Фірма з орбіти Пономарьова реконструює колектор за 28 мільйонів, після того як мер дякував йому за усунення аварії

24 Жовтня 2019

КП “Бердянськводоканал” планує замовити ТОВ “Бердянськбудтрест” реконструкцію частини самопливного каналізаційного колектору від колодязя №1 до колодязя №23 (від камери гасіння напору КНС№5 до вул. Я. Мудрого) вартістю 28,4 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Мають улаштувати піщану основу під трубопроводи, укласти сталеві водопровідні труби, трубопроводи з двошарових гофрованих труб, установити поліетиленові фасонні частини: відводи, коліна, патрубки, переходи; нанести дуже посилену антикорозійну бiтумно-гумову iзоляцію, улаштувати залізобетонні каналізаційні колодязі, установити фільтри чарункові, контрольно-вимiрювальну колонку та одиночний упакований протектор у порошкоподiбному активаторi.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “ТБК “Полімер” з дорожчою на 58 тис. грн пропозицією.

ТОВ “Бердянськбудтрест” належить ТОВ “Азовська регіональна лабораторія сертифікаційних випробувань мастил та олив” та ПАТ “Компанія з управління активами “Славутич-інвест”. Фірмою “Азовська регіональна лабораторія сертифікаційних випробувань мастил та олив” (Азовлісма) володіє Світлана Векленко, яка бізнес-зв’язками пов’язана з народним депутатом Олександром Пономарьовим. Єдина публічна згадка про Векленко з’явилася місяць тому, коли журналісти зафіксували переписку в парламенті Олександра Пономарьова з абонентом на ім’я “Векленко Света”.

Варто додати, у системі “Прозоро” вказувалося, що цей тендер проводять для “здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації на самопливному каналізаційному колекторі та напірному трубопроводі у м. Бердянську”. Йдеться про низку аварій на бердянському колекторі, яка трапилася цьогоріч. Одну з аварійних ділянок колектору проклали 17 років тому, однак через неякісні роботи метал піддався корозії. Поки комунальники змонтували тимчасовий вузол для перекачки стоків. Загалом на програму з реконструкції колектору потрібно 136 млн грн.

Після вказаних аварій міський голова Бердянська Володимир Чепурний дякував, зокрема, народному депутатові Олександру Пономарьову у допомозі з усунення наслідків аварії: “Дякую їм та народному депутату Олександру Пономарьову, який допоміг забезпечити місто усім необхідним для роботи у цій ситуації”.

Володимир Чепурний обирався на посаду міського голови від партії “Наш край”, самого Чепурного ЗМІ називають ставлеником Олександра Пономарьова, а саму партію “Наш край” в районі – підконтрольною цьому народному депутатові.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023