Цьогоріч 2 мільйони на харчування футболістів оформили на дівчину друга Лупашка-молодшого

01 Лютого 2021

КП “Міський футбольний клуб “Металург” 22 січня уклало угоду з ФОП Коляда Ірина Сергіївна на послуги з харчування загальною вартістю 1,96 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Угоду було укладено за безконкурсною переговорною процедурою, оскільки попередні відкриті торги були невдалими через недостатню кількість учасників. На першу та другу закупівлю не подалося жодного учасника.

Підприємниця має впродовж 264 днів забезпечувати замовника обідами у форматі “шведського столу” вартістю 7424 грн/добу у приміщені, яке розраховане на 60 сидячих місць, з двома телевізорами, доступом до інтернет-мережі за допомогою Wi-Fi, системою кондиціонування та обігріву у зимовий час (заплановане меню за посиланням), також можливість організації харчування “на виніс”.

24-річна Ірина Коляда (inst: @ira0_0ira), згідно даних Держреєстру зареєструвалася підприємницею 24 листопада 2020-го року – через шість днів після оголошення першого тендеру від КП “Міський футбольний клуб “Металург”. Для неї згадана закупівля є першою і раніше держпідрядів вона не отримувала.

У соціальній мережі Instagram Ірина Коляда товаришує з Єлізаветою Плахутою (inst: @agdeliza) та Максимом Лупашком (inst: @l_m_m_95). Останній є сином керівника клубу “Металург” Максима Лупашка. Єлізавета Плахута – дівчина Лупашка молодшого. У 2019-му, як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, вона була контактною особою ФОП Маланічева Марія Юріївна, яка теж по переговорній процедурі отримала замовлення на харчування гравців клубу. Закладом, в якому мала засідати команда, був гастро-паб “Контора”, власниками якого, згідно інформації в куточку споживача закладу, є сама Єлізавета Плахута та ФОП Корольов Ілля Миколайович (inst: @ilkrlv).

 

Сам заклад, згідно одного відео, відкривав особисто Максим Лупашко молодший. Судячи зі світлин в Instagram, цьогорічна організаторка харчування для команди Ірина Коляда є дівчиною згаданого ФОПа “Контори” Іллі Корольова. В Instagram-профілі організаторки весіль Дар’ї Ловчикової-Лузанової є підбірка фото та відео, які свідчать про те, що 12 вересня 2020-го року Плахута та Лупашко молодший одружилися. Церемонія проходила в ресторанно-готельному комплексі “Панська хата”.

 

На одному з фото в соціальній мережі “Instagram” Корольов та Коляда міцно обіймаються. Згідно численних фото на сторінці Іллі Корольова, він, його дівчина та подружжя Лупашко-Плахута тісно товаришують між собою. Про це, зокрема,  свідчить те, що Корольов та Коляда як пара були присутні на їх весіллі: збігаються дати публікації фото у профілі Ірини Коляди, елементи на її фоні та у списку гостей містяться імена пари. Нижче лише кілька серед великої кількості спільних фото.

Крайні ліворуч – Корольов і Коляда. Лупашко молодший сидить попереду (inst: @l_m_m_95), а Плахута відразу за ним (inst: @agdeliza)

 

 

Коляда в один день з весіллям Лупашка молодшого одночасно в Панській хаті і в переліку гостей

 

Корольов і Коляда на весіллі Лупашко-Плахути

По черзі зліва: Корольов (inst: @ilkrlv), Лупашко та Плахута

Корольов крайній праворуч стоїть, Лупашко крайні праворуч сидить

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023