Директору аеропорту обставлять кабінет меблями за 10 тисяч доларів

21 Квітня 2020

КП  “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” 16 квітня уклало угоду з ТОВ “АВБ Сістем інвест” на поставку меблів загальною вартістю 369 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Мають поставити меблі для кабінету директора, кабінету заступника директора і приймальні. Угоду уклали без конкурсних процедур.

Так, для керівника замовлено кабінет Helios, який так описується на сайті виробника: “Helios – кабінет для сильних духом і впевнених у собі людей! Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою робочий простір“.

Відтак, кабінет складається зі столу з лівою тумбою вартістю 52 тис. грн, столу приставного за 13 тис. грн, гардеробу за 37 тис. грн, комоду за 36 тис. грн, журнального столу за 7 тис. грн, дивану за 33 тис. грн, одного крісла за 19 тис. грн, одного крісла за 6,5 тис. грн та чотирьох крісел за 8,4 тис. грн.

Загалом 274 тис. грн. При цьому, всі ціни в договорі вказані з приміткою “без ПДВ” і прозвітована сума договору в “Прозоро” також без ПДВ. Ці ціни відповідають роздрібним на ринку на складові кабінету Helios. Втім, в кінці специфікації до договору окремо вказується сума ПДВ – 73703 грн. Або ж при укладанні угоди помилилися неодноразово раніше при вказуванні скрізь в договорі цін без ПДВ, або ж потенційно угода на 20% дорожча і помилилися з кінцевою сумою договору.

Конкретні специфікації крісел і дивану з договору знайти не вдалося.

Кабінет заступника директора коштуватиме загалом 53 тис. грн (без ПДВ), що передбачає стіл, тумбу, брифінг-приставку, пенал, шафу гардеробну, 5 крісел (найдорожче крісло за 5,4 тис. грн).

Також меблі до приймальної коштуватимуть 40 тис. грн (без ПДВ).

Нагадаємо, комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” очолює Олексій Дубревський, батько якого очолює ВУЗ в так званій “Донецькій народній республіці”. Ще до окупації Донецька Дубревський був комерційним директором тамтешнього аеропорту.

Варто зазначити, що на початку березня аеропорт замовив ремонт приміщень адміністративної будівлі аеропорту за 996 тис. грн. Тоді конкретні найменування приміщень не вказувалися, але потенційно може йти саме вищевказані кабінети керівництва аеропорту, оскільки для встановлення такого рівня меблів приміщення однозначно ремонтували.

Для “АВБ Сістем інвест” це перше отримання замовлення в публічних закупівлях. Фірма вказує своїм сайтом margo.ua, і на сайті кабінету Helios не представлено. Сама фірма зареєстрована на донеччан Віталія Лобінцева, Аллу Любінцеву та Тетяну Гавриченко. При цьому контроль над меблевим гіпермаркетом “Марго” приписують донецькому бізнесмену Ігорю Балабанову. В свою чергу директор ТОВ “АВБ Сістем інвест” – Олексій Балабанов.

 

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023