Реалізатори металопрокату “Запоріжсталі” розіграли чверть мільйона від мерії на металеві туристичні покажчики

18 Липня 2017

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради за результатами тендеру 18 липня уклав угоду з ФОП Червоненко Максим Вікторович на послуги з виготовлення та монтажу металевих конструкцій вартістю 220 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Йдеться про виготовлення та встановлення п’яти туристичних покажчиків. Їх створюватимуть у вигляді двосторонньої стели з розміщеною у середині картою частини міста. В основі покажчика має знаходитись металевий каркас, який встановлюється на підготовлений фундамент. Також передбачене встановлення Wi-Fi роутера. Покажчики розташовуватимуться поблизу вокзалу “Запоріжжя-1”, на трьох локаціях проспекту Соборного (пам’ятник танковому екіпажу Миколая Яценко, пл. Маяковського та пр. Металургів) і на о. Хортиця (район зупинки турбаза Хортиця). Дизайн покажчиків має ще узгоджуватися.

Максим Червоненко є директором торговому дому “Крафт”, який реалізує металопрокат. Як вказується на сайті фірми “Успешное и плодотворное сотрудничество связывает наше предприятие с ОАО Металлургический Комбинат “Запорожсталь” и ОАО Мариупольский Металлургический Комбинат “им. Ильича”. Обидва заводи входять в групу “Метінвест” Ріната Ахметова. І колишній головний інженер комбінату “Запоріжсталь” Володимир Буряк є мером Запоріжжя, а більшість підрозділів міськради очолюються представниками “Запоріжсталі” та інших близьких їм структур.

Власником “Крафту” значиться Ярослав Пилипенко. Вочевидь, його брат Богдан Пилипенко разом з Тамарою Пилипенко є власниками ТОВ “Акцент М”, яке виступило єдиним конкурентом Максима Червоненка на тендері. До того ж, сам Максим Червоненко вказав у своєму профілі “Facebook” місцем роботи рекламу агенцію “Акцент-М” та ідентичні контакти в системі “Прозоро” зі своїм конкурентом (тел. 0977301572).

Таким же складом вони подавалися на попередній тендер з визначення підрядників на ці ж послуги, однак тоді тендер відмінили у зв’язку з відхиленням обох пропозицій.

Дружина Богдана Пилипенка, Дана, працює  заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Головного управління юстиції у Запорізькій області.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023
28.11.2023
27.11.2023
26.11.2023
24.11.2023