НОВИНИ

18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019
15.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
Всі новини »

ТЕГИ

Створення “Книголісся” замовляли подрузі Сімонової і все потім робили “запоріжсталівські”

31 Жовтня 2018

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 25 жовтня уклав угоду з ФОП Іващенко Вікторія Володимирівна послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів вартістю 88 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Йдеться про створення контенту дитячого простору під назвою “Книголісся” на Запорізькій книжковій толоці (ЗКТ), яка відбувала 26-28 вересня. Конкретної специфікації послуг не вказано, лише про “створення та інтерпретування мистецьких і літературних творів”.

Також 25 жовтня Іващенко Департамент замовив встановлення сцени під час ЗКТ вартістю 35 тис. грн.

Цього року в програмі “Книголісся”  вказувалися зустрічі з дитячими письменниками та видавцями, постійно діючі творчі та інтелектуальні майстер-класи для дітей, лекції для батьків, театралізовані постанови, ігрова зона, яскраві декорації та фото-зона з героями улюблених дитячих книг.

Як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, Вікторія Іващенко дуже близька подруга начальника управління туризму Департаменту культури і туризму Катерини Сімонової (дивіться багато їхніх спільних дружніх фото за посиланнямі їй раніше замовляли організацію святкування Дні міста. Саме Сімонова безпосереднього підписувала угоду з Іващенко.

Окрім цього, як зазначила в своїй публікації Сімонова (фото нижче), до організації “Книголісся” долучилися ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” та його директорка Ірайсат Магомедалієва. Остання також начальником відділу регіонального розвитку комбінату “Запоріжсталь” та координує їхній конкурс “Ми це місто”. В свою чергу,  ГО “Запоріжжя. Платформа спільних дій” заснували Олександр Вишняков (керівник гуманітарного штабу Ріната Ахметова, який контролює “Запоріжсталь” і де раніше працював нинішній мер міста Володимир Буряк),  Роман Ніколенко (помічник депутата від “Опозиційного блоку” Юрія Орєшкіна, який працював на “Запоріжсталі”) та Сергій Ільченко (керівник молодіжної організації “Запоріжсталі”).

Окрім цього, Департамент культури і туризму Запорізької міської ради орендував “Козак-палац” в Запорізької торгово-промислової палати для книжкової толоки за 197 тис. грн.

Нагадаємо, цього року ЗКТ пройшла вже четвертий раз поспіль. Перші три рази вона організовувалася виключно за рахунок грантових коштів. Цього річ для фінансування фестивалю з грантів мало також надійти фінансування з міського бюджету. Після відповідної петиції на фестиваль з бюджету виділили 319 тис. грн – третину від необхідних на організацію коштів.

Сімонова хвалиться організацією “Книголісся”, за що заплатила своїй подрузі

Договір з Іващенко підписувала безпосередньо Сімонова

Одне з числених фото подруг Іващенко і Сімонової. Більше дивіться за посиланням в тексті.

 

Підсумкова прес-конференція ЗКТ. Банер “Запоріжжя. Платформа спільних дій” і її керівниця Магомедалієва ліворуч

 

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО “Медіавізія”. Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

18.10.2019
17.10.2019
16.10.2019