Міністра тіньового уряду “Оппоблоку” підозрюють у крадіжці металу із заводу

20 Січня 2016

Працівники ДП “Запоріжжя-Агро” підозрюються у крадіжці металоконструкцій з цегельного заводу “Іскра”. Про це йдеться в ухвалі Бердянського міськрайонного суду від 21 жовтня.

Згідно матеріалів справи, невстановлені особи у лютому 2015 року викрали металоконструкції будівлі виробничого корпусу цегельного заводу “Іскра” (с. Осипенко, вул. Поліни Осипенко), спричинивши контролюючому його ЗАТ “Донецькзалізобетонмонтаж” майнову шкоду на суму більше 1,5 млн. грн.

Досудове слідство встановило, що демонтажем вказаних металоконструкцій займалися працівники дочірнього підприємства “Запоріжжя-Агро” та ще чотири сторонні особи на автомобілях, які потім заїжджали на територію підприємства, зважувалися на вагах та записувалися у журнал заїздів-виїздів.

Також стало відомо, що серед працівників “Запоріжжя-Агро”, демонтажем займалися директор, головний механік, начальник гаражу та механік по транспорту, а начальник охорони підприємства наприкінці січня 2015 року цікавився кому належать згадані металоконструкції.

Виходячи з цього, слідчі у суді просили надати дозвіл на доступ до низки документів “Запоріжжя-Агро”, зокрема, журналу заїздів-виїздів на територію підприємства,  на що отримали згоду.

З 2012 року по липень 2015 року директором “Запоріжжя-Агро” (раніше називалося ДП “Ілліч-Агро Запоріжжя”) був Микола Шишман. В березні 2015 року він став міністром агропромислового комплексу тіньового уряду, створеного “Опозиційним блоком”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

23.06.2021
22.06.2021
21.06.2021
20.06.2021