НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Начальника райавтодору “нашкраївця” підозрюють у розкраданні 700 тисяч

24 листопадаа 2016

Чернігівський районний суд ухвалою від 18 листопада наклав арешт на ноутбук  начальника Токмайого райавтодору у справі про розкрадання коштів.

Згідно матеріалів справи, органами місцевого самоврядування Чернігівського району упродовж 2015-2016 років укладено із двома не вказаними у справі підприємцями 13 договорів щодо поточного ремонту доріг на суму близько 700  тис. грн.

Однак, досудове слідство встановило, що підприємці дороги не ремонтували, а фактично за них працювали робітники філії “Токмацький райавтодор”. Із начальником філії вони друзі і тому за пропозицією останнього укладалися договори із органами місцевого самоврядування задля уникнення перерахування коштів на арештовані рахунки райавтодору. При цьому отримані кошти підприємці потім передавали керівнику філії “Токмацький райавтодор” готівкою.

Зазначене дає обґрунтовані підстави вважати, що начальник Філії “Токмацький райавтодор” привласнив кошти за виконані філією роботи із поточного ремонту доріг у сумі близько 700 тис. грн.

Слідчі відповідно до ухвали Чернігівського районного суду від 9 листопада отримали дозвіл на проведення обшуку в приміщеннях райавтодору, в ході якого знайшли ноутбук начальника з інформацією щодо відносин з одним з підприємців.

Тож задля збереження автентичної інформації файлів на ноутбуці слідчі звернулися до суду з клопотанням про його арешт, яке було задоволено.

Разом з цим, начальник філії заперечував проти арешту. Згідно аргументів, які суд не підтримав, він з 1998 року є депутатом  обласної чи Токмацької міської ради, і в ноутбуці міститься інформація щодо його політичної діяльності. На запити прокуратури він надає інформацію, а робочий вміст його комп’ютера дублює вміст ноутбуків інших працівників, які також були вилучені. Крім того, існує аналогічна паперова бухгалтерська інформація, яку теж вилучили.

Раніше суд надав доступ до банківських рахунків  Володимира Саковського, який також володіє ПП “Саковський”, та Жанни Саковської.

На місцевих виборах минулого року депутатом Токмацької міської ради від “Нашого краю” обрано Миколу Ніколаєнка, як начальника філії  “Токмацький райавтодор” ДП “Запорізький облавтодор”. Він також є помічником народного депутата Сергія Валентирова на громадських засадах.

Раніше Ніколаєнко був депутатом обласної ради від Партії регіонів.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Токмак, Чернігівка

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Sun, 16 Feb 2020 18:30:15 GMT.
Your computer's time: .