НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Головний антикорупціонер, якого вибрав Бриль, має спільний бізнес з комунальними “схемщиками”

22 Квітня 2016

Голова новоствореної антикорупційної комісії при Запорізькій облдержадміністрації Дмитро Марченко має спільний бізнес з власниками ТОВ “Квант Енерго”, яке фігурувало у справі про спробу розкрадання коштів комунального концерну “Міські теплові мережі” в розмірі 35 млн. грн.

Положення і склад комісії своїм розпорядженням від 13 квітня затвердив тодішній перший заступник голови ОДА і в. о. виконуючого обов’язки голови області Костянтин Бриль, якого 22 квітня призначили вже повноцінним головою облдержадміністрації.

Голова комісії Дмитро Марченко значиться в комісії як директор інформаційного агентства “Антикор Запоріжжя”. Також до комісії включено Євгенію Шаламову – шеф-редактора “Антикор Запоріжжя”.

У реєстрі юридичних осіб Марченка вказано директором та одноосібним власником ТОВ “Антикор Запоріжжя”.

Він же є співвласником ТОВ “ВО Нафтапром” та  ТОВ “ВО Енергогруп”. В обох цих фірмах директором є Тищенко Оксана Володимирівна. Вона разом з Марченко входила до Ради акціонерів ВАТ “Енергозахист” у 2009-му році.

За адресою реєстрації Дмитра Марченко по вул. Турбінній зареєстровано також ТОВ “Електромережі-Південні”, співвласником якого є Оксана Марченко. Керівником значиться Тищенко Едуард Анатолійович.

tischenko

Подружжя Оксана та Едуард Тищенко

Оксана Тищенко є одноосібним власником, а Едуард Тищенко директором ТОВ “Квант Енерго”.

Саме “Квант Енерго” є фігурантом кримінального провадження щодо розкрадання коштів концерну “Міські теплові мережі”. В 2013-му році фірма уклала угоду на переуступлення тепломережам права вимоги боргу у розмірі 35 млн. грн. від збанкрутілого ще в 2008-му році “Луганськводпрому”. Натомість, комунальники мали компенсувати ці кошти “Квант Енерго”. Та після перерахування фірмі 5 з 35-ти мільйонів весною 2015-го року міліція порушила кримінальне провадження. Як вказували слідчі, комунальники були цілком обізнані у тому, що отримання коштів від банкрута “Луганськводпром” є неможливим та діяли всупереч економічним інтересам концерну і в інтересах ТОВ “Квант Енерго”.

Тож “Квант Енерго” подало до господарського суду, намагаючись стягнути з концерну решту 30 мільйонів та 23 мільйони штрафних санкцій за прострочку.

У першій інстанції фірма виграла суд у жовтні 2015-го, але через кілька місяців комунальники успішно оскаржили це рішення в апеляційній інстанції і згодом домоглися в суді визнання договору переуступки права вимоги недійсним.

Нагадаємо, про створення антикорупційної комісії Костянтин Бриль заявив 12 квітня на засіданні ради підприємців і пізніше на власній сторінці в “Facebook”. Також Бриль зазначив, що буде особисто вести відбір до цієї комісії, щоб не допустити до неї псевдоактивістів.

“Правоохоронні органи недостатньо оперативно реагують на звернення громадян з приводу корупційних діянь, неефективно розслідують корупційні правопорушення. Наразі треба брати ситуацію під власний контроль. Жителі області вимагають якісних змін і позитивних зрушень. Враховуючи це, відповідаючи на неодноразові звернення і пропозиції представників громадських організацій, я прийняв рішення створити Антикорупційну комісію як постійно діючий колегіальний консультативно – дорадчий орган при Запорізькій обласній державній адміністрації”, – повідомив Бриль.

anticor_marchenko_1 anticor_marchenko_2 anticor_marchenko_3 anticor_marchenko_4 anticor_marchenko_5

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Mon, 17 Feb 2020 3:08:08 GMT.
Your computer's time: .