/23/oda-peredumala-sudytysia-za-mil-yon-nevykorystanoho-avansu-z-blyz-koiu-harslianu-firmoiu/

[84] організаторів: https://actual.today/artur-garsljan-zaporozhskij-it-forum-otkroet-ukrainu-dlja-inostrannogo-biznesa/

[85] працювала: http://zp.nashigroshi.org/2020/04/27/departament-kapbudivnytstva-oda-skasuvav-torhy-na-remont-himnazii-do-iakykh-politsiia-maie-pretenzii-shchodo-dubliuvannia-robit/

[86] раніше: https://clarity-project.info/edr/36193987/history/edrpou

[87] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/36193987

[88] Дружина: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_5c12ec3c-c9c5-4258-90c4-669926623f87

[89] Доленка: http://zp.nashigroshi.org/2020/07/06/loboda-zbyv-rozihrash-firmamy-z-hrupy-teplobudimportu-bilova-mil-yonnoho-tenderu/

[90] Теплобудімпорт: https://clarity-project.info/tenderer/38362740

[91] низка: http://zp.nashigroshi.org/2020/09/11/na-2-cherhu-rekonstruktsii-kichkas-koho-pliazhu-daiut-12-mil-yoniv-vzhe-inshiy-firmi-z-orbity-bilova-starshoho/

[92] фірм: http://zp.nashigroshi.org/2018/02/01/rodynna-firma-bilova-otrymala-pidryadiv-na-4-miljony-ya-jiji-adresni-rodychky-sche-na-30-miljoniv/

[93] працював: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_1353ccd7-ed8a-460d-8b79-21d91b25bd7e

[94] регулярно: http://zp.nashigroshi.org/2017/10/24/siryj-kardynal-mk-sfera-z-pidryadamy-na-26-miljoniv-schoroku-staje-peremozhtsem-sotsproektiv-vid-zaporizhstali/

[95] перемагало: https://wearecity.zp.ua/portfolio_category/new/page/5

[96] чималу: https://clarity-project.info/tenderer/38732471

[97] кількість: https://clarity-project.info/tenderer/35064859

[98] судили: http://zp.nashigroshi.org/2020/02/28/sud-zvil-nyv-vid-kryminalu-eks-dyrektora-firmy-z-zaporizhstalivs-koho-otochennia-iaka-ne-zrobyla-tretynu-robit-na-sportmaydanchyku-u-dytsadku/

[99] балотувалася: https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/pvm066pt001f01=100pt00_t001f01=100pid102=10949pf7691=10949pt004f01=49rej=0.html

[100] вказувалася: https://clarity-project.info/edr/43693115

[101] Курузова: https://clarity-project.info/entity/40592284

[102] Дніпроспецсталь: https://clarity-project.info/entity/20512699

[103] орбіти: http://zp.nashigroshi.org/2018/09/18/vidrazu-pislya-oformlennya-pratsivnyk-ridnoji-firmy-afanasjeva-otrymav-vid-osbb-bez-konkursu-zamovlen-na-2-miljona/

[104] замовляло : https://clarity-project.info/entity/39672141

[105] розігрувало : http://zp.nashigroshi.org/2019/12/17/firmy-z-orbit-deputata-ta-yoho-eks-pomichnyka-rozihraly-800-tysiach-na-remont-osbb/

[106] був : http://zp.nashigroshi.org/2017/04/25/nikitenko-vidremontuje-budynok-dlya-osbb-za-byudzhetni-7-miljoniv/

[107] радником : https://kto.zp.ua/person/1197/%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%90%D1%80%D1%82%D1%83%D1%80-%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87.html

[108] володів: https://clarity-project.info/edr/39174349/history/edrpou

[109] отримала : https://clarity-project.info/tenderer/39174349

[110] замовляло: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-11-002855-c

