Поліція купила бензину на 7 мільйонів у консула Казахстану
12 Квітня 2016
Управління поліції охорони в Запорізькій області за результатами тендеру 1 квітня замовило ТОВ “Транс-Ойл 2012” автомобільного палива на суму 7,03 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
До кінця року фірма через АЗС має поставити 350000 літрів бензину марки А-92 і 65000 літрів бензину марки А-95. Ціна за літр кожного виду палива не оприлюднена.
Загалом в торгах взяло участь шестеро учасників. Пропозиції двох з них – фірм “Авіас” і “Транс.Нафта” – відхилили у зв’язку з неподанням деяких документів. При цьому “Транс.Нафта” запропонувала пальне найдешевше – за 7,01 млн. грн.
ТОВ “Транс-Ойл 2012” зареєстроване на Олександра Крутікова. Директор фірми Сергій Гречний – почесний консул Республіки Казахстан у Запоріжжі. Він же був директором фірми в час, коли вона була зареєстрована на Лідію Каплю. “Транс-Ойл 2012” зареєстроване за однією адресою з ТОВ “Запорізьке підприємство по забезпеченню матеріальними ресурсами “Ресурс Інвест”, яким володів Гречний безпосередньо (Рекордна, 37-а в Запоріжжі), і фірми мають спільні номери телефонів.
Також Крутіков довгий час був директором ТОВ “Ресурс-ойл”. Свого часу, при оформленні кредиту в 2 млн. доларів поручителем “Ресурс-ойлу” виступило саме “Ресурс Інвест” Гречного.
ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ
