Міськрада через суд легалізувала знесення мотузкового парку у “Дубовці”

11 Травня 2017

Господарський суд Запорізької області рішенням від 19 квітня зобов’язав КП “Центральний парк культури і відпочинку “Дубовий Гай” знести 15 стовпців фундаменту зведених ПП “Білки”.

Згідно з матеріалами справи, КП “Центральний парк культури і відпочинку “Дубовий Гай” та ПП “Білки” в березні 2014 року уклали угоду про співпрацю з питань організації відпочинку в рекреаційній зоні та надання відповідних послуг.

Згодом, відповідно до умов договору, фірма встановила гірку, туристичну смугу перешкод та торгівельний майданчик.

Однак, Департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міськради вже у лютому 2016 року проінформував виконком щодо виявлення під час інвентаризації та огляду парку самовільного встановленого незареєстрованого майна. Так, на балансі “Дубового гаю” не відображені дві вежі –  елементи атракціону “Мотузкова смуга перешкод”, також без дозвільних документів розмістили і стовпчасті фундаменти (15 шт.), на яких тримається атракціон.

Виходячи з цього, начальник відділу економіки, фінансів та зв’язків з громадськістю Інспекції з благоустрою міськради у вересні виніс припис директору “Дубовий гай” щодо самостійного демонтажу цього фундаменту у десятиденний строк. Однак, парк добровільно цю вимогу не виконав.

Тому, міськрада звернулась з відповідним позовом до суду, який і задовольнили. Так, у справі вказувалося, що за дозволом на розташування вказаних об’єктів до Інспекції з благоустрою не звертались, не було і відповідних звернень щодо їх реєстрації до Департаменту архітектури та містобудування. Також, окремо під вказані споруди земельні ділянки не передавали, рішення щодо землевиділення на сесію не готувалось. Окрім цього, ні парк, ні фірма не надали доказів на визначення місця для діяльності ПП “Білки”. В договорі ж про співпрацю встановлення стовпчастих фундаментів взагалі не передбачено.

При цьому парк розпочали комунальники поступово зносити ще в березні.

Вказаний мотузковий парк збудували за часів керівництва парком “Дубовий гай” Вікторією Чикаловою. Вона  називала власника цього мотузкового парку Кирила Новікова (власник ПП “Білки”) своїм другом. Самого ж Новікова пов’язують з Олександром Рощиним – помічником колишнього мера Олександра Сіна.  Вже в березні 2016 року комунальний парк очолив новий директор Олег Комаренко, який вказував, що цей занедбаний (повалені опори) мотузковий атракціон поступово будуть ліквідовувати комунальники, а сам він, за словами мерії, зведений незаконно. У свою чергу, Новіков зазначав про тиск з боку влади.

Телефон ПП “Білки” також вказується контактним номером під одним із відеозаписів чоловіка Вікторії Чикалової – Дмитра Чикалова і при пошуку ним працівників. Однак, Вікторія Чикалова раніше спростувала відношення свого чоловіка до парку.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

04.10.2023
03.10.2023
02.10.2023
01.10.2023
29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023