НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Прокуратура делікатно промовчала про умовний термін фінансисту терористів

26 Жовтня 2015

Співучасницю схеми фінансування терористів в Донбасі засудили до умовного покарання. Відповідний вирок Жовтневий районний суд виніс 8 жовтня.

За матеріалами справи, у жовтні 2014-го року банківська працівниця познайомилась з мешканцем Бердянську, який до цього навесні очолив в Антрациті Луганської області незаконне військове формування “Козацький полк “Ярга”, яке займалось вчиненням актів насилля, залякуванням населення, вбивством громадян, захопленням адміністративних будівель органів державної влади і місцевого самоврядування.

У лютому 2015 року засуджена, перебуваючи на посаді керівника Донецького відділення ПАТ “Петрокомерцбанк Україна”, добровільно погодилась допомогти з фінансуванням даному угрупованню. Банківський менеджер підібрала декількох мешканців Донецька для здійснення обміну грошей, які “Ярга” отримувала внаслідок своєї незаконної діяльності в Антрациті.

Зокрема, на початку травня 2015-го вона отримала від свого знайомого “козака” півмільйона гривень із захоплених банків, виведених з обігу та помічених фарбою. Фарбу вивели за допомогою спецречовини, після чого жінка особисто виїхала на неокуповану територію, обміняла “відчищені” гроші в Мелітополі в обмінному пункті ПП “Форте” та повернула їх “козаку”.

Вже в липні банкірша послала до ПП “Форте” двох інших осіб, які знову обміняли там півмільйона гривень на 1,48 млн. російських рублів. Саме з цією сумою посередників 25 липня затримали в Бердянську працівники УСБУ в Запорізькій області.

Подробиці затримання самої засудженої 24 липня у вироці не повідомляються. Суд кваліфікував її дії за ст.110-2 ч.1 КК – фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Державне звинувачення та жінка уклали угоду про визнання винуватості, за якою вона зобов’язалася беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри за ознаками ч.1 ст.110-2 КК України, сприяти у встановленні фактів злочинної діяльності НВФ “Ярга” та сприяти у встановленні фактів проведення незаконних фінансових операцій з ПП “Форте”.

Відтак, банківського менеджера засудили до п’яти років умовно, призначивши їй іспитовий термін в два роки. В той же час 1,48 млн. російських рублів конфіскували в дохід держави.

Разом з цим, прокуратура Запорізької області кілька днів тому повідомила про вирок жінці-банківському менеджеру, яка здійснювала фінансування терористів ЛНР, назвавши умовний термін “відповідним покаранням”.

Мелітопольське ПП “Форте” належить місцевим бізнесменам Сергію Чухачову та Олександру Хмельницькому, що також володіють спортивним клубом “Терра”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Mon, 17 Feb 2020 3:07:14 GMT.
Your computer's time: .