Першими для освоєння півмільярда на програму “Безпечне місто” без конкурсу стартувало оточення запоріжсталівців

17 Березня 2017

КП “Центр управління інформаційними технологіями” 15 березня уклало угоду з ТОВ “Системний інноваційний сервіс” на розробку проектно-кошторисної документації реконструкції будівлі по пров. Явірному, 8-а в Запоріжжі вартістю 1,15 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Фірма має  розробити проектно-кошторисну документацію та отримати позитивний звіт експертної організації для реконструкції будівлі під “Ситуаційний командний центр, центр обробки відеоданих Запорізької міської ради, програмно-апаратний комплекс відеоспостереження”.

Реконструкція здійснюватиметься в рамках затвердженої в грудні минулого року цільової програми “Безпечне місто Запоріжжя”. Проект передбачає будівництво систем відеоспостереження, обробки і аналізу даних, створення ситуаційного центру для реагування на проблемні ситуації. Всього відеоспостереженням в обласному центрі планується охопити близько трьох тисяч місць.

На впровадження програми протягом трьох років заплановано 453 млн грн, з яких 102 мільйони у поточному році.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, київське  ТОВ “Системний інноваційний сервіс” зареєстроване на кіпрську компанію “S.I.S.L System innovational service LTD”.

На сторінці “Системного інноваційного сервісу” у мережі “Facebook” майже всі публікації стосуються реконструкції доменної печі Запоріжсталі: репости інформації з офіційної сторінки “Запоріжсталі” та її гендиректора Ростислава Шурми. “СІС” створювало інформаційну модель проекту реконструкції печі.

Також досить часто інформацію зі сторінки Ростислава Шурми та “Запоріжсталі” перепубліковує на своїй власній сторінці директор “СІС” донеччанка Олександра ЖуравльоваПри цьому, це стосується навіть оголошення вакансій дизайнера для “Запоріжсталі”. Сама ж Журавльова раніше працювала фотографом.

В свою чергу, в директора “СІС-Запоріжжя” Тетяни Головчук серед 150 друзів у мережі “Facebook” є Ростислав Шурма, ще щонайменше восьмеро працюють на “Запоріжсталі” та інших структурах материнської структури “Метівест”.

На час реєстрації ТОВ “СІС-Запоріжжя” у 2015 році її директором і співвласником був Сергій Дичко з Алчевська. Він же володіє будівельної фірмою “Структум”, яка виконує реконструкцію виробничих будівель “Запоріжсталі”. Саме Дичко нині підшукує  працівників в “Системний інноваційний сервіс” і представляє  інколи фірму на торгах.

Вперше цю інформацію “Наші гроші. Запоріжжя” опублікували восени минулого року. Після цього частину постів працівники фірми на своїх сторінках прибрали та змінили.

Зазначимо, згідно розпорядження міського голови Володимира Буряка (колишнього головного інженера “Запоріжсталі”), для укладання такої угоди необхідно було проводити конкурс. Вочевидь, від проведення конкурсу традиційно ухилилися у зв’язку з нагальною потребою.

КП “Центр управління інформаційними технологіями” очолює Юрій Орєшкін, який раніше був керівником управління інфраструктурних систем “Запоріжсталі” і є депутатом міськради від “Опоблоку”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023