В роботодавців майже заступника губернатора забрали базу в Кирилівці, яка щороку збирала держпідрядів на кілька мільйонів

18 Березня 2015

Кирилівський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку “Одіссей” мають продати на прилюдних торгах в рахунок погашення заборгованості перед “Універсал Банком”. Відповідне рішення 9 лютого прийняв Господарський суд Запорізької області.

Як йдеться в матеріалах справи, в 2008 році ПАТ “Універсал Банк” відкрив кредитну лінію в розмірі 1,15 млн. дол. США ТОВ “Компанія “Візард”. В забезпечення зобов’язань “Універсал Банк” уклав з ПАТ “Азов-2000” іпотечний договір, відповідно до якого передано у заставу Дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку “Одіссей” на Косі Пересип, 114 у смт. Кирилівка.

Оскільки “Візард” не виконало своїх зобов’язань, “Універсал Банк” звернувся до обох компаній з вимогою повернення коштів, яка була проігнорована, тож банк і звернуся до суду з вимогою стягнення на майно. Кошти надавалися різними траншами і по результату “Візард” мало повернути банку 6,42 млн. грн. і 230 тис. доларів США.

З огляду на документальні підтвердження суд задовольнив позов “Універсал Банку” в повній мірі і зобов’язав в рахунок погашення заборгованості продати  оздоровчий заклад “Одіссей” на прилюдних торгах.

На початку січня 2015 року “Компанію “Візард” визнано банкрутом, проте “Універсал Банк” успішно оскаржив початок процедури банкрутства в апеляційній інстанції.

Вищевказане рішення про стягнення на предмет іпотеки “Азов-2000” намагається оскаржити в Харківському апеляційному господарському суді. Розгляд справи призначено на 8 квітня.

Також “Азов-2000” намагається визнати в судовому порядку вказаний договір іпотеки недійсним.

“Компанія “Візард” належить ВАТ “Лист”, компанії “Гаррісон паціфік ЛЛК” (Garrison Pacific LLC) з США, ТОВ “Пектораль” і Андрію Ніколаєву. Останній також керує власником оздоровчого закладу “Одіссей” – ПАТ “Азов-2000”. Згідно даних SMIDA, основники акціонерами товариства є теж таки ТОВ “Пектораль” і ТОВ “Терса”.

В свою чергу, власниками “Пекторалі” є ТОВ “Компанія “Лист”, ВАТ “Лист” (яке володіє чвертю однойменної компанії), ВАТ “Центр торгівлі та відпочинку”, ТОВ “ПС-реєстратор” та американську “Компанія Гаррісон паціфік ЛЛК”. Українські фірми зареєстровані за однією адресою по пр. Леніна, 92 в Запоріжжі. Основним акціонером ВАТ “Центр торгівлі та відпочинку” є Компанія “Гаррісон паціфік ЛЛК”, а ВАТ “Лист” очолює ревізійну комісію.

Інформація про власника майже 89% акцій ВАТ “Лист” (нині перереєстровано в ПрАТ) в SMIDA не розкривається, втім на сьогоднішній день його керівником значиться Олексій Литвин. Як повідомив кілька днів тому новопризначений голова Запорізької області Валентин Резніченко, він планує призначити Литвина своїм заступником.

Згідно інформації “Вісника державних закупівель”, з 2008 року Дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку “Одіссей” (як окрема юридична однойменна юрособа) отримав замовлень на оздоровлення на суму 8,88 млн. грн. Більшість від Запорізького обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя, Якимівка

НАШІ ГРОШІ

08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023