ФОПи розіграли 4 мільйони на ремонт прибудинкових доріг у Шевченківському районі

24 Вересня 2020

Районна адміністрація Запорізької міської ради у Шевченківському районі планує замовити ФОП Мирошникова Тетяна Костянтинівна поточний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 4,2 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має до кінця року відремонтувати тротуари, дороги, окремі ділянки залізобетонних горловин оглядових каналізаційних колодязів, рам зливосточних колодязів, замінити лотки та бортові камені.

Єдиним конкурентом ФОП Мирошникова Тетяна Костянтинівна на тендері був ФОП Чорний Павло Ігорович з дорожчою на 1330 грн пропозицією. Обидва учасники своїх цін під час аукціону не змінювали.

Тетяна Мирощникова володіє ТОВ “АЛВС”, де керівником вказується Олег Білоусов. Останній також володіє ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Белстейт лтд”. Ці дві фірми мають спільних працівників та бізнес-зв’язки з ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед” і неодноразово розігрували тендери.

Також власник ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед” – Антон Шуваєввказувався технічним директором ТОВ “Белстейт”.

Конкурент Тетяни Мирошникової на вказаному тендері з ремонту районних доріг – ФОП Чорний Павло Ігорович – вказувався працівником у “Анстрой“, “Анстрой лімітед” та “Белстейт“. Також Павло Чорний мав спільних працівників з “Анстрой” та “Анстрой лімітед“.

Для ФОП Мирошникова Тетяна Костянтинівна це перший тендер у системі “Прозоро”. На цій закупівлі підприємниця серед працівників вказала виконроба Анну Брижан, кошторисника Антона Шуваєва та дорожніх робітників: Дениса Рибалку і Олега Тупіку. Анна Брижан вказувалася робітником ТОВ “Анстрой лімітед”. Денис Рибалка та Олег Тупіка зазначалися серед працівників ТОВ “Белстейт лтд”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021