У Бердянську переграли забракований європейцями тендер з реконструкції гімназії, на який претендував Пономарьов

28 Січня 2021

Управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконавчого комітету Бердянської міської ради 17 грудня уклало угоду з ТОВ “Будівельне об’єднання “Герц” реконструкцію учбового закладу гімназії №1 “Надія” вартістю 19,2 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель “Прозоро“.

Переможець має підготувати територію, розробити землю, відремонтувати стіни, фронтони, перекриття, сходи, горище, покрівлю, прорізи, підлогу, ганок, виконати оздоблювальні роботи (шпаклювання, фарбування, облицювання плитками керамічними глазурованими стін, стовпів, пілястрів та укосів), улаштувати підвісні стелі, утеплити фасад, облаштувати водопровід, каналізацію, опалення, вентиляцію та кондиціонування, електроосвітлення, сигналізацію, телебачення, блискавкозахист, придбати меблі та інвентар (ліжка, стільці, шафи, крісла, парти, стелажі, піаніно, дзеркало, тренажери, ноутбуки, ксерокси, мікрохвильовку, кавомашину, стоматологічне крісло), провести озеленення території, встановити огорожу.

Ця закупівля оголошена в межах реалізації Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”).

Конкурентами ТОВ “Будівельне об’єднання “Герц” були ПП “Донбас будіндустрія сервіс” та ТОВ “ТБС-XXI” з дешевшими на 1 млн грн та 984 тис. грн пропозиціями відповідно, а також ТОВ “Будресурс” та ТОВ “Будсервіс-проект” – з дорожчими цінами.

ПП “Донбас будіндустрія сервіс” та ТОВ “ТБС-XXI” відхилили через проблеми з документами (у локальних кошторисах були відображені зайві роботи).

Вказаний тендер вже проводили до цього 5 разів і усі невдало. Так, одного разу усіх учасників відхилили через проблеми з документами, ще один раз на тендер подалося лише ТОВ “Бердянськбудтрест”, ще двічі закупівлю скасовували після моніторингу Держаудитслужби і виявлення порушень. А вже минулий тендер (точніше договір з переможцем) не отримав резолюції Європейського інвестиціного банку “Без заперечень”.

Два рази договір вже навість встигли підписати з переможцем – ТОВ “Бердянськбудтрест”, але потім розірвали (вперше – через претензії аудистлужби до аналогічних договорів “Бердянськбудтрест”, а вдруге –  через відсутність резолюції європейців  – договір вступає в дію лише після цієї резолюції).

ТОВ “Будівельне об’єднання “ГЕРЦ” належить Олександрові Ротову. Фірма на цьому тендері вказала досвідом роботи три договори для генерального підрядника – “Метінвест Інжиніринг”. Замовником будівництва у цих договорах прописувався Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча, який входить у холдинг “Метінвест” Ріната Ахметова. Водночас, на сайті “Герцу” вказано низку інших об’єктів фірми в різних сферах. “Герц” взяло участь у десяти закупівлях, з яких у 6 перемогло на загальну суму 259 млн грн.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023