“Моторівці” обійшли дві пари пов’язаних фірм і відремонтують для ЗНУ гуртожиток за 23 мільйони

08 Грудня 2020

Запорізький національний університет планує замовити ТОВ “Співдружність авіа буд” капітальний ремонт покрівлі, фасадів та заміну циркуляційних насосів будівлі гуртожитку №4 за 22,99 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель “Прозоро“.

Так, переможець має замінити вікна, двері, водовідвідну систему, провести опорядження та утеплення фасадів і укосів, улаштувати пожежні драбини, утеплити покрівлю, відремонтувати систему водопостачання (встановлення насосів, манометрів, вентилів, засувок, затворів, клапанів, кранів). Також відремонтувати систему протипожежного водопостачання.

Пропозиція ТОВ “Співдружність авіа буд” була найдешевшою за результатом аукціону, при цьому початкова ціна переможця була 24,26 млн грн.

Конкурентами “Співдружність авіа буд” на тендері були ТОВ “Спец буд девелопмент”, ТОВ “Компанія вега км”, ТОВ “СК Стройінвест”, ТОВ “Віват інвест”, ТОВ “Промоптснаб лтд” та ТОВ “СК ДП БУД” з дорожчими пропозиціями. Водночас ТОВ “Промоптснаб лтд” у своїй пропозиції подало лише базові документи, без працівників, матеріально-технічної бази та досвіду, що унеможливлює аналіз цієї фірми на предмет пов’язаності з іншими учасникам. Це ж може демонструвати відсутність реального бажання перемогти, оскільки цю пропозицію через недостатність документів однозначно дискваліфікували б. Це перший тендер для “Промоптснаб лтд” у системі закупівель “Прозоро”. До всього, раніше для цієї фірми значився контактним номер телефону 0988150351, який фігурує в інтернеті при продажу вже зареєстрованих ТОВ.

ТОВ “Співдружність авіа буд” належить Андрію Харченку та Володимиру Храпачу. Фірма входить до орбіти “Мотор Січ”, оскільки вказувалася у декларації президента ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва і раніше співвласником фірми володіла його дружина. Окрім цього, ТОВ “Співдружність авіа буд” досвідом роботи вказувало підряди для АТ “Мотор Січ”.

Як писали раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, конкуренти “Співдружність авіа буд” на цьому тендері – ТОВ “СК ДП БУД” та ТОВ “СК Стройінвест” – мали спільні бізнес-зв’язки. Окрім цього, “СК ДП БУД” на одному з тендерів вказувало оренду машин у “СК Стройінвест”, а також досвід робіт для партнера “СК Стройінвест” – “Компанія платінум”.

Ще два конкуренти “Співдружність авіа буд” на цьому тендері  – “Спец буд девелопмент” та ТОВ “Компанія вега км” вказували досвід робіт для ТОВ Профт буд сістемс”, спільного постачальника матеріально-технічної бази – ТОВ “Будівельний індустріал” та субпідрядників – ТОВ “Де люкс технології  і ТОВ “Латін-а”. Окрім цього обидві фірми вказували низку спільних працівників: Олександра Хвостика, Віктора Заблоцького, Валерія Примака, Олександра Бондара, Олександра Лозінського.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023