Колишній керівник обласного УКБ проконтролює реконструкцію будинку під суд
09 Березня 2017
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області 3 березня уклало угоду з ТОВ “Катрас” на технічний нагляд за реконструкцією будинку під будівлю суду по вул. Перемоги,107б в Запоріжжі вартістю 194 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.
Фірма має узгоджувати проектно-кошторисну документацію, перевіряти її якість та повноту, перевіряти договірні ціни підрядників, здійснювати безпосередньо технічний нагляд за якістю робіт, тощо. Вартість нагляду становить 2,125% від вартості кошторису і договір може бути відкоригованим відносно нього.
Тендер на реконструкцію будинку по вул. Перемоги, 107б орієнтовною вартістю 11 млн грн нині проводить судова адміністрація і до 19 березня приймаються пропозиції. Раніше ця будівля призначалася для розміщення медичної установи і перебувала на балансі 6-а міської клінічної лікарні, після чого її передали судовій адміністрації.
Фірмою “Катрас” володіють Ігор Руссело (25%) та Сергій Кузнєцов (75%). Останній був керівником Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації при Олександрові Пеклушенкові і Валерієві Баранову. Звільнили його у квітні 2015 року після чого Кузнєцов очолив фірму “Катрас”.
ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Tеги | Запоріжжя