В “Дубовому гаю” за три мільйони облаштують вживану ковзанку

10 Грудня 2014

У вівторок в адміністрації КЗ “Центральний парк культури та відпочинку “Дубовий гай”  відбулося розкриття тендерних пропозицій по будівництву штучної ковзанки на території парку. На конкурс було подано дві пропозиції, від приватних підприємців Барила Валерія Валентиновича (вартістю 3,12 млн. грн) та Зенькович Євгенії Георгіївни (вартістю 3,20 млн. грн).

У технічне завдання, окрім робіт безпосередньо по ковзанці, входить придбання машини для обробки криги, павільйон для неї, облаштування медпункту, обладнання для заточення та сушіння ковзанів, система для обліку відвідувачів тощо.

Орієнтовний розмір ковзанки – 23 на 57 метрів. Крім того, у кваліфікаційній документації щодо обладнання на ковзанку вказано, що воно може бути не тільки новим, але й “таким, що було у використанні. В хорошому, або відмінному стані”.

“Ми навмисно зазначили цю умову, бо знаємо, що багато підприємців у країні зараз не змогли запустити свої ковзанки з початком сезону через скрутну економічну ситуацію. Їхнє обладнання зараз лежить на складах, займаючи чималий обсяг, та вони витрачають гроші на його зберігання. До того ж, якщо обладнання вже закуплене ними, то вони погодяться і на довгий термін розрахунку за ковзанку, а не одразу по виконанні робіт”, – зауважила директор підприємства Вікторія Чікалова.

Оплату за роботи передбачено виконувати протягом двох років частками, з власних обігових коштів підприємства.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

21.04.2021
20.04.2021
19.04.2021