Служба автодоріг купує собі кросвер за понад мільйон

06 Грудня 2019

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області має намір замовити ТОВ “Техноцентр “Навігатор” поставку автомобіля вартістю 1,18 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Автомобіль для служби автодоріг

Йдеться про автомобіль Hyundai Santa Fe в комплектації Prestige. Авто має дизельний двигун об’ємом 2,2 літри і потужністю 200 к. с., повний привід і автоматичну коробку передач; фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира, електронну систему стабілізації автомобіля в русі, систему моніторингу сліпих зон, двозонний клімат контроль, вибір режиму водіння (Еко, спорт і т. д.), електропривод складання дзеркал, камеру заднього огляду, електрохроматичне дзеркало заднього огляду із автозатемненням та компасом, передній і задній партронік, підігрів керма та передніх сидінь, підігрів задніх сидінь, задній і передній парктронік, віртуальну панель приладів, оббивку сидінь зі штучної шкіри, легкосплавні диски, і т. д. і т. п.

За результатом цього ж тендеру Служба автомобільних доріг у Запорізькій області планує придбати два автомобіля Renault Duster у ТОВ “Адамант моторс Запоріжжя” вартістю 546 тис. грн кожен. Базова версія цього авто 2019 р. в. коштує 373 тис. грн. Найбільш повна комплекція – 542 тис. грн.

При цьому, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області вже має в розпорядженні автомобіль Hyundai Santa Fe 2008 року випуску і вчора замовила його технічне обслуговування за 87 тис. грн.

Нагадаємо, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області 26 листопада оголосила тендер на будівництво автомобільного моста через річку Дніпро в місті Запоріжжі очікуваною вартістю 12,34 млрд грн.

Внутрішній вигляд Hyundai Santa Fe (демонстраційна версія)

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023