Дешевші конкуренти оскаржують 11-мільйонний підряд Полковнікова від АЕС

04 Серпня 2016

ТОВ “Алес Буд” намагається оскаржити результати тендеру від “Запорізької АЕС” за результатами якого перемогла ТОВ “Харвес Індустріалес, С.Л.” із дорожчою більш ніж на 2 млн. грн. ціною. Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Запорізької області від 7 липня.

За спірним тендером ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” 21 червня уклав угоду з українсько-іспанським ТОВ “Харвес Індустріалес, С.Л.” на зовнішнє оздоблення фасаду учбово-тренувального центру вартістю 10,85 млн. грн.

Загалом на тендер подалося семеро учасників. Дві пропозиції відхилили, в тому числі і найдешевшу ТОВ “Будівельна компанія “Алес Буд” вартістю 8,64 млн. грн. Причиною відхилення вказали рекомендації технічної комісії, проте конкретних зауважень не вказали.

“Алес Буд” намагалося оскаржити відхилення своєї пропозиції через Антимонопольний комітет, проте спочатку не сплатило встановлений збір за подання скарги, а повторну подало з порушенням строків.

Проте згодом саме ця фірма звернулась до суду із позовом про заборону “Запорізькій АЕС” вчиняти будь-які дії на виконання вказаного договору. Так, представники “Алес Буду” вказували, що атомники відхилили їх пропозицію незаконно, нібито через відсутність необхідних документів, які насправді фірма надала.

Виходячи з цього, представники фірми вважали, що наявні підстави для визнання цієї угоди недійсною, а у такому випадку виконання робіт “Харвест Індустріалес, С.Л” і відповідна оплата за них призведе до нераціонального витрачання державних коштів і подальших позовів щодо відшкодування завданих збитків. Також виконання робіт може спричинити перешкоди при повторній оцінці пропозицій конкурсних торгів.

Суд не задовольнив позов, оскільки представники “Алес Буду” вказали лише на потенційну можливість ухилення “Харвест Індустріалес, С.Л”  від виконання судового рішення. Обрані ж заходи забезпечення позову не повинні мати наслідком повне припинення господарської “Запорізькоїї АЕС”, якщо така діяльність, у свою чергу, не призводитиме до погіршення стану належного майна чи зниження його вартості. Також законом передбачено заборону незаконного втручання органів держвлади у господарські відносини, а забезпечення відповідного позову фактично і буде таким втручанням.

“Харвес Індустріалес, С.Л.” володіють Олександр Перепаденко та Михайло Полковніков (директор).

Полковніков  очолював  обласну організацію партії “Фронт змін” Арсенія Яценюка. Міську організацію “Фронту Змін” тоді очолював Едуард Гугнін – нинішній заступник голови Запорізької облдержадміністрації і голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”.

Дніпропетровське ТОВ “БК “Алес Буд” належить Сергію Данілевському та Павлу Самарському.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Енергодар

НАШІ ГРОШІ

03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023
23.11.2023