- Наші Гроші. Запоріжжя - http://zp.nashigroshi.org -

Суд відмовився взяти Куратченко під домашній арешт за підозрою в розтраті коштів при ремонті

Опублікував Editor 23.12.2016 @ 17:44 в Новини | No Comments

Комунарський районний суд ухвалою [1] від 16 грудня обрав для директорки КЗ “Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги” Ірини Куратченко [2] запобіжний у вигляді особистого зобов’язання за підозрою у затверджені актів фактично невиконаних робіт і розтраті бюджетних коштів.

Згідно матеріалів справи, КЗ “Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги” Запорізької облради та ТОВ “Рекурс ЛТД” в листопаді 2015 року уклали дві угоди підряду на благоустрій ганку будови закладу та поточних робіт з влаштування фасаду.

Далі фірма склала акти виконання робіт до яких включила фактично невиконані роботи, а саме: розробку ізоляції стін із пінопласту пінополістерольного, утеплення фасадів мінеральними плитам завтовшки 100 мм з обробкою декоративним розчином за технологією “Ceresit”, установку та розбір зовнішніх металічних трубчатих інвентарних лісів, встановлення металічних огорож, встановлення металічних огорож без поручня, перила.

Після цього, Куратченко, достовірно знаючи про включення невиконаних робіт до актів, надала підлеглим працівникам вказівку провести розрахунки за ними.

Згідно висновків будівельно-технічної експертизи, розтрата бюджетних коштів склала 43 тис. грн.

Виходячи з цього, слідчі клопотали у суді про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для забезпечення належної явки підозрюваної в слідчі органи і суд та унеможливлення її  незаконного впливу на свідка.

Суд визнав доведеність підозри стосовно Ірини Куратченко, однак, слідчий не надав доказів про недостатність застосування більш м’яких запобіжних заходів. Тому, враховуючи, що підозрювана раніше не судима, одружена, офіційно працює, з’являється на виклики слідчого, суд застосував запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

ТОВ “Рекурс ЛТД” належить запоріжцю Станіславу Ієвлєву, керує фірмою Дмитро Волков. Фірма зареєстрована у квітні 2015 року.

Згідно порталу використання публічних коштів “E-data”, за період листопад-грудень 2015 року комунальний заклад перерахував на рахунки фірми 209 тис. грн.


Статтю роздруковано з Наші Гроші. Запоріжжя: http://zp.nashigroshi.org

URL статті: http://zp.nashigroshi.org/2016/12/23/sud-vidmovyvsya-vzyaty-kuratchenko-pid-domashnij-aresht-za-pidozroyu-v-roztrati-koshtiv-pry-remonti/

URLs in this post:

[1] ухвалою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63463181

[2] Куратченко: http://medcentr.zp.ua/specialist/kuratchenko-irina-evgenevna/

[3] Освітнім закладам Заводського району в Запоріжжі купили техніки на 350 тисяч : http://zp.nashigroshi.org/2013/06/14/osvitnim-zakladam-zavodskoho-rajonu-v-zaporizhzhi-kupyly-tehniky-na-350-tysyach/

[4] Виконком Запорізької міськради недогледів очевидне : http://zp.nashigroshi.org/2013/07/24/vykonkom-zaporizkoji-miskrady-nedohlediv-ochevydne/

[5] Прокуратура так і не спромоглася визнати екс-керівника ДФІ хабарником : http://zp.nashigroshi.org/2015/12/16/prokuratura-tak-i-ne-spromohlasya-vyznaty-eks-kerivnyka-dfi-habarnykom/

[6] “Основаніє” замовляло дублюючі послуги по вибиванню боргів фірмі з працівниками цього ж КП : http://zp.nashigroshi.org/2016/02/05/osnovanije-zamovlyalo-dublyuyuchi-posluhy-po-vybyvannyu-borhiv-firmi-z-pratsivnykamy-tsoho-zh-kp/

Copyright © 2015 Наші Гроші. Запоріжжя. All rights reserved.