- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

“Моторівці” через АМКУ не пустили новачка будувати скейт-парк на своїй вотчині

Опублікував Editor 04.11.2020 @ 17:33 в Новини | No Comments

Райадміністрація Запорізької міськради у Шевченківському районі через недоліки у документах відхилила усіх учасників на тендері з реконструкції парку ім. Т.Г. Шевченко. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро [1]”.

Так, на об’єкті до кінця 2021 року мали збудувати роллердром (скейт-парк), улаштувати МАФ та дитячий майданчик, провести зовнішні мережі електроосвітлення, виконати роботи з озеленення (посів газону, висадження дерев та кущів), облаштувати автоматичний полив, обрізати та видалити дерева.

Єдиним конкурентом ТОВ “Вейсбуд” (пропозиція 14,00 млн грн) на тендері було ТОВ “Співдружність авіа буд” з пропозицією 13,99 млн грн –  і початково виграти тендер мала саме ця фірма, однак в її пропозиції була низка недоліків. Менше з тим, тендерний комітет дав фірмі можливість виправити ці недоліки, але “Співдружність авіа буд” все одно допустило помилки.

Тож тендерний комітет відхилив “Співдружність авіа буд” та перейшов до оцінки наступного учасника – ТОВ “Вейсбуд”. Втім пропозицію і цієї фірми райадміністрація згодом відхилила – через відсутність у документах інформації про систему оподаткування.

Представники “Вейсбуд” з цим рішенням не погодилися і оскаржили його в АМКУ. Антимонопольники вказали, що фірма є платником податку на прибуток на загальних підставах і в неї не може бути підтверджувальних документів (лише інформація у відкритому реєстрі), оскільки такі документи існують лише у інших системах оподаткування (наприклад, при сплаті податку на додану вартість чи єдиного податку). У складі пропозиції ТОВ “Вейсбуд” також містилося роз’яснення про це, тобто учасник надав інформацію про систему свого оподаткування.

Надалі тендерний комітет своє рішення про відхилення ТОВ “Вейсбуд” скасував і виклав повідомлення про намір укласти договір з ним.

Втім, з цим не погодилося ТОВ “Співдружність авіа буд” і звернулося до тендерного комітету з інформацією про наявність 14 недоліків у документах ТОВ “Вейсбуд”. Однак тендерний комітет усі претензії ТОВ “Співдружність авіа буд” спростував і вказав, що вся необхідна інформація у пропозиції ТОВ “Вейсбуд” наявна.

Надалі “Співдружність авіа буд” подало скаргу до АМКУ – з вимогою скасувати наміри укласти договір з ТОВ “Вейсбуд”. З усіх наведених “Співдружність авіа буд” недоліків у документації свого конкурента, антимонопольники погодилися лише з двома  – ТОВ “Вейсбуд” наклало на свою пропозицію електронну печатку, а не підпис; також не надало довідку в довільній формі щодо фактичної адреси розташування будівельної техніки в Запоріжжі (хоча тендерний комітет вказував про надання фірмою інформаційного листа про оренду 15 місць для паркування – від НГ.З). З огляду на це, АМКУ зобов’язало райадміністрацію скасувати своє рішення про обрання переможцем ТОВ “Вейсбуд”, що райадміністрація своїм рішенням від 3 листопада і зробило.

Варто додати, під час аукціону обидва учасники значно зменшили свої ціни – “Співдружність авіа буд” – на 2,2 млн грн, а ТОВ “Вейсбуд” – на 1,47 млн грн.

Кропивницьке ТОВ “Вейсбуд” належить дніпрянину Станіславу Соколянському. Останній наприкінці 2019 року шукав [2] роботу керівника проектів, головного інженера чи виконавчого директора. Це перша участь ТОВ “Вейсбуд” у системі закупівель “Прозоро”, яке зареєстроване у 2018 році.

ТОВ “Співдружність авіа буд” належить Андрієві Харченку та Володимирові Храпачу. Фірма входить [3] до орбіти “Мотор Січ”, оскільки вказувалася у декларації президента ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва і раніше співвласником фірми володіла його дружина. Окрім цього, ТОВ “Співдружність авіа буд” досвідом роботи вказувало підряди для АТ “Мотор Січ”, яке фізично знаходиться у Шевченківському районі Запоріжжя.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/11/04/motorivtsi-cherez-amku-ne-pustyly-novachka-buduvaty-skeyt-park-na-svoiy-votchyni/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-10-000799-a

[2] шукав: https://www.work.ua/resumes/4873255/

[3] входить: http://zp.nashigroshi.org/2020/07/29/motorivtsi-obiyshly-pov-iazani-firmy-i-vyhraiut-6-mil-yoniv-na-remont-vid-druzhn-oho-meduniversytetu/

[4] Завод напівпровідників, не повіддававши величезні борги державі, банкрутується акціонерами : http://zp.nashigroshi.org/2015/01/14/zavod-napivprovidnykiv-ne-poviddavavshy-velychezni-borhy-derzhavi-bankrutujetsya-aktsioneramy/

[5] Організатор конвертцентру за стінкою комуністів відбувся переляком : http://zp.nashigroshi.org/2015/02/27/orhanizator-konverttsentru-za-stinkoyu-komunistiv-vidbuvsya-perelyakom/

[6] Дружина Пеклушенка володіла елітною квартирою за мільйон $ в столиці, яка після перемоги Майдану різко відійшла Дудці : http://zp.nashigroshi.org/2015/03/18/druzhyna-peklushenka-volodila-elitnoyu-kvartyroyu-za-miljon-v-stolytsi-yaka-pislya-peremohy-majdanu-rizko-vidijshla-dudtsi/

[7] Райадміністрація замовила “сміттярам” ремонт своєї будівлі за 6 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2017/10/05/rajadministratsiya-zamovyla-smittyaram-remont-svojeji-budivli-za-6-miljoniv/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.