НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Підрядники і “фейсбучні” фанати “Запоріжсталі” встановлять телекоммережу для швидкої за 7 мільйонів

14 листопадаа 2016

КУ “Комунальна установа “Територіальне медичне об’єднання “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” за результатами тендеру 27 жовтня уклала угоду з ТОВ “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” на будівництво оперативно-диспетчерської служби центру вартістю 7,3 млн. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма має впровадити телекомунікаційну систему та спеціалізований програмно-апаратний комплекс оперативно-диспетчерської служби з цифровою автоматичною телефонною станцією, тощо. Система має автоматично обмінюватися із зовнішніми інформаційними системами (“Медичні кадри”, “Медична статистика”, “Бухгалтерський облік” та інші), а також з автоматизованими системами інших екстрених служб.

Перелік робіт також включає обладнання медичних автомобілів GPS-трекерами з підключенням до загальної системи.  Окрім створення автоматизованих робочих місць для прийому дзвінків в будівлі по вул. Артема, 54, роботи передбачають монтаж обладнання в Мелітополі, Бердянську, в комунікаційних центрах “Укртелекому”.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступила харківська фірма “Єврозв’язок” з кінцевою пропозицією вартістю 7,88 млн. грн. При цьому “Єврозв’язок” понизило під час аукціону свою пропозицію лише раз на 10 тис. грн., а “СІС-Запоріжжя” взагалі не знижувалося.

“СІС-Запоріжжя” планує залучити у субпідрядники київську фірму “Смарттек” та харківську “Ескейп”, яка і розробила систему організації, керування та контролю швидкої медичної допомоги для міст.

“Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” належить київському ТОВ “Системний інноваційний сервіс”. Останнє зареєстроване на кіпрську компанію “S.I.S.L System innovational service LTD”, яка згідно даних кіпрського реєстру записана на “M&S Energica LTD” з Маршалових островів.

Обидві “Системних інноваційних сервіси” зареєстровано в жовтні 2015 року.

На сторінціСистемного інноваційного сервісу” у мережі “Facebook” майже всі публікації стосуються реконструкції доменної печі Запоріжсталі: репости інформації з офіційної сторінки “Запоріжсталі” та її гендиректора Ростислава Шурми. “СІС” створювало інформаційну модель проекту реконструкції печі.

Також досить часто інформацію зі сторінки Ростислава Шурми та “Запоріжсталі” перепубліковує на своїй власній сторінці директор “СІС” донеччанка Олександра Журавльова. При цьому, це стосується навіть оголошення вакансій дизайнера для “Запоріжсталі”. Сама ж Журавльова раніше працювала фотографом.

В свою чергу, в директора “СІС-Запоріжжя” Тетяни Головчук серед 150 друзів у мережі “Facebook” є Ростислав Шурма, ще щонайменше восьмеро працюють на “Запоріжсталі” та інших структурах материнської структури “Метівест”.

На час реєстрації ТОВ “СІС-Запоріжжя” у 2015 році її директором і співвласником був Сергій Дичко з Алчевська. Він же володіє будівельної фірмою “Структум”, яка виконує реконструкцію виробничих будівель “Запоріжсталі”. Саме Дичко нині підшукує  працівників в “Системний інноваційний сервіс” і представляє  інколи фірму на торгах.

Нагадаємо, саме фонд “Запоріжсталі” фінансував  реконструкцію будівлі по вул. Артема, 54 для потреб вказаного центру швидкої допомоги. Завершення робіт у Центрі було одним з гасел виборчої кампанії нинішнього мера Володимира Буряка.

Також протягом останніх двох місяців “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя” отримало без конкурсу майже два десятки підрядів на поточні ремонти житлових будинків загальною вартістю 1,3 млн. грн. від новоствореного КП “Наше місто”.

sis-zapstal

Фейсбук-сторінки “Системного інноваційного сервісу” та його директора Олександри Журавльової

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Sun, 16 Feb 2020 18:42:01 GMT.
Your computer's time: .