- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

На 100-тисячний тендер “Суспільного” заявилося 16 учасників

Опублікував Editor 20.11.2020 @ 15:44 в Новини | No Comments

Філія АТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Запорізька регіональна дирекція” за результатом тендеру 20 листопада уклала угоду з ТОВ “Експертно-технічний центр промислової безпеки” на проведення паспортизації вартістю 35,4 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро [1]“.

Замовлено паспортизацію низки лебідок з електричним приводом та ручним, їх технічне обслуговування та експертне обстеження.

Очікувана вартість закупівлі становила 109,3 тис. грн. На тендер подалося 16 учасників і саме під час конкурентного аукціону ТОВ “Експертно-технічний центр промислової безпеки” знизило початкову вартість своєї пропозиції з 58,4 тис. грн до 35,4 тис. грн. Найдорожча пропозиція на тендері була від державного Запорізького експертно-технічного центру держпраці – 109,3 тис. і її не знижували взагалі під час аукціону.

При цьому, система “Прозоро” визначила пропозицію ТОВ “Експертно-технічний центр промислової безпеки” як аномальну, оскільки є на 40% більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни/приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або меншою на 30% від наступної ціни/приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону.

За Законом, у випадку визначення системою ціни пропозиції учасника як аномально низької, учасник повинен протягом 1 робочого дня надати замовнику своє обґрунтування такої ціни. У випадку ненадання обґрунтування, пропозиція учасника буде відхилена замовником. А якщо обґрунтування учасником надано, то замовник відхилить тендерну пропозицію лише якщо воно неналежне.

ТОВ “Експертно-технічний центр промислової безпеки надало роз’яснення, де окрім детальної калькуляції вказало на сприятливі фактори: місцезнаходження обладнання, власну територію для розташування виконавців робіт, відсутність субпідрядників.

Зазначимо, за весь час функціонування системи “Прозоро” в Запорізькій області було лише 11 закупівель, на які подалося 16 і більше учасників.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2020/11/20/na-100-tysiachnyy-tender-suspil-noho-zaiavylosia-16-uchasnykiv/

URLs in this post:

[1] Прозоро: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-10-06-007608-a

[2] Фіктивний директор виграв тендер та вкрав з нього майже 100 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2014/03/27/fiktyvnyj-dyrektor-vyhrav-tender-ta-vkrav-z-noho-majzhe-100-tysyach/

[3] На освітлення Запоріжжя відписали 13 мільйонів : http://zp.nashigroshi.org/2014/04/15/na-osvitlennya-zaporizhzhya-vidpysaly-13-miljoniv/

[4] Завод Коломойського після скорочення повноважень НАБУ в Конституційному суді не зміг оскаржити виграний детективами позов : http://zp.nashigroshi.org/2019/10/29/zavod-kolomoys-koho-pislia-skorochennia-povnovazhen-nabu-v-konstytutsiynomu-sudi-ne-zmih-perehlianuty-vyhranyy-detektyvamy-pozov/

[5] ФОП з подібними до конкурента документами і вдячністю від оточення “ВІА Родіна” отримав півмільйонний підряд від Білова : http://zp.nashigroshi.org/2019/12/11/fop-z-podibnymy-do-konkurenta-dokumentamy-i-vdiachnistiu-vid-otochennia-via-rodina-otrymav-pivmil-yonnyy-pidriad-vid-bilova/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.