[111] отримало: https://clarity-project.info/entity/40470348

[112] володіла: http://zp.nashigroshi.org/2019/08/21/firmy-rozihraly-6-mil-yonnyy-pidriad-na-remont-dorih-u-dvorakh-shevchenkivs-koho-rayonu/

[113] чоловік: http://zp.nashigroshi.org/2017/09/06/rekonstruktsiyu-skveru-teatralnoho-za-10-miljoniv-viddaly-vyhidtsyam-zi-struktur-zazu-yakym-pidihrala-znajoma-firma/

[114] ПІБ: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-vspominali-cheloveka-kotoryiy-vo-vlast-shel-ne-radi-vlasti

[115] керівником: https://www.061.ua/news/1962089/pocemu-aleksandra-polaka-nazyvaut-lucsim-merom-zaporoza-cetyre-mnenia

[116] керує: https://clarity-project.info/entity/40424160

[117] Південь-1: http://opposition.zp.ua/news/nina-gurskaya-v-ocherednoj-raz-pomogla-zhitelyam-svoego-izbiratelnogo-okruga/

[118] орбіти: http://zp.nashigroshi.org/2020/08/26/firmy-z-orbity-novoi-polityky-bohuslaieva-za-4-roky-otrymaly-v-strukturi-mis-krady-pidriadiv-na-pivmil-iarda/

[119] Мотор: http://zp.nashigroshi.org/2017/05/31/kerivnyk-novostvorenoho-osbb-ne-znajshov-vidremontovanoho-na-paperah-liftu/

[120] фрост: https://clarity-project.info/tenderer/42387241

[121] зазначав: http://zp.nashigroshi.org/2020/09/30/melitopol-s-kyy-buriak-dopomih-cherez-tender-oformyty-rozdachu-produktiv-na-koryst-fedorova-v-peredden-vyboriv/

[122] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/39789602

[123] близька: http://zp.nashigroshi.org/2018/10/24/blyzki-firmy-poroshenkivtsyu-bjelomu-nazbyraly-vzhe-80-miljoniv-pidryadiv-za-roky-joho-deputatstva/

[124] депутат: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/122

[125] окремому: http://incentre.zp.ua/kandidati-u-meri-zaporizhzhya-shho-pro-nih-vidomo/?fbclid=IwAR1Bpm8WcCYJ47sPozlr9YWi0DD2LB--mQnowgqhG2V5Wpn6XM8ATIgFBpc

[126] вказувався: https://opendatabot.ua/c/39404303

[127] “Акцент”: https://akzent.zp.ua/

[128] Ніка-2012: http://zp.nashigroshi.org/2016/11/21/znajoma-tymoshenkivtsyam-firma-otrymala-pidryadiv-za-kilka-misyatsiv-na-pivmiljona/

[129] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/37300745

[130] вказували: https://gvozdi.zp.ua/grob-v-spiskakh-i-razborki-v-lesu-zaporozhskuju-batk%d1%96vshhinu-pered-vyborami-nastigli-skandaly/?fbclid=IwAR3BnzjhD9wwnfhZZ4rkkCRkadVCxAm0MYPJh77XXumaHtWrZ6wZjQJXxSk

[131] балотувалася: http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PF6511=52&PID102=10949&PF7691=10949&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

[132] помічником: https://zp.gov.ua/uk/persons/item/67

[133] замовляв: https://clarity-project.info/entity/40591600

[134] фірмі: http://zp.nashigroshi.org/2020/04/17/spivmeshkanka-lobista-spivfinansuvannia-osbb-pochala-zarobliaty-na-remontakh-budynkiv-osbb/

[135] відстоював: https://misto.zp.ua/novosti/glava-odnogo-iz-krupneyshikh-osmd-v-zaporoje-o-byudjetnoy-sessii-i-novoy-volne-sozdaniya-osmd_6891.html

[136] прийняття: https://www.facebook.com/watch/?v=1373797249319282

[137] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/13615921

[138] був: http://zp.nashigroshi.org/2016/11/04/aeroport-taky-uklav-40-miljonnu-uhodu-z-firmoyu-pershyna-ne-zvazhayuchy-na-pretenziji-do-neji-vid-amku/

