Оточення Білова дало покористуватися принтером ще парі ФОПів, яким той віддав підрядів на 6 мільйонів

19 Січня 2021

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 22 грудня 2020-го року уклав угоду з ФОП Михайлютенко Денис Юрійович про надання послуг з встановлення обладнання вартістю 49,6 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, підприємець мав до кінця року встановити офісне обладнання та налаштувати комп’ютерну техніку. Через те, що угоду було укладено без проведення конкурсних процедур, повний перелік робіт та адреси конкретних установ, в яких вони проводитимуться, невідомий.

Зареєстрований на початку 2020-го року Денис Михайлютенко лише одного разку брав участь у конкурентній закупівлі. Окрім нього на тендері було ще чотири учасники, серед яких був ФОП Могильний Станіслав Володимирович. В останнього та Михайлютенка на тендерній документації були ідентичні плями, які дають підстави вважати, що файли створювалися на одній комп’ютерній техніці.

Як вже повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, Станіслав Могильний на одній із закупівель вказував у якості контактного номер телефону , який належить Христині Гатіній – дружині екс-ударника ВІА “Родина” та гурту “Седьмой километр” Олександра Гатіна. Свого часу вокалістом та гітаристом цих гуртів відповідно був Сергій Білов – начальник Департаменту культури і туризму. Окрім цього, на декількох безконкурсних закупівлях для нього вказувався у якості контактного номер телефону 095-940-10-13, що є особистим номером телефону брата Сергія Білова та теперішнього фронтмена ВІА “Родина” Юрія Білова, згідно даних ЄДР.

Станіслав Могильний, вочевидь, товаришує з родиною начальника Департаменту, адже був на весіллі Юрія та має фото з Сергієм Біловим.

Окрім цього, ідентичні плями на тендерних документах містяться у ФОП Дом’янич Анатолій Сергійович, які він публікував на ще одній закупівлі Департаменту культури і туризму. Як раніше повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, судячи з інформації в інтернет-оголошеннях та сторінці в Instagram він є тату-майстром. Також у Instagram на нього підписаний Юрій Білов. У соціальній мережі Facebook він товаришує з сестрою Анатолія Дом’янича Катериною.

Збільшено контрасність для кращої видимості. Натисніть для збільшення

Також, на одній закупівлі для Анатолія Дом’янича вказувався у якості контактного номер телефону 095-281-49-87. Цей номер телефону вказувався контактним для ТОВ “Віраж авто” Кирила Новікова. Номер телефону 095-281-49-87, за нашою інформацією, є особистим для Руслана Рогачова – чоловіка головної спеціалістки відділу економіки комунальних підприємств Департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради Тетяни Рогачової. Це підтверджується контактною електронною скринькою, вказаною на тій же закупівлі для Дом’янича – rogrus2010@gmail.com (логін утворено трьома першими літерами прізвища та імені) та тому, що цей же логін вказується в профілі Тетяни Рогачової на сайті Pinterest. Згідно декларації дружини, Руслан Рогачов працює на ТОВ “Віраж авто” та ТОВ “Теплобудімпорт”. Останнє належало брату Сергія Білова Юрію, а наразі переписане на їх батька Олександра Білова та Олександра Варавку.  ТОВ “Віраж авто” у якості контактного використовує в ЄДР номер телефону 061-212-20-20, який також значився номером ТОВ “Теплобудімпорт”.

Загалом ФОП Михайлютенко Денис Юрійович отримав від Департаменту культури і туризму 18 підрядів на суму 992,4 тис. грн, а також два на суму 73 тис. грн від підконтрольного Департаменту КП “Туристичний інформаційний центр”. Загальна сума підрядів Михайлютенко складає 1,1 млн грн.

ФОП Дом’янич Анатолій Сергійович отримав від Департаменту культури і туризму 24 підряди, з яких 21 на суму 5,39 млн грн було отримано без проведення конкурсних процедур.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023