Члени конкурсного комітету аеропорту отримали кримінальну справу за службове підроблення на тендері

30 Жовтня 2015

Слідчі отримали доступ до документів КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” в рамках розслідування кримінальної справи за результатами проведеного тендеру на реконструкцію терміналу. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 19 жовтня.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, в нинішньому році КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” три рази намагалося провести тендер на визначення підрядника для реконструкції єдиного терміналу.

Перший тендер в квітні цього року відмінили з формулюванням “Неможливо усунути порушення, що виникли через порушення законодавства”. Як повідомив пізніше директор КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” Віктор Біскупський, це сталося у зв’язку з допущеними технічними помилками в техзавданні.

В серпні тендер відмінили з формулюванням “Порушено порядок публікації оголошення про проведення та результати закупівлі, про акцепт”. В той же час, за цим тендером 5 серпня було укладено угоду вартістю 5,59 млн. грн. з ТОВ “Центр будівельних технологій”.

Підрядник мав підсилити деформовані і передаварійні конструкції, облаштувати підвісну стелю “Армсторнг”, стіни із гіпсокартону з подальшим фарбуванням чи поклейкою шпалерами, підлогу викласти керамічною плиткою чи покрити лінолеумом в залежності від призначень приміщень, прокласти нову каналізаційну мережу з поліетиленових труб.

У вересні аеропорт знову відмінив тендер з формулюванням “Неможливо усунути порушення, що виникли через порушення законодавства”.

Кримінальна справа стосується тендеру, за результатами якого переможцем обрали ТОВ “Центр будівельних технологій”. На думку слідчих, укладання угоди і подальша відміна тендеру може свідчити про службове підроблення в діях посадових осіб комітету конкурсних торгів, проте деталей підозр не розкрито.

Кримінальне правопорушення кваліфікується за ч. 3 ст.191 Кримінального кодексу України: “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”, що карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Тож на цій підставі суд дозволив тимчасовий доступ та вилучення оригіналів документів конкурсних торгів для проведення подальшої експертизи.

Нагадаємо, як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, обслуговуванням літаків та пасажирів в запорізькому аеропорту займаються приватні фірми колишнього директора аеропорту Євгена Каргальського та нинішнього директора Віктора Біскупського. Саме Біскупський очолює конкурсний комітет КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023