04 Березня 2016
Поліція розслідує справу про незаконне виробництво приватними фірмами автопідйомників, які розробляло ДП “Мелітопольський завод “Гідромаш”. Про це йдеться в ухвалі Мелітопольського міськрайонного суду від 18 лютого.
Згідно матеріалів, ТОВ “Арсенал-2” влітку 2015 року поставило мелітопольському КП “Мелітопольсвітло” автопідйомник телескопічний АР-18.04 на шасі ГАЗ-3309. Також у провадженні згадується реалізація цьому комунальному підприємству автопідйомника від ТОВ “Ріск”. Разом з цим, дія сертифікату на випуск та реалізацію вказаного виду продукції обох постачальників призупинена, та в подальшому сертифікат відповідності було анульовано.
Розслідування мелітопольський підрозділ поліції розпочав після поданої в січні заяви директором державного заводу Олександром Шабановим. В ній вказувалося, що вищезгадані фірми, використовуючи скасовані сертифікати про відповідність правилам будівництва і безпечної експлуатації підйомників, виготовляють та реалізовують продукцію, яка за своїми технічними характеристиками, зовнішнім виглядом, функціональним призначенням є тотожною з продукцією, яку виготовляє держпідприємство “Гідромаш”, відповідно до отриманих патентів.
Тож на цій підставі суд задовольнив клопотання слідчих про доступ до двох автопідйомників безпосередньо та документів щодо них.
“Арсенал-2” належить Володимиру Конюхову та Віктору Шабанову. Саме син останнього нині очолює держпідприємство. Безпосередньо Віктор Шабанов 1984 по 1993 рік очолював державний “Мелітопольський Завод “Гідромаш”, яке і виготовляє придбані модель автопідйомника. Працював на заводі Шабанов до 1999 року, а в 2001 році разом з партнерами заснував “Арсенал-2”, яке також спеціалізується на виготовленні та ремонті автопідйомної техніки. “Ріск” належить Володимиру Конюхову та його сину – Олексію.
Інформації про придбання автопідйомника у фірми “Ріск” не має, а в “Арсенал-2” “Мелітопольсвітло” придбало машину за результатом тендеру влітку 2015 року. Тоді конкурентом фірми виступив саме завод “Гідромаш”.
Tеги | Мелітополь