Фірма з орбіти фанатів Мостового отримує від його райадміністрації чергові 3 мільйони

25 Січня 2021

Районна адміністрація Запорізької міської ради у Олександрівському районі планує замовити ТОВ “Клінтаунсервіс” навантаження, подрібнення та вивіз гілля вартістю 1,59 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Загалом за договором мають вивезти 413 тонн гілля. Конкурентами ТОВ “Клінтаунсервіс” на тендері було лише “Мегапроект інвест” з дорожчою на 9,9 тис. грн пропозицією.

“Клінтаунсервіс” паралельно бере участь у ще одному тендері – на утилізацію сміття в Олександрівському районі вартістю 1,5 млн грн. Пропозиція фірми знаходиться на етапі наміру укласти договір. Єдиним конкурентом “Клінтаунсервіс” також є “Мегапроект інвест” і з дорожчою на 9,9 тис. грн пропозицією.

ТОВ “Мегапроект інвест” належить Дмитрові Лободі та Олені Онопрієнко. Лобода також співволодіє низкою інших фірм, які регулярно отримують будівельні підряди.

ТОВ “Клінтаунсервіс” належить Володимиру Лобачу. Він також керує “Д-брок”, яке належить Анастасії Фітіскіній (остання володіє й ТОВ “БК Комфортсервіс”). Як раніше писали “Наші гроші. Запоріжжя”, Анастасія Фітіскіна шукала роботу мерчендайзера, няні або менеджера – вже коли володіла однією з вказаних фірм.

“Д-брок” та “БК Комфортсервіс” зазначали спільне джерело матеріально-технічної бази з ТОВ “Лєкса” – “Вікторія-автобуд” і ФОП Байталюк Олександр Петрович. Також у ТОВ “Лєкса” серед працівників вказувався чоловік Анастасії Фітіскіної – Кирило Фітіскін.

Оренду транспорту у “Вікторія-автобуд” та ФОП Байталюк Олександр Петрович зазначало і ТОВ “Клінтаунсервіс”. Окрім цього, “Клінтаунсервіс” орендувало техніку і безпосередньо у “Д-брок” та “БК Комфортсервіс”. “Клінтаунсервіс” вказувало серед працівників Сергія Котова, Сергія Рарога та Віктора Косіцького – їх також вказували “Д-брок” та “БК Комфортсервіс“. Сергія Котова та Сергія Рарога зазначало серед своїх працівників й ТОВ “Лєкса”.

ТОВ “Лєкса” раніше належало Вікторії Дідух, вона ж володіла ТОВ “Статусбудінжиніринг”. Обидві фірми вказували спільних працівників; також “Лєкса” та “Д-брок” орендували техніку у ТОВ “Статусбудінжиніринг”.

Саме “Статусбудінжиніринг” орендувало техніку у ФОП Байталюк Олександр Петрович та ТОВ “Вікторія-автобуд” (як і “Д-брок”, “БК Комфортсервіс” та “Лєкса”).

Окремо слід вказати, Вікторія Дідух публікувала спільні фото у соцмережах з Анастасією Фітіскіною та її чоловіком.

Також Вікторія Дідух публікувала допис в підтримку голови Олександрівської районної адміністрації у Запоріжжі Олександра Мостового – на нещодавніх місцевих виборах.

На цих виборах Олександр Мостовий балотувався від “партії Володимира Буряка “Єднання”, а на попередніх виборчих перегонах був у списках партії “Опозиційний блок”. Ця партія впродовж останніх 5 років займала ключові позиції у місцевій владі, а її представником вже на парламентських виборах був міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Водночас, ТОВ “Клінтаунсервіс”, “Д-брок”, “БК Комфортсервіс”, “Лєкса” та “Статусбудінжиніринг” загалом отримали підрядів від районної адміністрації Запорізької міської ради у Олександрівському районі – на 76 млн грн. При цьому, від усіх інших 16-замовників фірми отримали підрядів на 53,55 млн грн.

Окрім цього, чоловік Вікторії Дідух – Сергій Дідух на нещодавніх місцевих виборах балотувався до Запорізької міськради від партії “Опозиційний блок”  та вказував себе заступником директора ТОВ “Статусбудінжиніринг”.

Директор ТОВ “Статусбудінжиніринг” Роман Головач був головним бухгалтером “Зазінвестбуду”, яке виконувало будівельні роботи в Запоріжжі і входило до ПАТ “Українська автомобільна корпорація” вже колишнього народного депутата Таріела Васадзе. Власниками “Статусбудінжиніринг” нині є Марія Головач та Дідух Карина Сергіївна (вочевидь, донька вказаних Сергія та Вікторії Дідухів).

ТОВ “Лєкса” нині належить Олені Осіній, а керує фірмою Олександр Гришун, який раніше працював керівником згаданого ТОВ “Зазінвестбуд”. В соціальних мережах Олена Осіна (раніше Овчаренко) вказувала Гришуна своїм родичем і по факту займалася татуажем.

Членом виконкому Запорізької міської ради вже не вперше затверджують голову Правління ПРАТ “Запорізький автомобілебудівний завод” – Миколу Євдокименка. Цей завод входить до згаданої “Української автомобільної корпорації”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

03.10.2023
02.10.2023
01.10.2023
29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023