Білов віддав підряд без конкурсу черговому другу свого брата (відеодоказ дружби)

22 Березня 2019

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради 20 березня уклав угоду з ФОП Джеріхов Богдан Вадимович на проведення ремонтних робіт загальною вартістю 100 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Відтак, підприємець має до кінця року виконати поточний ремонт огорожі Запорізької музичної школи №7 по вул. Віктора Духовченка, 40А: оновлення цегляної кладки, демонтаж і повторний монтаж металевої огорожі, її фарбування.

Угоду укладено без проведення конкурсних процедур і це перше держзамовлення для Джеріхова.

На сторінці в соціальній мережі “Вконтакті” дружини Богдана Джеріхова, Катерини,  є відео на якому пару з нагоди весілля вітає Юрій Білов – брат директора  Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова. На ще одному відео на сторінці Катерини Джеріхової з назвою “брат, др” Юрій Білов знову вітає її, вочевидь, брата, або друга.

(на відео Юрій Білов говорить перший. Ліворуч Джеріхов). 

Богдан Джеріхов зареєструвався підприємцем у січні 2019 року. Згідно даних Держреєстру, підприємець використовує у якості контактного номер телефону 0676195090. Цей номер та ім’я “Богдан” на сайті з пошуку роботи у якості контактів використовував сервіс доставки “WishExpress”. Під цим брендом працює ПП “Вішекспрес”, яке нині належить Ользі Александровій, а раніше – Антону Александрову. В останнього, як фізичної-особи підприємця, Департамент культури і туризму у 2017 році купив світлодіодний екран в музичну школу за 1,8 млн грн, вдвічі дорожче за інших конкурентів на тендері, пропозиції яких відхилили. А один з учасників з дорожчою від Александрова пропозицією – ТОВ “Імпекс буд 15” – також пов’язаний з керівником департаменту Сергієм Біловим. При цьому, поліція відкрила кримінальна справу по цій закупівлі і вказувала, що екран так і не поставили в музичну школу. Він зберігався в інших комунальних приміщеннях без належної упаковки, маркування та ідентифікуючих ознак. Водночас, його заявлені технічні характеристики не відповідали фактичним. Сам підприємець Антон Александров відмовився під час допиту розповідати про походження екрану, з огляду на комерційну таємницю.

Білов замовив організацію “Khortytsia Freedom” за мільйон близькому другу свого брата (багато фото).

Білов без конкурсу замовив рекламу барабанщику з групи брата, де раніше співав сам

“Любимая девочка” підлеглої Білова організує свято на День міста за 700 тисяч

Подруга підлеглої Білова організує новорічні святкування майже за півмільйона

Ще один з оточення Білова отримав підряд від департаменту культури (фото)

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023