Дніпровці дружніми фірмами розігрують два тендери на будівництво амбулаторій

13 листопадаа 2020

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації планує замовити ТОВ “СК ДП БУД” будівництво амбулаторії монопрактики у селі Широке Василівського району вартістю 3,37 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Окрім будівельних робіт, у технічному завданні передбачені роботи з водопроводом та каналізацією, опаленням, вентиляцією, кондиціонуванням, електроосвітленням. Також мають встановити пожежну та охоронну сигналізацію, відеоспостереження, блискавкозахист, провести благоустрій: вкласти тротуар з бруківки, улаштувати асфальтобетонний майданчик із заїздом, посіяти газони, встановити огородження. Завершити будівництво мають до 2022 року.

Єдиним конкурентом ТОВ “СК ДП БУД” на тендері було ТОВ “Будівельник – V” з дорожчою на 4,9 тис. грн пропозицією. Обидва учасники під час аукціону своїх цін не змінювали. Водночас серед документів “Будівельник – V” немає інформації про працівників та досвіду виконання аналогічних робіт.

Цим же тандемом ТОВ “СК ДП БУД”  та ТОВ “Будівельник – V” розігрують і тендер на будівництво амбулаторії монопрактики у с. Бурчак Михайлівського району за 3,38 млн грн. ТОВ “Будівельник – V” також не подало всіх документів.

Вказані два тендери вже раніше проводили на початку жовтня – однак невдало. Окрім ТОВ “Будівельник – V” та ТОВ “СК ДП БУД” на цих закупівлях був і третій учасник – ТОВ “ПМК-21“, однак обидві закупівлі скасували “через необхідність коригування проєктно-кошторисної документації”.

Дніпровське ТОВ “СК ДП БУД” належить Дмитрові Муратову. Фірма нещодавно допомогла розіграти тендер ТОВ “СК Стройінвест” – на реконструкцію басейну в Запоріжжі за 43 млн грн (обидві фірми мали спільні бізнес-зв’язки). ТОВ “СК ДП БУД” зустрічалося на тендерах з ТОВ “СК Стройінвест” найчастіше – 24 рази. До всього, “Будівельник – V”  зареєстроване в Дніпрі, по вул. Лазаряна, 3, офіс Щ-1 №1-1. Тут же зареєстроване ТОВ “Платінум електрик” Олександра Недоступа та в держреєстрах вказується контактний е-мейл фірми на домені ptukr.com. На цьому домені розміщено сайт ТОВ “Компанія платінум”. І Недоступ в соцмережах вказує себе керівником відділу продажів саме “Компанії платінум”. Раніше контактною особою у закупівлях для ТОВ “Компанія платінум” вказувався Дмитро Муратов і він же володіє “СК ДП БУД”.

Дніпровське ТОВ “Будівельник – V” належить Максимові Рибалці. Фірма найчастіше зустрічалася на тендерах з ТОВ СК “ДП БУД” – 11 разів – і усі рази не подавала повний пакет документів. “Будівельник – V” загалом отримало 8 підрядів на 630 тис. грн. – 7 з яких у Рівненській області.

 

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Василівка, Михайлівка

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023