Аптеку колишніх комунальників через суд виселили з міської лікарні

03 Жовтня 2016

Господарський суд Запорізької області рішенням від 4 серпня виселив ТОВ “Ларга-М” з приміщень Управління комунальної власності Бердянської міської ради.

Згідно матеріалів справи, Управління комунальної власності Бердянської міськради та ТОВ “Ларга-М” у листопаді 2013 року уклали договір оренди нежитлового приміщення першого поверху семиповерхового хірургічного комплексу міської лікарні по вул.  Комунарів, 23 строком на 2 роки та 11 місяців та площею 19,3 кв. м. Згодом ще одним договором сторони збільшили площу орендованого приміщення на 14 кв. м. для використання під аптечний пункт.

На цей конкурс також подавались й інші учасники, проте, пропозицію ТОВ “Азов Фарма” не допустили у зв’язку з відсутністю довідки про небанкрутство, а ФОП Гупало Ігор Анатолійович у зв’язку з відсутністю ліцензії і потрібних видів діяльності. Однак підприємець не погодився з таким рішенням і через суд домігся визнання результатів конкурсу недійсними. Втім, восени 2015 року Господарський суд Запорізької області за позовом Гупала відмовився визнати недійсним договір оренди приміщень між Управлінням комунальної власності Бердянської міськради і ТОВ “Ларга-М”. За твердженням суду, на момент підписання спірного договору результати конкурсу в судовому порядку визнані недійсними не були і відповідне судове рішення не є підставою для визнання договору недійсним, оскільки не було скасовано в судовому порядку визначення переможцем конкурсу ТОВ “Ларга-М”.

Вже постановою Донецького апеляційного господарського суду від лютого 2016 року договір оренди було визнано недійсним. Так, суд послався на постанову Бердянського міськрайонного суду від 7 листопада 2014 року, у якій вказувалось,  що конкурсна комісія не мала повноважень щодо недопуску  претендента до участі в конкурсі за відсутності довідки про не банкрутство і відповідного виду діяльності згідно КВЕД.

Позицію апеляційної інстанції в квітні 2016 року підтвердив Вищий господарський суд.

Виходячи з цього, Управління листом від травня 2016 року звернулось до ТОВ “Ларга-М” з вимогою повернути віддані в оренду приміщення.  Проте відповіді фірма не надала та нежитлове приміщення не повернула.

Таким чином, Управління звернулось до суду із відповідним позовом до суду.

В свою чергу “Ларга-М” звернулося до суду із зустрічним позовом вимогою укласти договір в запропонованій у позові редакції.

Та суд докази фірми спростував та відхилив її позов, оскільки постановою апеляційного суду було підтверджено помилковість відхилення пропозиції підприємця. На цій же підставі позов Управління комунальної власності було задоволено. Вже 13 вересня правомірність цього рішення підтвердив Донецький апеляційний господарський суд.

ТОВ “Ларга-М” належить Вікторії Колесниковій, Олегу Кривуню та Костянтину Пучину. Вікторія Колесникова очолювала вже ліквідоване КП “Аптека №21”, а Олег Кривунь  ДКП “Аптека №137”, Костянтин Пучин є одним із засновників ТОВ “Аптека низьких цін!”. При цьому аптеки “Ларга-М” працюють під брендом “Аптеки низьких цін”.

ТОВ “Азов Фарма” належить все тому ж Гупало Ігорю та його матері Зінаїді Гупало.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Бердянськ

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023