“Covid-19”: для швидкої допомоги купують 42 санітарні автомобілі

29 Січня 2021

КНП “Територіальне медичне об’єднання “Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф” Запорізької облради 25 січня замовив ТОВ “Автоспецпром” 42 автомобілі швидкої допомоги загальною вартістю 82,3 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Вказану закупівлю тендерний комітет провів без конкурсу, бо позначив її як придбання у рамках боротьби з “Covid-19”.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України у березні минулого року ухвалив постанову про “Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України”. Ця постанова передбачає здійснення закупівель за спрощеною процедурою звітування про укладену угоду без проведення конкурсних процедур, без обмежень вартості закупівлі, але з обмеженням переліку товарів, які підпадають під такі закупівлі.

Так, ТОВ “Автоспецпром” має поставити 42 спеціалізовані санітарні автомобілі екстреної медичної допомоги Citroen jumper тип В по 1,96 млн грн/штука з низкою укомплектованого обладнання, зокрема: ноші, кисневі балони, прилади відсмоктування, монітори тиску крові, глюкометри, небулайзери, дефибрілятори, холодильники, дихальні мішки, ларингоскопи, термометри.

ТОВ “Автоспецпром” спеціалізується на переобладнанні автомобілів під “швидкі”. “Автоспецпром” загалом отримало від запорізького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 5 підрядів на 104 млн грн (без врахування вищеописаного). Поліція розслідувала одну з вказаних закупівель, бо мала претензії до переобладнання автомобілів (останній рух у справі наприкінці 2019 року).

Кінцевими бенефіціарами ТОВ “Автоспецпром” вказуються Фісталь Еміль Володимирович, Фісталь Артем Володимирович, Фісталь Герман Емілевич та Фісталь Володимир Емілевич.

Вказані бенефіціари “Автоспецпром” – Фісталь Володимир Емілевич та Фісталь Герман Емілевич – це сини Фісталя Еміля Яковича. Фісталь Еміль Якович залишився в так званій “ДНР”, входив до керівництва Донецького опікового центру і очолював тамтешній інститут. Фісталь Еміль Якович був пов’язаний дружніми стосунками з уже колишньою головою комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою (відома як представник “Партії регіонів”, а у межах минулого скликання була головою підкомітету з питань медичного страхування цього комітету, представляла “Опозиційний блок”).

Окремо слід вказати, наприкінці минулого року “Автоспецпром” пропонував ДП “Медичні закупівлі” автомобілі Citroen Jumper, тип В (тип В 2х4) по 1,59 млн грн/штука. Пізніше фірма пояснила таку дешеву ціну автомобіля обсягом закупівлі (142 швидкі), а також, що “майже всі постачальники й підрядники запропонували Товариству унікальні ціни в межах цього проєкту. Знижки надала низка підприємств по всій Україні, які в умовах пандемії COVID-19 вирішили допомогти державі”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023