- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Легіон”, де працює дружина Константинова, програє один з судів у боротьбі за тендер на 12 мільйонів

Опублікував Editor 02.11.2020 @ 21:43 в Новини | No Comments

Господарський суд Запорізької області рішенням [1] від 25 вересня відмовив ТОВ “Легіон” в оскарженні програшного для себе тендеру з реконструкції будівлі КП “Аптечне об’єднання “Фармація за 12 млн грн.

Нагадаємо [2], обласне КП “Аптечне об’єднання “Фармація” ще з 20 травня 2019 року намагається провести тендер з реконструкції будівлі на вул. Олександрівська, 28 очікуваною вартістю 12 млн грн.

Цей тендер вже оголошували тричі, але два рази його скасовували через відхилення усіх пропозицій, а остання закупівля у вересні 2019 року застигла на етапі наміру укласти договір з ТОВ “Легіон”.

Це останнє рішення тендерного комітету інші учасники закупівлі оскаржили в АМКУ, бо ТОВ “Легіон” не подало на закупівлю низку документів. Тепер ТОВ “Легіон” намагається [3] оскаржити це рішення АМКУ в суді.

Окрім цього, після винесення рішення АМКУ, ТОВ “Легіон” подало ще один позов – щодо скасування результатів попереднього тендеру (де фірму відхилили через неподання низки документів) і визнання її переможцем. Саме у цій другій справі суд першої інстанції нещодавно виніс рішення.

Головними аргументами КП “Аптечне об’єднання “Фармація” у суді по цій другій справі було те, що ТОВ “Легіон” орендувало техніку у ТОВ “Конкрет-сервіс”, втім ця фірма не була кінцевим власником техніки, а також орендувала її у ТОВ “Катерліллар Файннейшл Україна”. Водночас, ТОВ “Легіон” у своїй тендерній пропозиції надало документи лише на оренду техніки у ТОВ “Конкрет-сервіс”. Також “Легіон” не надало документи на підтвердження професії, стажу роботи, посвідчення про навчання за спеціальністю, перевірку знань з охорони праці 4 працівників. Окрім цього, у тендерній пропозиції “Легіон” немає листів-відгуків за двома аналогічними договорами.

ТОВ “Легіон” зі свого боку це заперечувало. Так, серед документації “Легіон” був договір оренди з ТОВ “Конкрет-сервіс”, останнє ж зобов’язалося надати всю виконавчу документацію вже на час використання транспорту. Також у пропозиції “Легіон” містяться цивільно-правові договори з працівниками, а бетонярі, муляри, штукатури, лицювальники-плиточники не відносяться до професій підвищеної небезпеки та не потребують навчання в спеціалізованих учбових центрах, а проходять інструктаж з охорони праці безпосередньо на підприємстві. Стосовно відгуків, то, відповідно до умов тендеру, учасник має надати хоча б один договір про виконання аналогічних робіт з листом відгуком. І ТОВ “Легіон” ці документи надало. Інші ж два договори надавалися тендерному комітетові суто з інформаційною ціллю.

Зрештою, суд позов ТОВ “Легіон” не задовольнив, а серед аргументів просто вказав доводи тендерного комітету. Також додав, що у матеріалах справи немає відомостей про оскарження ТОВ “Легіон” протоколу засідання тендерного комітету щодо свого відхилення в АМКУ – як до органу оскарження.

ТОВ “Легіон” належить Валентині та Ірині Негодам. Згідно з декларацією [4] депутата Запорізької міської ради та директора ТОВ “Епіцентр К” Олександра Константинова, ТОВ “Легіон” – основне місце роботи його дружини.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/11/02/lehion-de-pratsiuie-druzhyna-konstantynova-prohraie-odyn-z-sudiv-u-borot-bi-za-tender-na-12-mil-yoniv/

URLs in this post:

[1] рішенням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/92036498

[2] Нагадаємо: http://zp.nashigroshi.org/2020/07/13/lehion-de-pratsiuie-druzhyna-konstantynova-vzhe-rik-boret-sia-za-12-mil-yoniv-na-rekonstruktsiiu-budivli-pid-aptechnyy-sklad/

[3] намагається: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/87200004

[4] декларацією: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_b0eb617c-d256-454a-84b7-a9830d5abb2b

[5] Дружина Пеклушенка володіла елітною квартирою за мільйон $ в столиці, яка після перемоги Майдану різко відійшла Дудці : http://zp.nashigroshi.org/2015/03/18/druzhyna-peklushenka-volodila-elitnoyu-kvartyroyu-za-miljon-v-stolytsi-yaka-pislya-peremohy-majdanu-rizko-vidijshla-dudtsi/

[6] Два Гриба розіграли тендер на обслуговування двух сотень кондиціонерів енергетиків : http://zp.nashigroshi.org/2015/06/04/dva-hryba-rozihraly-tender-na-obsluhovuvannya-dvuh-soten-kondytsioneriv-enerhetykiv/

[7] “Іскра” купувала спецлампи у 30 разів дорожче, ніж виробник пропонував на ринку : http://zp.nashigroshi.org/2018/01/26/iskra-kupuvala-spetslampy-u-30-raziv-dorozhche-nizh-vyrobnyk-proponuvav-na-rynku/

[8] Півкілометра міської дороги відремонтують за 17 мільйонів – дорожче ніж ремонт шосе національного значення : http://zp.nashigroshi.org/2018/03/30/pivkilometra-miskoji-dorohy-vidremontuyut-za-17-miljoniv-dorozhche-nizh-remont-shose-natsionalnoho-znachennya/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.