На вже відкритий Правобережний пляж докинуть ще 8 мільйонів під додаткові роботи

20 листопадаа 2020

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради планує замовити ТОВ “Анстрой лімітед” додаткові роботи з реконструкції Правобережного міського пляжу. Про це повідомляється в системі електронних закупівель “Прозоро“.

Тендер провели без конкурсу, оскільки фірма у 2019 році отримала основний підряд на 41 млн грн і потім виникли додаткові роботи, які не врахували у початковому проекті і без яких (за твердженням комунальників) неможливо закінчити реконструкцію. Також заміна підрядника тимчасово зупинить роботу та призведе до втрати гарантій якості на велику кількість робіт, оскільки вони знаходяться на різних етапах виконання та технологічно пов’язані.

Йдеться, зокрема, про такі додаткові роботи: улаштування фундаментів, фарбування, штукатурення, звалювання та обрізування дерев, улаштування залізобетонних підпірних стін, монтаж огорожі, укладання трубопроводів, завезення піску, установлення ножних ванн, душу, питних фонтанчиків, улаштування тротуарів.

Нагадаємо, пляж відкрили ще влітку цього року. Згодом Володимир Буряк звільнив директора Департаменту інфраструктури та благоустрою через підйомник для людей з інвалідністю, який не працював. Також Буряк вказував: “Ми зробили дуже гарну та сучасну зону відпочинку, і я дуже б хотів, щоб туди змогли потрапити всі бажаючі. Але підрядник зробив все, щоб цього не сталося – по факту підйомник є, але він не працює. Разом з тим, профільні служби не проконтролювали процес. Тому приймаю конкретні рішення і застерігаю інших – відповідальність наздожене всіх!”

ТОВ “Анстрой лімітед” належить Антонові Шуваєву – колишньому комунальнику. Він же володіє ТОВ “Анстрой”, яке розігрувало підряди з ТОВ “Белстейт”. Суд нещодавно виправдав Антона Шуваєва у справі щодо підробки документів.

Початково підряд на реконструкцію вказаного пляжу вартістю 13 млн грн отримувало ТОВ “Міський сервіс” (у 2017 році), однак фірма виконала робіт на 1 млн грн після чого сторони розірвали договір “за взаємною згодою сторін”.

Вже надалі підряди на реконструкцію цього пляжу почало отримувати “Анстрой лімітед”. Окрім вказаних тендерів на 41 та 8 млн грн, ТОВ “Анстрой лімітед” отримало ще два – на 8 млн грн та на 3,5 млн грн. Реконструкція пляжу проводили двома частинами – спочатку реконструювали “старий” пляж, а потім “новий”. Згідно системи використання публічних коштів “Е-дата”, за основним договором виконано робіт саме на 41 млн грн.

Один з кандидатів на міського голову Запоріжжя Валерій Прозапас (також займався будівельними підрядами) аналізував фінансову документацію за роботами на Правобережному пляжі і знаходив там задорогі будівельні матеріали. Варто додати, що до робіт будівельної фірми Прозапаса також були претензії щодо якості виконання берегоукріплювальних робіт у Бердянську.

Лунала також численна критика щодо якості робіт після відкриття Правобережного пляжу.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023