Макодай збирається будувати сонячну електростанцію під Запоріжжям

01 Жовтня 2018

ТОВ “Еко лінії України” виступає інвестором будівництва сонячної електростанції поблизу с. Широке. Про це йдеться в детальному плані окремої території для розміщення сонячної електростанції, оприлюдненому на сайті Запорізької райдержадміністрації.

Так, Широківська сільська рада своїми рішеннями від 1 березня 2018 року погодила клопотання Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області щодо відведення земельних ділянок загальною площею 13 га та надала дозвіл на розробку документації для передачі їх в оренду ТОВ “Еко лінії України” для розміщення сонячної електростанції.

Через кілька днів голова Запорізької облдержадміністрації Анатолій Васюк своїм розпорядженням надав дозвіл на розробку детального плану території під сонячну електростанцію.

Розробником цього плану для інвестора будівництва ТОВ “Еко лінії України” виступила ФОП Прудка Ірина Анатоліївна.

ТОВ “Еко лінії України” у рівних долях належить Ніні Зоренко та Сергію Макодаю – з внесками у статутний капітал по 1,25 млн грн. Сергій Макодай – це депутат Широківської обєднаної територіальної громади від партії “Наш край”.

Дружина Макодая – Юлія Савченко також є депутатом Широківської громади від “Нашого краю”, працює начальником відділу підготовки аналітичних, інформаційних матеріалів апарату Запорізької ОДА, є радником голови ОДА Костянтина Бриля, помічником на громадських засадах народного депутата Сергія Валентирова (БПП).

Окрім цього, колишня фірма Макодая “Юг-Агрос” зараз зареєстрована на Тетяну Волошину. Остання є матір’ю Олександри Волошиної – головного спеціаліста одного з відділів Департаменту екології та водних ресурсів Запорізької ОДА. У свої декларації за 2016 рік Олександра Волошина вказувала про спільне володіння її матері та Ніни Зоренко житловим будинком.

Керує ТОВ “Еко лінії України” Валерій Васильчук – колишній начальник сектору управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Запорізькій області. Він звільнився з поліції на початку 2017 року, одразу після дорожньо-транспортної пригоди за його участі. Тоді він поводив себе агресивно з патрульними поліцейськими, які стверджували, що він мав ознаки алкогольного сп’яніння. Після цього інциденту відносно Васильчука почали службову перевірку, але він звільнився “за станом здоров’я” і, за твердженнями активістів, уникнув стягнень, тож міг зберегти службові пільги.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023