Фірми зі спільними бізнес-зв’язками та інженерами розіграли 7 мільйонів на підготовку ділянки під будівництво бійцями АТО

10 Липня 2020

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради планує замовити ТОВ “Євробудкомплект” капітальний ремонт частини території в районі залізничної станції Передаточної та вздовж вулиці Цегельного заводу вартістю 6,9 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має: зруйнувати масиви бетонних фундаментів, видалити сухостійні, аварійні та фаутні дерева м’яких листяних порід, викорчувати пні, розробити землю та вивезти сміття.

У тендері також зазначається, що роботи проводять для подальшого будівництва комплексу індивідуальних житлових будинків, вочевидь, для забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками.

Єдиним конкурентом ТОВ “Євробудкомплект” на цій закупівлі було ТОВ “Укртех-строй” з дорожчою на 121 тис. грн пропозицією. Учасники своїх цін під час аукціону не знижували.

Варто додати, ТОВ “Укртех-строй” у своїй пропозиції не подало документів на підтвердження кваліфікації: інформації про працівників, техніки, досвіду. Тож проаналізувати її пропозицію на предмет пов’язаності з  ТОВ “Євробудкомплект” не вдалося.

ТОВ “Євробудкомплект” належить Денису Ожогову. Як писали раніше “Наші гроші. Запоріжжя” “Євробудкомплект” виконувало роботи для ТОВ “Теплобудімпорт”, ТОВ “Укрспецсвітло” та ТОВ “УКБ “Кіфа”; також орендувало техніку у ТОВ “Строй лідер” та ТОВ “Віраж-авто”.

Усі вказані фірми пов’язані з родиною директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

ТОВ “Укртех-строй” належить Гелію Зинов’єву. Офіційним номером фірми у держрежстрі вказується 061-212-20-20, цей же номер контактним вказували згадані “Строй лідер”,“Теплобудімпорт”, “Укрспецсвітло”, “Віраж-авто” та “УКБ “Кіфа”. Печатку ТОВ “Укртех-строй” вилучили під час обшуку у рамках розслідування справи з розкрадання коштів ТОВ “Теплобудімпорт”. Останнє наполовину належить Олександру Білову – батьку директора департаменту культури і туризму Запорізької міськради Сергія Білова.

Крім того, ТОВ “Укртех-строй” зареєстроване на вул. Макаренка, буд. 9, офіс 66. У цьому ж офісі було зареєстроване ТОВ “НПК Інженер”, 51% якого належало Юрію Білову – брату вказаного директора департаменту культури і туризму Запорізької міськради.

Згадане ТОВ “Теплобудімпорт” зареєстроване у цій же будівлі, однак у іншому офісі.

Також “Теплобудімпорт” та “Укртех-строй” мали працівників зі спільним ПІБ: Самура М.В., Ткаченко М.В., Косенко М.О., Відюков Е.В., Кваша Ю.Б., Старостенко Є.О., Познанський І.В., Бєліков Б.М., Гріщенко Д.І., Ліщина А.О., Ковальчук В.І., Волошин О.М., Бойцов Д.А., Бичков С.А., Герасимов Д.І.

Також деякі працівники ТОВ “Укртех-строй” мали такі ж ПІБ як і працівники ТОВ “Строй лідер”: Співак Р.В., Могуренко К.О., Ткачук Є.М.

Окрім цього, ТОВ “Укртех-строй” орендувало офіс у ТОВ “Укрспецсвітло” та суборендувало техніку у ТОВ “Віраж-авто”.

Слід вказати, що ТОВ “Укртехстрой” та ТОВ “Євробудкомплект” вказували спільних інженерів: Андрія Гітуляра та Оксану Даніленко.

Андрія Гітуляра серед своїх робітників також вказувало ТОВ “Теплобудімпорт“, а Оксану Даніленко – ТОВ “Теплобудімпорт” та ТОВ “Строй лідер“.

Також ТОВ “Євробудкомплект” на вказаному тендері з капітального ремонту зазначало оренду складу у ТОВ “ВО Запоріжресурс” – на вул. Скворцова, 248. У цієї ж фірми за цією ж адресою орендувало склад ТОВ “Укртех-строй”. Варто додати, ТОВ “ВО Запоріжресурс” зареєстроване за адресою – вул. Макаренка, 9 (адреса реєстрації “Теплобудімпорт”, “Укртех-строй”, а раніше- “Віраж-авто” та ще низки фірм). Також за цією адресою зареєстроване ТОВ “Автотранс-Запоріжжя”, у якого орендують техніку ТОВ “Євробудкомплект” та ТОВ “Укртех-строй”.

Також ТОВ “Євробудкомплект” та ТОВ “Теплобудімпорт” орендували техніку у ТОВ “Мактраст-Запоріжжя”.

 

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023