Екс-директор Департаменту інфраструктури без конкурсу замовляв роботи своїм партнерам

26 листопадаа 2020

Колишній директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради Владислав Коноваленко замовляв підряди фірмам, від яких до цього отримував підприємницький дохід. Про це стало відомо з його декларації та системи електронних закупівель “Прозоро”.

Так, у декларації від червня 2019 року – ще кандидата на посаду директора Департамента інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради Владислава Коноваленка – вказується підприємницький дохід від ТОВ “Укртех-строй” – на загальну суму 596 тис. грн (дохід самого Коваленка та його дружини).

Ця фірма отримала 5 замовлень від вказаного Департаменту, три з яких без конкурсу та за час перебування Владислава Коноваленка на посаді директора цього Департаменту – загальною вартістю 2,4 млн грн.

ТОВ “Укртех- строй” входить до групи підприємств, пов’язаних з Сергієм Біловим – директором Департаменту культури і туризму Запорізької міськради. Зокрема, ТОВ “Укртех- строй вказувало спільний номер, працівників та бізнес-зв’язки з ТОВ “Теплобудімпорт”, яким співволодіє батько Сергія Білова – Олександр Білов. Також печатку “Укртех-строй” вилучили під час обшуку у рамках розслідування справи з розкрадання коштів ТОВ “Теплобудімпорт” при будівництві міських стадіонів.

У декларації Владислава Коноваленка також вказувався підприємницький дохід від ТОВ “Віраж-авто“, ТОВ “Вектор 2018“, ТОВ “Вегабудстрой“, ТОВ “Авантаж ЗП” – усі ці фірми також пов’язані з групою підприємств з орбіти Сергія Білова, про що “Наші гроші. Запоріжжя” повідомляли раніше.  Також слід додати, що співвласником “Авантаж ЗП” та “Вектор 2018” є Ігор Козлов – він також співволодіє ТОВ “Запорізька тендерна спілка”. Другим співласником цієї спілки є дружина Владислава Коноваленка – Тетяна.

Також Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради віддав тендер ще одній фірмі з орбіти Сергія Білова – “Євробудкомплект” – підряд на підготовку ділянки під будівництво бійцями АТО з вартістю робіт 6,9 млн грн. Єдиним конкурентом “Євробудкомплект” тоді було ТОВ “Укртех-строй” – обидві фірми мали спільних інженерів та бізнес-зв’язки.  Цей тендер проводили ще за керівництва департаментом Коваленка і переможця визначали при ньому, але договір підписала вже нова керівниця через кілька днів після зміни керівництва.

Нагадаємо, Владислава Коноваленка звільнив Володимир Буряк влітку цього року – після конфлікту щодо підйомника для осіб з інвалідністю, який не працював (на Правобережному пляжі).

До цього він працював начальником відділу дорожньо-мостового господарства у цьому Департаменті та першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Також був заступником сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Долинської сільської ради, а потім декларував підприємницький дохід від Долинської сільради.

Також особа з його ПІБ вказувалася директором Департаменту капітального будівництво Запорізької ОДА. Сам Владислав Коноваленко декларував зарплату від ОДА.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

31.03.2023
30.03.2023
29.03.2023
28.03.2023
26.03.2023
24.03.2023
23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023
19.03.2023