[139] затримували: http://censor.net.ua/news/48132/pri_poluchenii_vzyatki_zaderjan_deputat_gorsoveta_zaporojya

[140] низку: https://clarity-project.info/tenderer/36065172

[141] співзасновників: https://clarity-project.info/edr/39917992

[142] співволодіє: https://clarity-project.info/edr/40207361

[143] Дніпроторг-м: http://zp.nashigroshi.org/2020/03/17/hrupa-firm-zi-spil-nymy-pratsivnykamy-skladamy-ta-kontaktamy-pivtory-sotni-raziv-peresikalysia-na-tenderakh/

[144] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/40207361

[145] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/42243443

[146] був: https://clarity-project.info/edr/42243443/history/edrpou

[147] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/41033603

[148] співволодіє: https://clarity-project.info/edr/39762643

[149] фігурувало: http://zp.nashigroshi.org/2015/11/25/komunalnyky-pustyly-na-munitsypalnyj-parkinh-pryvatnu-prokladku/

[150] стажером: http://www.zoda.gov.ua/news/16424/grafik-osobistih-priyomiv-gromadyan-kerivnitstvom-upravlinnya-kapitalnogo-budivnitstva-oblasnoji-derzhavnoji-administratsiji.html

[151] виграла: http://zp.nashigroshi.org/2018/03/23/audytsluzhba-ne-zmohla-pokaraty-chynovnytsyu-za-porushennya-na-tenderi-de-vyhrala-firma-druzhyny-kerivnyka-upravlinnya-oda/

[152] виграла: https://clarity-project.info/tenderer/40278626

[153] виграла: https://clarity-project.info/tenderer/31522604

[154] вказувалася: https://clarity-project.info/edr/38914477/history

[155] ТОВ “Стройвишпроект-2005”: http://zp.nashigroshi.org/2018/08/30/cherhova-firma-ulyublentsiv-osbb-zasvitylasya-v-zakupivlyah/

[156] ТОВ “Будсервіс-проект”: http://zp.nashigroshi.org/2018/08/10/nova-firma-tendernyh-zmovnykiv-zasvitylysya-v-zakupivlyah/

[157] ТОВ “Техстройбуд”: http://zp.nashigroshi.org/2018/09/05/firma-podruhy-ulyublentsiv-osbb-vidremontuje-vodoprovid-z-trubamy-na-tretynu-dorozhchymy-vid-rynku/

[158] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/42377228

[159] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/13632351

[160] отримало: https://clarity-project.info/entity/40608032

[161] колишній: http://zp.nashigroshi.org/2020/04/15/zaporizhremservis-viddalo-svoiemu-uliublentsiu-pid-kerivnytstvom-akhmetivtsia-tenderiv-vzhe-na-52-mil-yoniv/

[162] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/35596125

[163] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/34748336

[164] Промбудсервіс: http://zp.nashigroshi.org/2019/09/13/znayoma-hrachovu-firma-peretnula-100-mil-yonnu-poznachku-u-derzhpidriadakh/

[165] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/42754213

[166] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/41013660

[167] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/41022371

[168] зокрема: https://www.pravda.com.ua/articles/2020/11/2/7271953/

[169] штрафувало: http://zp.nashigroshi.org/2017/10/30/amku-cherez-rik-pidtverdyv-informatsiyu-nh-z-pro-rozihrash-tenderu-biznesmena-zi-svojeyu-pidlehloyu/

[170] отримало: https://clarity-project.info/tenderer/38229805

[171] отримала: https://clarity-project.info/tenderer/2506503228

[172] отримувало: https://clarity-project.info/entity/40507351

[173] отримувала: http://zp.nashigroshi.org/2020/06/15/zamovlennia-za-rakhunok-deputats-koho-fondu-siroho-viddaly-teshchi-yoho-pomichnyka/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.